جستجو به دنبال کلید واژه «بندر چابهار» - تعداد یافته ها 13 مورد

وزارتخانه‌ها ظرفیت‌های همکاری با سازمان همکاری‌های شانگهای را شناسایی کنند/ بندرچابهار دروازه ارتباط با کشورهای آسیایی و جهان است

رییس جمهور اولویت سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران را گسترش و ایجاد روابط همه جانبه با کشورهای همسایه و منطقه دانست و اظهار داشت: امروز با توجه به ظرفیت بزرگی که در قالب سازمان همکاری‌های شانگهای ایجاد شده، همه وزارتخانه ها وظیفه دارند، ظرفیت‌های همکاری را شناسایی و در مسیر رشد اقتصادی کشور به کار بگیرند.

تاکید نخست‌وزیر هند بر افزایش تجارت با اتصال کشورهای آسیای مرکزی به بندر چابهار

نخست وزیر هند در به منظور ایجاد پیوندهای تجاری قوی تر، گفت کشورهای آسیای مرکزی می توانند با اتصال به بندر چابهار در ایران، ظرفیت‌های اقتصادی گسترده‌ای را شکوفا کنند.

رشد 11 درصدی تخلیه و انتقال کالای اساسی در بندر چابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از رشد 11درصدی تخلیه و انتقال کالای اساسی در بندر چابهار خبر داد.

باید از موقعیت منطقه آزاد انزلی در توسعه روابط با اوراسیا بهره برد

دبیر انجمن ژئوپلیتیک ایران گفت: موقعیت ژئوپلیتیکی و ژئو اکونومیکی مناطق آزاد مسیری مناسب برای رسیدن کشورهای اتحادیه اقتصادی اوراسیا به آبهای آزاد و خنثی کردن تحریم های یکجانبه است.

ظرفیت تخلیه و بارگیری کالا در بنادر به 285 میلیون تُن افزایش می‌یابد

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور با اشاره به اجرای طرح‌های توسعه‌ای در بنادر کشور گفت: تا پایان برنامه ششم توسعه ظرفیت تخلیه و بارگیری کالا در بنادر از 250 میلیون تن در سال به 285 میلیون تن افزایش می‌یابد.

200هزار تن کالای اساسی در حال ترخیص از بندر چابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه یک درصد هم امکان ندارد، ورود کرونا به بندر از طریق کشتی‌ها انجام شود، گفت: ارسال فرم‌ها به صورت غیردستی و ایمیل انجام می‌شود، خدمه کشتی اصلا پیاده نمی‌شود ما هم رو عرشه کشتی نمی‌رویم.

270 پروانه بهره‌برداری فعال در منطقه آزاد چابهار وجود دارد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه 270 پروانه بهره‌برداری فعال در منطقه آزاد چابهار وجود دارد گفت: بیش یکهزار میلیارد تومان ارزش تولیدات این واحدهای تولیدی است.

نگاه غیرتحریمی به یک بندر ایران + فیلم

عملیات توسعه بندر استراتژیک چابهار از سال 1392 به طور جدی آغاز شد و در طول هشت سال ظرفیت کانتینری این بندر به 8.5 میلیون تن افزایش پیدا کرد.

سازمان بنادر خواستار معاف شدن بندر چابهار از مالیات شد

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در یادداشتی عنوان کرد که بندر چابهار به معافیت مالیاتی نیاز دارد.

ایجاد 25 هزار شغل در مناطق آزاد کشور طی 8 سال گذشته

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به سهم مناطق آزاد در میزان سرمایه‌گذاری‌ها و ایجاد شغل گفت: طی هشت سال اخیر 25 هزار شغل در مناطق آزاد ایجاد شده است و با مقایسه نرخ بیکاری منطقه آزاد چابهار با شهرستان‌های همجوار می‌توان به نقش مهم مناطق آزاد در بحث اشتغالزایی پی برد.

آخرین اخبار آرشیو