جستجو به دنبال کلید واژه «بندر چابهار» - تعداد یافته ها 14 مورد

بندر چابهار سومین بندر تجاری برای واردات اقلام اساسی شد

مدیرکل بندر چابهار گفت: برای ارتقاء بندر چابهار به سومین بندر تجاری کشور برای تسریع در واردات کالای اساسی برنامه ریزی کرده ایم.

ظرفیت‌های پیدا و پنهان اقتصاد دریا محور / «چابهار» انتخابی طلایی

توسعه «دریامحور» که اخیرا بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته، ضرورتی بی بدیل در تحقق اقتصادی پویا و مقاومتی برای استان هایی چون سیستان و بلوچستان و بدنبال آن کشورمان است

افزایش 3.5 برابری صادرات از بندر چابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از افزایش 3.5 برابری صادرات از بندر چابهار خبر داد و گفت: محموله یک کشتی صادراتی بارگیری شد.

اهتمام جدی برای ساخت کانتینر بومی در سال 1401

  • چابهار,
  • سه شنبه 23 فروردين 1401 - 12:44
مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از اهتمام جدی برای ساخت شناور و کانتینر با استفاده از توان داخلی خبر داد و گفت: افزایش حضور در بندر چابهار یکی از راهبردهای کشیترانی است.

احداث اسکله اختصاصی صادرات فولاد و مواد معدنی در چابهار

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: طبق توافق انجام شده با شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، اسکله اختصاصی برای صادرات فولاد و مواد معدنی در بندر بین‌المللی چابهار احداث می‌شود.

اجرای پروژه ریل گذاری چابهار تا زاهدان و میلک طی دو سال آینده

معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی وعده داد طی دو سال آینده پروژه ریل گذاری تا زاهدان و سپس به میلک انجام شود.

بندر چابهار پیوندهای تجاری کشورهای آسیا میانه را تقویت می کند

مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: توسعه بندر اقیانوسی چابهار، بهبود پیوندهای تجاری اقتصادی کشورهای آسیای میانه را به دنبال دارد، این بندر راهبردی می‌تواند در یک شبکه حمل و نقل چندوجهی جریان کالا و مسافر بین ایران، هند، افغانستان و سایر کشورها فعالیت کند.

تشریح اهمیت بندر چابهار برای فعالیت اقتصادی هند/ چابهار متصل کننده کشورهای منطقه به یکدیگر

مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: هدف جمهوری اسلامی ایران از توسعه بندر چابهار؛ توسعه سواحل مکران و محور شرق و بهبود پیوندهای تجاری و اقتصادی با کشورهای منطقه به ویژه با افغانستان و کشورهای آسیای میانه است.

210 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در بندر چابهار محقق شد

مدیرکل دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: جذب سرمایه‌گذاری 210 میلیارد تومانی بخش خصوصی و افزایش 41 درصدی مجموع عملیات تخلیه و بارگیری از دستاوردهای مهم حوزه بندری در سال گذشته بود.

ضرورت تبدیل بندر چابهار به اولویت دولت هند

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، بر ایجاد سهولت برای ترددهای دریایی تجاری به بنادر کشور هند و چابهار و تبدیل چابهار به اولویت دولت هند برای انتقال دریایی کالا به مقاصد و از مبادی بنادر منطقه از قبیل روسیه، آسیای میانه و افغانستان از سوی طرف هندی تأکید کرد.

آخرین اخبار آرشیو