جستجو به دنبال کلید واژه «نمایشگاه 2021 IFEEX » - تعداد یافته ها 5 مورد

تدوین 100 فرصت سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد کشور

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی از بارگذاری بیش از 100 فرصت سرمایه‌گذاری با طرح توجیهی در سامانه‌ دبیرخانه این سازمان خبر داد و گفت: این طرح‌ها برای عموم مردم و به‌ویژه سرمایه‌گذاران قابل‌رؤیت است.

بازدید مشاور رییس جمهور از غرفه منطقه آزاد انزلی در نمایشگاه IFEEX 2021 کیش

سازمان منطقه آزاد انزلی با همراهی تعدادی از شرکت های تخصصی بخش خصوصی فعال در منطقه متبوع خود در نمایشگاه و همایش فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، با عنوان رویداد IFEEX 2021 که از سوم لغایت پنجم آبان ماه 1400 به میزبانی کیش برگزار می شود حضور پیدا کرد.

کیش و هندورابی آماده جذب سرمایه گذار در حوزه انرژی های تجدید پذیر

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در آئین افتتاح نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی آمادگی این منطقه آزاد را برای جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه انرژی های تجدید پذیر اعلام کرد.

نمایشگاه IFEEX 2021 در کیش گشایش یافت

 نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی های تجدید پذیر در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی موسوم به IFEEX 2021 در نمایشگاه بین المللی کیش گشایش یافت.

زمان برگزاری نخستین رویداد بزرگ حوزه انرژی در جزیره کیش به آبان ماه موکول شد

سخنگوی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اعلام کرد: با توجه به محدودیت های کرونایی زمان برگزاری نخستین رویداد بزرگ حوزه انرژی در جزیره کیش به آبان ماه سال جاری موکول شد.

آخرین اخبار آرشیو