جستجو به دنبال کلید واژه «ویروس کرونا» - تعداد یافته ها 8 مورد

کرونا اهمیت وجود پرستاران و پزشکان را برای جهان روشن‌تر کرد

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با اشاره به جانفشانی‌های پرستاران گفت: کرونا اهمیت وجود پرستاران و پزشکان را برای جهان روشن‌تر کرد.

کرونا جان چند نفر را در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گرفت؟

معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: آزمایش کرونای ۱۹ هزار و ۳۵۴ نفر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مثبت اعلام شده و ۵۹۳ نفر نیز از اسفندماه سال گذشته جان خود را به دلیل شیوع کرونا از دست داده‌اند.

به همت منطقه ویژه اقتصادی سرخس؛ تسریع در ترانزیت کالا در شرایط کرونایی

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سرخس از تسریع در عملیات ترانزیت و صادرات کالا از این منطقه با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی خبر داد.

تمام تلاش مان این است با حفظ پروتکل ها اصناف تعطیل نشوند

مدیر بهبود کسب و کار و توسعه رقابت سازمان منطقه آزاد اروند گفت: از هیچ تلاشی در جهت عدم تعطیلی واحدهای کسب و کار دریغ نخواهیم کرد.

تردد به منطقه آزاد ارس محدود شد

سخنگوی ستاد کرونای منطقه آزاد ارس از محدودیت تردد برای خودروی های شخصی با پلاک غیربومی به این منطقه به علت وضعیت قرمز کرونا خبر داد.

مصوبات جدید ستاد مقابله با ویروس کرونا در کیش

در راستای اقدامات پیشگیرانه و کنترل شیوع بیماری کرونا در سطح جزیره کیش از سوی شورای سلامت کیش ابلاغ شد.

پزشکان فرماندهان اصلی جبهه مقابله با ویروس کرونا هستند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، پزشکان را فرماندهان اصلی جبهه مقابله با ویروس کرونا خواند واز زحمات شبانه روزی کادر درمان قشم تقدیر کرد.

حیات صنعتگران و تجار قشمی در گرو تصویب قوانین جدید گمرکی است

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برای جبران خسارات وارده به بخش گردشگری و بخصوص صنایع دستی جزیره قشم در اثر شیوع ویروس کرونا، بایستی زمینه رونق فروش الکترونیکی محصولات صنایع دستی و سایر کالاهای موجود در بازارهای بزرگ قشم فراهم شود.

آخرین اخبار آرشیو