جستجو به دنبال کلید واژه «بندر چابهار» - تعداد یافته ها 13 مورد

چابهار پایتخت دریایی کشور می شود / ایران را نمی شود از حمل و نقل منطقه حذف کرد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: چابهار پایتخت دریایی کشور می شود.

منطقه آزاد چابهار برای احداث بیمارستان 540 تختخوابی آمادگی دارد

مشاور رييس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاري-صنعتي و ویژه اقتصادی کشور با اشاره به مشکلات متعدد چابهار درخصوص کمبود امکانات بهداشتی و درمانی، گفت: در صورت همکاری وزارت بهداشت، منطقه آزاد چابهار بیمارستان 540 تختخوابی این شهرستان را احداث می‌کند.

صادرات، خط مقدم تولید و اشتغال کشور است

معاون اقتصادی رییس جمهور با تاکید بر اینکه صادرات، خط مقدم تولید و اشتغال کشور است گفت: هرچقدر بیشتر صادرات داشته باشیم، ثروت ملی و میزان اشتغال افزایش خواهد یافت.

«محسن رضایی» و «سعید محمد» وارد چابهار، پایتخت دریایی کشور شدند

معاون اقتصادی رییس جمهور و مشاور رييس جمهور و دبیر شورايعالي مناطق آزاد تجاري - صنعتي و ويژه اقتصادي، به منظور بازدید و بررسی ظرفیت‌های اقتصادی حوزه سواحل مکُران از طریق فرودگاه کُنارک وارد چابهار پایتخت دریایی ایران شدند.

بندر چابهار جایگاه ویژه‌ای در دیپلماسی اقتصادی منطقه پیدا کرده است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به مناسبات اقتصادی بین کشورهای همسایه اظهار کرد: با توجه به توسعه زیرساخت‌ها و روابط خوب با همسایه‌ها، بندر چابهار جایگاه ویژه‌ای در دیپلماسی اقتصادی منطقه پیدا کرده است.

آمادگی ایران برای مقابله با بحران انسانی در افغانستان با در اختیار گذاشتن امکانات بندری چابهار

دبیر شورای عالی امنیت ملی بر لزوم تلاش همگانی برای ایجاد حکومتی فراگیر و مقابله با بحران انسانی در افغانستان تاکید کرد و گفت: ایران حاضر است همه‌ امکانات خود مانند راه‌های ارتباطی و امکانات بندری از جمله چابهار را در اختیار حل این معضل قرار دهد.

منطقه آزاد چابهار دروازه توسعه سیستان و بلوچستان است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دروازه توسعه‌ استان منطقه آزاد چابهار است لذا باید زمینه لازم برای سرمایه‌گذاری در این بندر را فراهم کنیم.

نبض اقتصاد دوشنبه در چابهار می‌زند!

تاجیکستان طی دو دهه گذشته همواره سعی بر برقراری ارتباط حسنه با کشورهای جنوبی خود داشته تا از این طریق بتواند با هزینه کمتری به آب‌های آزاد دست یابد، تردیدی نیست که آینده اقتصاد کشور تاجیکستان در گرو توسعه روابط با ایران و البته بهره گرفتن از معبری مهم به نام منطقه آزاد چابهار است.

بندر چابهار دروازه توسعه سیستان و بلوچستان و قطب ترانزیت است

استاندار سیستان و بلوچستان بر ایجاد کارخانجات فرآوری در کنار سایر زیرساخت‌های تجاری در چابهار تاکید کرد و گفت: بندر چابهار دروازه توسعه این استان و قطب ترانزیت جنوب شرق کشور است.

ارتباط تهران و دوشنبه از بندر چابهار و بندرعباس

پس از پیوستن رسمی ایران به سازمان شانگهای در اجلاس اخیر آن در کشور تاجیکستان، دیدارهای دوجانبه‌ای بین مقامات ایران و تاجیکستان برگزار شد.

آخرین اخبار آرشیو