جستجو به دنبال کلید واژه «حجت الله عبدالملكي» - تعداد یافته ها 9 مورد

بازدید میدانی مدیران عامل مناطق آزاد ایران از عملیات اجرایی یکی از 10 پروژه‌‌ی برتر پل‌سازی جهان در گوانجو چین

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که به همراه مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد اروند، کیش، انزلی، قشم، چابهار، ارس و ماکو به عنوان نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در 23مین نمایشگاه بین‌المللی سیفیت چین حضور داشتند، برای آشنایی با به‌روزترین فناوری‌های مهندسی و مدیریت اجرای پروژه از عملیات اجرایی یکی از 10 پروژه‌‌ی برتر پل‌سازی جهان در گوانجو چین بازدید کردند.

الکترونیکی شدن امور گمرکی و تعدیل عوارض ترانزیتی؛ دو محور اصلی دیدار دبیر شورایعالی مناطق آزاد با رئیس درآمدهای دولتی ارمنستان

ظهر امروز و پیش از افتتاح نمایشگاه معرفی بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران در ایروان، پایتخت جمهوری ارمنستان، حجت‌الله عبدالملکی به همراه مدیرعامل منطقه آزاد ارس و هیئت‌همراه با رییس کمیته درآمدهای دولتی ارمنستان دیدار و گفتگو کرد.

جلسه بررسی نظام مسائل مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برگزار شد

جلسه بررسی نظام مسائل مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به تفکیک دستگاه های اجرایی با حضور حجت الله عبدالملكي، دبیر شورايعالي مناطق آزاد و ويژه اقتصادي، مشاور دبير و معاونین و دبیران کارگروه های عملیاتی در محل اين دبیرخانه تشکیل شد.

وزير اقتصاد: لزوم حذف بروکراسی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

وزیرامور اقتصادي و دارایی در اختتامیه نمایشگاه معرفی بسته ها و توانمندی های اقتصادی مناطق آزاد و ویژه خواستار حذف بروکراسی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شد.

سرمایه گذاری نقطه شروع تولید و مهار تورم

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، سرمایه گذاری را نقطه شروع رشد تولید و مهار تورم عنوان کرد و گفت: معرفی بسته های سرمایه گذاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گامی در راستی جذب سرمایه گذار و رشد تولید است.

منطقه آزاد ارس، مقصدی ایده آل برای سرمایه گذاری تاجران بروئنی در ایران

مشاور رییس جمعور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در دیدار سفیر بروئنی در ایران، گفت: ما از گسترش همکاری‌های دوجانبه اقتصادی با برونئی استقبال می‌کنیم و در این میان نقش‌آفرینی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشورمان در توسعۀ مناسبات با برونئی برای دبیرخانۀ شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اولویت دارد.‌

با حضور رئيس جمهور | عملیات اجرایی خط انتقال آب از دریای عمان آغاز شد

عملیات اجرایی طرح ملی نمک‌زدایی و انتقال آب از دریای عمان به مرکز و شمال سیستان و بلوچستان با حضور رئیس‌جمهور آغاز شد.

عبدالملكي: تا آخر سال 8 نمايشگاه ديگر برگزار مي كنيم

مشاور رييس جمهور و دبير شورايعالي مناطق آزاد تجاري _ صنعتي و ويژه اقتصادي گفت: تا آخر سال 8 نمايشگاه معرفي ظرفيت ها و فرصت هاي سرمايه گذاري در مناطق آزاد را در داخل و خارج از كشور برگزار خواهيم كرد.

بازدید مشاور رییس جمهور و استاندار هرمزگان از غرفه منطقه آزاد قشم در اکسپو 2023 ایران

در نخستین روز از برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران با عنوان اکسپو 2023 ایران، حجت‌الله عبدالملکی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و مهدی دوستی استاندار هرمزگان، از غرفه منطقه آزاد قشم بازدید کردند.

آخرین اخبار آرشیو