جستجو به دنبال کلید واژه «علی اوسط اکبری مقدم» - تعداد یافته ها 8 مورد

اتصال به خط ریل سراسری زیرساخت مهم تبدیل شدن به شاهراه ارتباطی بین قاره ای است

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان در تداوم بازدیدهای مستمر خود از مراحل تکمیل پروژه ملی اتصال منطقه به خط ریل سراسری از بخش های مختلف این پروژه بازدید به عمل آورد.

امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد انزلی و سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

با حضور ارسلان زارع استاندار گیلان تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان منطقه آزاد انزلی و سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح توسط علی اوسط اکبری مقدم رییس هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان و سرتیپ افشین خواجه فرد معاون وزیر دفاع و مدیرعامل سازمان مزبور امضاء شد.

بازدید مشاور رییس جمهور از طرح ملی اتصال راه آهن به مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی

حمیدرضا مومنی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور از طرح ملی اتصال راه آهن به مجتمع بندری کاسپین و طرح های توسعه ای منطقه بازدید به عمل آورد.

تشکیل شورای راهبردی منطقه آزاد اینچه برون با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به همراه معاون امور بندری حوزه خزر، مدیرکل حوزه ریاست و مشاور اجرایی مدیرعامل سازمان به منظور بررسی وضعیت موجود منطقه آزاد تازه تاسیس اینچه برون به این منطقه سفر کرده و ضمن دیدار با استاندار گلستان مسائل و موارد اجرایی را بررسی کردند.

14 طرح در منطقه آزاد انزلی به بهره برداری رسید

در ششمین دوره از افتتاح پروژه های مناطق آزاد،با دستور رییس جمهور و به صورت ویدئوکنفرانسی؛ همزمان با 66 طرح سرمایه گذاری-زیرساختی سایر مناطق آزاد تجاری-صنعتی، 14طرح تولیدی،خدماتی و زیرساخت بندری در منطقه آزاد انزلی با سرمایه‌گذاری 6 هزار میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

حذف برخی موانع و پشتیبانی از تولید به منظور ایجاد تحول اقتصادی

نشست فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران این منطقه با علی اوسط اکبری مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

بازدید دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور از مجتمع بندری کاسپین

«حمیدرضا مومنی» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از بندر کاسپین یکی از مهم ترین بنادر ایران در دریای خزر بازدید کرد.

ترسیم افق های جدید همکاری های دو جانبه میان سازمان منطقه آزاد انزلی و وزارت راه و شهرسازی

علی اوسط اکبری مقدم، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی دیدار کرد و در خصوص سازوکارهای همکاری های بیشتر میان دو نهاد به بحث و تبادل نظر پرداخت.

آخرین اخبار آرشیو