جستجو به دنبال کلید واژه «ویروس کرونا» - تعداد یافته ها 10 مورد

ابلاغ 11 مصوبه جدید در شورای سلامت کیش

در تعطیلات نوروزی کیش نظارت های حداکثری بر رعایت پروتکل های بهداشتی اعمال می شود.

تبدیل مراکز درمانی کیش به قطب گردشگری سلامت

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش ارتقای مراکز درمانی کیش به قطب گردشگری سلامت وارتقاء خدمات پزشکی در جزیره کیش را از برنامه های آتی این سازمان برشمرد.

در جلسه هماهنگی با اصناف ارس: تاکید بر اجرای جدی پروتکل های بهداشتی ارس

جلسه توجیهی نمایندگان اصناف، کسبه و مجتمع های تجاری ارس در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی در ایام نوروز در منطقه آزاد ارس برگزار شد.

واکسیناسیون کرونا در سال 1400 به رونق صنعت گردشگری کمک می کند

معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: امید می رود با افزایش سرعت واکسیناسیون در خارج و نیز موفقیت واکسن های تولید داخل، از این شرایط خارج شده و گردشگری کشور در ایران 1400 به شرایط عادی بازگردد.

شیوع کرونا فرصتی مناسب برای تکمیل زیرساختهای گردشگری سلامت در مناطق آزاد

منطقه آزاد کیش به دلیل ظرفیت‌های فراوان در زمینه جذب گردشگر،بیشترین پتانسیل را برای پیشرفت در زمینه گردشگری و به خصوص توریسم سلامت دارد. این منطقه امروز در تلاش است تا با توسعه زیرساخت‌های گردشگری از ظرفیت‌های منطقه برای توریسم سلامت نیز بهره بیشتری ببرد.

دستگاه اکسیژن ساز سانترال بیمارستان هادیشهر تا بیست روز دیگر راه اندازی می شود

قرارداد خرید دستگاه اکسیژن ساز سانترال بیمارستان دکتر ساجدی هادیشهر منعقد شد.

عملکرد مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی در دوران تحریم و کرونا

معاون فنی و زیربنایی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اظهار کرد: تحریم و کرونا در مسیر پروژه‌های عمرانی این مناطق مشکلاتی ایجاد کرد که اتکا به نفس نیروهای داخلی آن را جبران کرد.

کرونا اهمیت وجود پرستاران و پزشکان را برای جهان روشن‌تر کرد

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با اشاره به جانفشانی‌های پرستاران گفت: کرونا اهمیت وجود پرستاران و پزشکان را برای جهان روشن‌تر کرد.

کرونا جان چند نفر را در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گرفت؟

معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: آزمایش کرونای ۱۹ هزار و ۳۵۴ نفر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مثبت اعلام شده و ۵۹۳ نفر نیز از اسفندماه سال گذشته جان خود را به دلیل شیوع کرونا از دست داده‌اند.

به همت منطقه ویژه اقتصادی سرخس؛ تسریع در ترانزیت کالا در شرایط کرونایی

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سرخس از تسریع در عملیات ترانزیت و صادرات کالا از این منطقه با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو