جستجو به دنبال کلید واژه «سازمان بنادر و دریانوردی» - تعداد یافته ها 6 مورد

برگزاری دومین نشست کمیته پیگیری توافقات توسعه "بندر چابهار" در دهلی نو

دومین نشست کمیته پیگیری توافقات توسعه بندر چابهار جمعه با حضور مقامات ایران، هند و افغانستان در دهلی نو برگزار شد.

بازدید مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل 

مدیرعامل و اعضای هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی از غرفه بندر نوشهر در چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ، لجستیک و صنایع وابسته بازدید کردند. 

فعالیت استارتاپ ها در حوزه بندری و دریایی بسیار گره گشاست

رییس مرکز توسعه فناوری و صنایع پیشرفته وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه در فضای تحریم، فعالیت استارتاپ ها در حوزه بندری و دریایی بسیار گره گشاست، گفت: نیازسنجی درست، کشف ضرورت ها، تعریف بازار و حمایت لازم از سوی دستگاه های متولی، عوامل موفقیت فعالیت شرکت های استارتاپی در این حوزه است.

توسعه همه جانبه بندر چابهار با همگرایی مقامات بومی و ملی

در زمان جنگ، بندر چابهار با اسکله های نصب سریع راه اندازی و عملیاتی شد. برای بهره گیری از همه ظرفیت های بندر چابهار لازم است همگرایی کامل بین مقامات کشوری و بومی برای طرح توسعه چابهار بوجود آید؛ چراکه این بندر یک سرمایه ملی محسوب می شود.

افزایش دو برابری سرعت ترخیص کالاهای اساسی از بنادر کشور

معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی از افزایش دو برابری سرعت ترخیص کالاهای اساسی از بنادر در مقایسه با تخلیه و بارگیری این کالاها خبر داد و گفت: وزارت جهادکشاورزی به عنوان متولی تامین کالاهای اساسی باید واردکنندگان را ملزم کند که کالاهای خود را فقط در یک بندر به نام بندر امام خمینی تخلیه نکنند تا هزینه‌ تمام شده آن نیز کاهش یابد.

بنادر و دریانوردی هرمزگان به عنوان دستگاه برتر در بیست و دومین جشنواره شهیدرجایی تقدیر شد

اداره کل بنادر و دریانوردی در ارزیابی عملکرد سال ۹۷ ادارات و دستگاه های اجرایی استان هرمزگان در قالب بیست و دومین جشنواره استانی شهید رجائی، موفق به اخذ رتبه برتر در شاخص های عمومی و اختصاصی شد.

آخرین اخبار آرشیو