جستجو به دنبال کلید واژه «ویروس کرونا» - تعداد یافته ها 45 مورد

تردد به منطقه آزاد ارس محدود شد

سخنگوی ستاد کرونای منطقه آزاد ارس از محدودیت تردد برای خودروی های شخصی با پلاک غیربومی به این منطقه به علت وضعیت قرمز کرونا خبر داد.

مصوبات جدید ستاد مقابله با ویروس کرونا در کیش

در راستای اقدامات پیشگیرانه و کنترل شیوع بیماری کرونا در سطح جزیره کیش از سوی شورای سلامت کیش ابلاغ شد.

پزشکان فرماندهان اصلی جبهه مقابله با ویروس کرونا هستند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، پزشکان را فرماندهان اصلی جبهه مقابله با ویروس کرونا خواند واز زحمات شبانه روزی کادر درمان قشم تقدیر کرد.

حیات صنعتگران و تجار قشمی در گرو تصویب قوانین جدید گمرکی است

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برای جبران خسارات وارده به بخش گردشگری و بخصوص صنایع دستی جزیره قشم در اثر شیوع ویروس کرونا، بایستی زمینه رونق فروش الکترونیکی محصولات صنایع دستی و سایر کالاهای موجود در بازارهای بزرگ قشم فراهم شود.

تولید کنندگان، علاوه بر مصرف داخلی بازار بین المللی منطقه را هدف قرار دهند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در آئین افتتاحیه خط تولید ماسک طبی سه لایه در شرکت لطیف پاک اروند گفت: تولید کنندگان علاوه بر مصرف داخلی، بازار بزرگ بین المللی منطقه را نیز هدف قرار دهند .

افتتاح اولین خط تولید ماسک در منطقه آزاد اروند

نهمین پروژه از «نهضت جهش تولید در سرزمین فتح» در قالب اولین خط تولید ماسک در منطقه آزاد اروند افتتاح شد.

ارایه خدمات غیر حضوری منطقه پیام در پی شیوع ویروس کرونا

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به توسعه زیر ساخت ها جهت تسهیل در فرآیند سرمایه گذاری در این  منطقه گفت: به همین منظور اقدام هایی از سال های قبل اتخاذ که همزمان با شیوع ویروس کرونا  این فعالیت ها از جمله ارایه خدمات غیر حضوری به سرمایه گذاران در منطقه ویژه افزایش یافته است.

سایه کرونا بر مناطق آزاد چین / پکن چگونه اقتصاد خود را در دوران پساکرونا مدیریت خواهد کرد؟

پاندمی «کووید-۱۹» یک تغییردهنده بزرگ برای اقتصاد جهان است بیماری که بر فعالیت های اقتصادی همه کشورهای جهان سایه افکنده و حتی اقتصادهای بزرگ جهان مانند چین هم از خسارت‌های ناشی از آن مستثنی نبوده‌اند اما آنچه در این زمینه تفاوت ایجاد می‌کند نوع برخورد و تصمیمات دولت‌ها در برخورد با فعالیت‌های اقتصادی و راهکارهای خلاقانه برای عبور از این دوران است.

قرارداد 25 ساله ایران و چین، هند را از چابهار خارج می‌کند؟ / تاثیر قرارداد تهران و پکن در توسعه چابهار

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: از آنجایی که هند به همه تفاهمات در قبال توسعه بندر چابهار عمل نکرد و از آنجایی که دنیای امروز هم به صورتی است که فرصت‌ها به سرعت از دست می‌رود و ایران هم به دنبال توسعه چابهار است، به فکر جایگزین کردن گزینه‌ای دیگر به جای هند افتادیم.

گردشگری منطقه آزاد چابهار در روز‌های کرونایی/ ارائه آموزش‌های گردشگری مجازی و تکمیل زیرساخت‌های گردشگری در فرصت کرونا

مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: با شیوع کرونا و خسارت هایی که این ویروس به صنعت گردشگری وارد کرد، تلاش کردیم تا راه برون رفتی از این موضوع پیدا کنیم و بتوانیم با وضعیت کنونی، گردشگری را پیش ببریم به همین خاطر آموزش‌های گردشگری مجازی را بیشتر و از این فرصت برای استاندارسازی خدمات گردشگری استفاده کردیم.

آخرین اخبار آرشیو