جستجو به دنبال کلید واژه «اکبر نیازی» - تعداد یافته ها 24 مورد

آغاز فرآیند آماده سازی جهت ریل گذاری در محدوده مجتمع بندری كاسپین

سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی به منظور نظارت میدانی از پروژه ملی راه آهن سراسری به بندر کاسپین و دو واحد سرمایه گذاری بخش خصوصی بازدید به عمل آورد.

هر گونه هزینه كرد در حوزه مطالعه و كتاب، یك سرمایه گذاری بلند مدت است

همزمان با 24 ابان ماه، روز ملی کتاب، کتابخوان و کتاب دار، مدیریت فرهنگی اجتماعی و گردشگری این سازمان؛ کارگاه آموزشی کتابخوانی با موضوع «اهمیت مطالعه» همراه با نشست کتابخوان (قصه گویی) را از سری نشست های هفتگی کتابخوان این مدیریت برگزار نمود.

توافقنامه همكاری سازمان منطقه آزاد انزلی با اداره كل استاندارد گیلان منعقد شد

در راستای هم افزایی میان نهادی، تسهیل گری و سرعت بخشی به خدمات مرتبط به حوزه استاندارد در محدوده نخستین منطقه آزاد شمال کشور؛ توافقنامه همکاری این سازمان با اداره کل استاندارد گیلان؛ توسط اکبرنیازی عضو هیأت مدیره و سرپرست سازمان و مجتبی معصوم نژاد مدیرکل استان منعقد شد.

دیدار رئیس کمیته فوتبال ساحلی فدراسیون با سرپرست منطقه آزاد انزلی

امیر حسین محتشم رئیس کمیته فوتبال ساحلی فدراسیون با حضور در دفتر اکبر نیازی سرپرست منطقه آزاد انزلی با وی دیدار کرد.

وجود صادرکنندگان ملی بیانگر ظرفیت های استان در عرصه بین المللی است

در مراسمی که با حضور مدیران کل استانی گیلان و رییس اتاق بازرگانی استان برگزار شد از یک صادر کننده ممتاز، 9 صادرکننده نمونه و سه صادرکننده شایسته تقدیر، تجلیل به عمل آمد.

جذب سرمایه‌گذار روسی جهت احداث دو پست اسکله در مجتمع بندری کاسپین

در راستای بهره‌برداری حداکثری از فرصت حضور در نمایشگاه اینوست شو مسکو، مذاکرات ماه‌های اخیر سازمان منطقه آزاد انزلی در زمینه جذب یکی از شرکت‌های روس جهت مشارکت در عملیات احداث اسکله در مجتمع بندری کاسپین پس از انتشار کیمیا بعنوان 100 بسته فرصت سرمایه‌گذاری منجر به توافق در خصوص ساخت دو پست اسکله شد.

تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی با منطقه ویژه اقتصادی دوبنا روسیه منعقد شد

یکی از اصلی ترین برنامه های سازمان در حاشیه نمایشگاه اینوست مسکو برگزاری جلسات کاری با گروه های دولتی و بخش خصوصی روسیه است که در همین راستا هیأت اقتصادی منطقه آزاد انزلی با مدیران ارشد منطقه ویژه اقتصادی فناوری دوبنا روسیه جلسه ای برگزار و توافقنامه همکاری دو جانبه ای منعقد شد.

مناطق آزاد ایران بهشت سرمایه گذاران خارجی است/ 850 فرصت سرمایه گذاری هفت منطقه آزاد، آماده سرمایه گذاری است

سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی در «پنل تخصصی مناطق آزاد ایران که در نمایشگاه اینوست مسکو برگزار شد» به تشریح فرصت‌ها، مزیت‌ها و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در این مناطق پرداخت.

سفیر ایران در فدراسیون روسیه بر لزوم تسریع در بهره برداری از راه آهن رشت به منطقه آزاد انزلی تأکید کرد

در حاشیه نمایشگاه اینوست شو مسکو، اکبر نیازی، سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی با کاظم جلالی سفیر ایران در فدراسیون روسیه گفتگو کرده و در خصوص سازوکارها و راهکارهای گسترش روابط تجاری دو کشور براساس ظرفیت ها و توانمندی های مناطق آزاد تجاری صنعتی ایران و به ویژه منطقه آزاد انزلی به تبادل نظر پرداخت.

توافق با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لوتوس برای انعقاد تفاهم‌نامه ایجاد اتحادیه بین المللی مناطق ویژه و آزاد اقتصادی کریدور شمال جنوب

در نخستین روز از نمایشگاه سرمایه گذاری اینوست مسکو، که در راهبرد جدید دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد، منطقه آزاد انزلی به نمایندگی از مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی ایران، بسته‌های سرمایه گذاری مناطق را عرضه می کند؛ سرپرست سازمان با سرگئی میلوشکین، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لوتوس آستراخان دیدار و در خصوص سازوکارهای توسعه روابط دو کشور با محوریت دو منطقه و انعقاد تفاهم نامه همکاری با دبیرخانه شورایعالی به بحث و تبادل نظر پرداخت.

آخرین اخبار آرشیو