جستجو به دنبال کلید واژه «بندر چابهار» - تعداد یافته ها 61 مورد

توسعه محدوده منطقه آزاد چابهار باعث افزایش رغبت سرمایه‌گذاران خارجی می‌شود

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه محدوده منطقه آزاد چابهار می‌تواند رغبت سرمایه‌گذاری برای خارجی‌ها را بیش از پیش کند و از قرار معلوم علاوه بر هند، چین نیز علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در این بندر است.

افزایش آب شیرین کن بندر چابهار به 5 هزار مترمکعب در روز

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: ظرفیت آب شیرین کن بندر چابهار به 5 هزار مترمکعب در روز افزایش می یابد.

اولویت ارتقای توان عملیاتی و نقش لجستیکی بندر چابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: ارتقای توان عملیاتی و نقش لجستیکی بندر چابهار در اولویت برنامه های این اداره کل قرار دارد.

توسعه زیرساخت های مخابراتی بندر چابهار

سیستان و بلوچستان معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: زیرساخت های ارتباطی بندر چابهار بزرگترین بندر اقیانوسی کشور در راستای توسعه پوشش رادیویی سواحل استان به روز می شود.

بارگیری همزمان 2 کشتی کالای صادراتی در بندر چابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: با رونق صادرات از بندر چابهار، به طور همزمان 2 فروند کشتی کالای صادراتی در این بندر بارگیری شد.

عزم راسخ برای افزایش ظرفیت و استانداردسازی انبارها در بندر چابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: ظرفیت انبارش کالای بندر چابهار به تناسب زیرساخت‌های ایجاد شده از قبیل اسکله ها و تجهیزات مدرن تخلیه و بارگیری با احداث انبارهای جدید و بازسازی 3 انبار موجود افزایش می یابد.

ظرفیت‌های برتر محیط زیستی منطقه آزاد چابهار کدامند؟

منطقه آزاد چابهار دارای پتانسیل‌های زیست محیطی فراوانی است که می‌بایست شناخته و شناسانده شود و علاوه بر تشویق گردشگران و جامعه محلی به استفاده از زیبایی‌های آن، باید روش‌های حفظ و حراست آن نیز به افراد آموزش داده شود.

چابهار؛ سرفصل تعاملات شهر و بندر است

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه در راستای تعامل هرچه بیشتر شهر و بندر دو اقدام در دستور کار قرار گرفته است، گفت: از لحاظ پیوستگی و تاثیرات متقابل شهر و بندر در طرح‌های جامع و تسریع فعالیت‌های بندری فراتر از حدود اولیه تعریف شده در حوزه زیرساخت دو گام مورد نظر برای تعامل شهر و بندر است.

افزایش 48 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بندر چابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از رشد 48 درصدی تخلیه و بارگیری کالا از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه در بندر چابهار خبر داد.

بندر چابهار، فرصتی بدون محدودیت برای سرمایه‌گذاران فراهم کرده است

مدیرکل بنادر و‌ دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار فرصت سرمایه‌گذاری برای کلیه سرمایه‌گذاران خارجی را بدون محدودیت فراهم کرده است، لذا اولویت این بندر در پذیرش سرمایه‌گذاران، توان مالی و فنی سرمایه‌گذاران است.

آخرین اخبار آرشیو