جستجو به دنبال کلید واژه «سازمان بنادر و دریانوردی» - تعداد یافته ها 7 مورد

پشتیبانی حداکثری سازمان بنادر از فعالان دریایی و بندری متناسب با شعار سال

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: این سازمان متناسب با شعار امسال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌ زدایی‌ها» در فرآیند تخلیه و بارگیری و نگهداری کالا، هرگونه حمایت و پشتیبانی از تولید کنندگان برای تسهیل در فرآیند واردات و صادرات کالا را در دستور کار خود قرار داده است.

ایجاد بزرگترین بندر تجاری کشور در محدوده جاسک

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به ایجاد بزرگترین بندر تجاری کشور در محدوده شهرستان جاسک، گفت: توسعه جاسک در سطح ملی، بسیار مهم و راهبردی است.

کاهش هزینه‌های حمل و ذخیره‌سازی روغن با راه اندازی کارخانه روغن کشی در بندر امام

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: با راه اندازی کارخانه روغن کشی در بندر امام خمینی (ره)، هزینه‌های حمل و ذخیره سازی این محصول کاهش یافت.

روند پیشرفت پروژه های اجرایی بندر چابهار مطلوب است

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی در بازدید از بندر چابهار روند پیشرفت پروژه های در دست اجرا را در این بندر مطلوب ارزیابی کرد.

افتتاح 900 متر از پایانه کانتینری در بندر شهید رجایی تا پایان امسال

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: 900 متر از پایانه کانتینری در بندر شهید رجایی تا پایان امسال افتتاح شود.

بندر شهیدرجایی ظرفیت تبدیل شدن به بندر نسل سوم را دارد

مشاور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه حضور در پسکرانه‌ بندر شهید رجایی به نفع سرمایه‌گذار است، گفت: پروژه ۲۴۰۰ هکتاری اراضی بندر شهید رجایی، یک پروژه فوق العاده ملی است که می‌تواند علاوه بر ارزآوری به اشتغالزایی هم منجر شود.

عزم سازمان بنادر برای رفع مشکلات و موانع شرکت های کشتیرانی در بندر چابهار

مدیرکل ترانزیت، لجستیک و توافقنامه های بین المللی سازمان بنادر و‌دریانوردی گفت: این سازمان تلاش خواهد کرد تا چالش های که شرکت های کشتیرانی برای فعالیت در بندر چابهار دارند، را حل کند.

آخرین اخبار آرشیو