جستجو به دنبال کلید واژه « جزیره قشم» - تعداد یافته ها 7 مورد

امضای تفاهم نامه سازمان منطقه آزاد قشم و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در آینده نزدیک

بر اساس نشست حضوری معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد قشم و معاون بازرگانی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در حاشیه نمایشگاه صنعت نفت و انرژی این منطقه توافقات لازم برای ارائه ظرفیت‌های تجاری منطقه آزاد قشم و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در قالب تفاهم‌نامه فراهم شد.

مرکز مطالعات قشم شناسی و آینده‌پژوهی تأسیس شود / ایجاد دو دانشکده مهارت و کارآفرینی برای توسعه اقتصادی قشم

در نشستی با حضور محمدمهدی طهرانچی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی، عادل پیغامی، عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد و جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد، توانمندی‌ها و ظرفیت‌های اقتصادی جزیره قشم تشریح شد.

بازدید هیات اقتصادی عمان از ظرفیت‌های اقتصادی و گردشگری قشم

ابراهیم بن سعید ابوسعیدی، وزیر مشاور و استاندار مسندم و ابراهیم بن احمد المعینی، سفیر عمان در ایران و هیات اقتصادی استان مسندم عمان در ادامه برنامه‌های سفر به منطقه آزاد قشم، از بخش‌های اقتصادی و گردشگری این جزیره بازدید کردند.

توسعه همکاری های اقتصادی و گردشگری میان قشم و عمان

در دیدار افشار فتح الهی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و ابراهیم بن سعید ابوسعیدی، وزیر مشاور و استاندار مسندم عمان و هیات اقتصادی همراه از این استان، بر ضرورت توسعه روابط و همکاری های میان دو منطقه در حوزه های اقتصادی و گردشگری تاکید شد.

امضای تفاهم‌نامه 3 جانبه توسعه و تجهیز صنعت نفت در قشم

تفاهم‌نامه 3 جانبه توسعه و تجهیز صنعت نفت مابین مرکز بین المللی رشد قشم، پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت (OICO) در حاشیه نمایشگاه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی های تجدیدپذیر مناطق آزاد، امضا شد.

امنیت پایدار جزیره قشم مدیون هوشمندی نیروهای انتظامی و امنیتی است

  • قشم,
  • سه شنبه 19 مهر 1401 - 10:55
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برقراری امنیت پایدار مهمترین وظیفه نیروهای انتظامی و امنیتی کشور است که خوشبختانه در تمام سال های گذشته در این زمینه به خوبی عمل شده است.

برگزاری دوره آموزشی بَلَد محلی در قشم

سرپرست مدیریت میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره آموزشی راهنمای محلی(بلد بومی) در جزیره خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو