جستجو به دنبال کلید واژه «نصرالله ابراهیمی» - تعداد یافته ها 9 مورد

افزایش همکاری‌ اقتصادی ایران و ارمنستان به تقویت روابط سیاسی منجر می‌شود

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به دوستی تاریخی ایران و ارمنستان گفت: قطعا تداوم همکاری‌های تجاری و اقتصادی بین دو کشور می‌تواند تقویت روابط سیاسی را به دنبال داشته باشد.

تکمیل زنجیره زیرساخت‌های ارتباطی و لجستیکی چابهار برای توسعه منطقه مکُران حائز اهمیت است

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار در نشست حسین دهقان دبیر اجرایی شورای توسعه سواحل مکران با مدیران منطقه گفت: تکمیل زنجیره زیرساخت‌های ارتباطی چابهار اعم از حمل و نقل و لجستیک در راستای پیشرفت سواحل مکُران که همواره مد نظر «رهبر معظم انقلاب» بوده برای كشور حائز اهمیت است.

واحدهای تولیدی غیرفعال منطقه آزاد چابهار به چرخه تولید برمی‌گردند

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: 200 واحد تولیدی غیرفعال در این منطقه هستند که اولویت مهم سازمان منطقه آزاد چابهار در سال 1401 برگرداندن آن‌ها به چرخه تولید است.

چابهار برای ایجاد سایت پرتاب ماهواره تحقیقاتی مهیا می‌شود

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به اهمیت موقعیت راهبردی چابهار و اینکه به عنوان تنها بندر اقیانوسی ایران معروف است گفت: برای ایجاد سایت پرتاب ماهواره سنجشی و تحقیقاتی در چابهار آماده هستیم.

پیشرفت ‌همه‌جانبه کشور در گرو اتحاد و پشتیبانی از ولایت فقیه است

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: توسعه همه‌جانبه کشور در گرو وحدت ملی، اتحاد و پشتیبانی از ولایت فقیه بوده و حمایت از دستاوردهای انقلاب اسلامی، پیشرفت در همه عرصه‌ها را به دنبال دارد.

منطقه آزاد چابهار گنجینه‌ای نهفته برای تقویت اقتصاد ملی است

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: اعتقاد داریم که این منطقه، با ذخایر موجود گنجینه پنهان جمهوری اسلامی برای تقویت اقتصاد ملی به شمار می‌رود و درواقع با رویکرد توزیع عادلانه زیرساخت‌ها می‌توانیم ضمن ایجاد پیوند با اقتصاد فراملی و بین‌المللی، اقتصاد ملی را ارتقا دهیم.

معرفی فرهنگ مردم سیستان و بلوچستان و منطقه چابهار به گردشگران مورد تاکید است

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: با توجه به در پیش بودن ایام نوروز، اقدامات لازم برای ارائه خدمات با کیفیت به مسافران نوروزی و معرفی تمدن مردمان این منطقه به گردشگران در قالب‌های مختلف هنری و فرهنگی و تجسمی در دستور کار متولیان قرار گیرد.

تامین زیرساخت در حوزه دریا اولویت اصلی منطقه آزاد چابهار است

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه چابهار سرزمین سرمایه‌گذاری و تولید و تجارت به شمار می‌رود گفت: توسعه زیرساخت در حوزه دریا اولویت اصلی در كنار ساير زيرساخت هاي منطقه آزاد چابهار است.

تکمیل پروژه «ریمدان» دروازه‌ای برای افزایش مبادلات تجاری ایران و پاکستان است

مسئول اداره منطقه آزاد چابهار گفت: آماده‌سازی اراضی مرز «ریمدان» برای واحدهای تولیدی، تجاری و بازرگانی حدود یک سال پیش آغاز شده و تا اواسط سال آینده بهره‌برداری می‌شود که زمینه‌ساز افزایش مبادلات تجاری دو کشور تا 5میلیارد دلار است.

آخرین اخبار آرشیو