جستجو به دنبال کلید واژه «صادرات» - تعداد یافته ها 9 مورد

ریل گذاری آستان قدس برای توسعه صادرات کشور از منطقه ویژه اقتصادی سرخس

با سرمایه گذاری آستان قدس رضوی بستر لازم برای توسعه صادرات کشور از منطقه ویژه اقتصادی سرخس ایجاد خواهد شد و پیش بینی می شود طی دو سال آینده حجم صادرات از این منطقه به بیش از 1.5 تا 2 میلیون تن افزایش یابد.

ارزش 188 میلیون دلاری صادرات و صادرات مجدد منطقه آزاد انزلی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، با اشاره به اینکه در طول سال 99، صادرات مجدد انجام شده در منطقه آزاد انزلی به 168.9 میلیون دلار افزایش یافت، گفت: ارزش محصولات تولیدی صادر شده واحدهای صنعتی منطقه نیز 19.8 میلیون دلار بوده است.

صادرات 61 میلیون دلاری کالا از منطقه آزاد تجاری صنعتی اروند

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار منطقه آزاد اروند گفت: از ابتدای سال جاری تا 15 اردیبهشت ماه امسال 61 میلیون دلار انواع کالا‌های غیرنفتی از منطقه آزاد اروند صادر شده است.

تراز مثبت تجاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برای دومین سال / آن روی سکه مناطق از زبان معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی

معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پی انتشار گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی از عملکرد «مناطق آزاد»، با بیان اینکه تراز تجاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سال 99 به بیش از 10 میلیارد و 154 میلیون دلار رسید، گفت: میزان صادرات از مناطق آزاد در سال گذشته 854 میلیون دلار و از مناطق ویژه اقتصادی بیش از 13 میلیارد دلار بوده است.

صادرات بیش از 40 هزار تن کالا از گمرک منطقه آزاد قشم

مدیر گمرک سازمان منطقه آزاد قشم از صادرات بیش از 40 هزار تن کالای تولیدی از منطقه آزاد قشم به داخل و خارج از کشور در سال ‭1399‬ خبر داد.

رشد 71 درصدی واردات کالای اساسی از طریق بندر چابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از رشد 95 درصدی تزانزیت کالا و 71 درصدی واردات کالای اساسی در سال 99 از طریق بزرگترین بندر اقیانوسی کشور خبر داد.

مدیریت واردات در منطقه آزاد اروند در کنار حمایت همه جانبه از صادرات

معاون توسعه کسب و کارها و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: امسال در کنار راهبردهای سازمان منطقه آزاد اروند در سال جهش تولید در کنار حمایت همه جانبه از صادرات، واردات به منطقه نیز مدیریت شد.

صادرات بیش از 75 میلیون دلار انواع کالا از منطقه آزاد قشم

مدیر توسعه تجارت سازمان منطقه آزاد قشم از صادرات بیش از 75 میلیون و 200 هزار دلار انواع کالا توسط شرکت های تولیدی این منطقه به خارج و داخل کشور تا پایان دی ماه سال جاری خبر داد.

افزایش ۱۷۰ درصدی صادرات کالا از بندر خرمشهر

مدیر توسعه تجارت سازمان منطقه آزاد اروند گفت: صادارت کالا در ۱۰ ماهه سال جاری در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته 170 درصد رشد داشت.

آخرین اخبار آرشیو