جستجو به دنبال کلید واژه «صادرات» - تعداد یافته ها 10 مورد

مجموع صادرات و صادرات مجدد منطقه آزاد انزلی در سال گذشته 4 برابر واردات این منطقه بوده است

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: مجموع صادرات و صادرات مجدد منطقه آزاد انزلی در سال گذشته 4 برابر واردات این منطقه بوده است.

رونق صادرات در بندر امیرآباد

یکی از دستاوردهای نام‌گذاری سال 98 به عنوان "رونق تولید"، افزایش میزان صادرات کالاهای غیرنفتی از کشور بود؛ دستاوردی که در گزارش آماری عملکرد بندر امیرآباد استان مازندران با ثبت رکورد 70 درصدی نسبت به سال 97 آشکارا دیده می‌شود.

«جهش تولید»، دروازه نوین به روی صادرات هرمزگان

حرکت در مسیر نوین «جهش تولید» نیازمند تحقق «رونق تولید» است و رسیدن به این مهم در حوزه صادرات و شکوفایی اقتصادی بوده که استان هرمزگان در مسیر راهبردی تولید و صادرات کالاهای صادرات محور است.

رشد ۴۰۰درصدی صادرات به خارج کشور از منطقه آزاد چابهار

سازمان منطقه آزاد چابهار به عنوان یک سازمان توسعه‌محور در تنها بندر اقیانوسی ایران، در نقشه راه خود، ایفای نقش در اقتصاد ملی را تعریف کرده و در چارچوب همین رویکرد، حرکت می‌کند.

رشد 96 درصدی صادرات در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان گفت: صادرات کالاهای تولیدشده در این منطقه از نظر ارزش سرمایه‌ای، طی سال جاری تا پایان دی‌ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹۶ درصد رشد داشته است.

بررسی ۱۸۲ طرح سرمایه‌گذاری اشتغالزا در منطقه آزاد ارس

مدیر سرمایه گذاری، بانک و بیمه سازمان منطقه آزاد ارس اظهار کرد: امسال ۱۸۲ پرونده طرح سرمایه گذاری به مدیریت سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس واصل و پس ازبررسی های لازم و طرح آنها درکمیته کارشناسی، پرونده ها برای بررسی نهایی به کمیسیون اقتصادی ارسال شده است .

ورود 12 هزار تن کالای اساسی از طریق اسکله کاوه به جزیره قشم

مدیر توسعه تجارت سازمان منطقه آزاد قشم از ورود و تخلیه 12 هزار تن کالاهای اساسی مورد نیاز کشور به قشم از طریق اسکله کاوه این جزیره خبر داد.

صادرات از منطقه آزاد ارس ۱۰۰ درصد افزایش یافت

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: ارزش صادرات انجام شده از این منطقه در ۹ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش یافته است.

صادرات 139 میلیون دلاری محصولات تولیدی در منطقه آزاد انزلی

به گزارش فرینا، واحدهای تولیدی صنعتی فعال در محدوده این منطقه، از ابتدای فروردین لغایت اول دی ماه سال جاری 25 میلیون و 130 هزار دلار از محصولات تولیدی خود را به کشورهای دیگر صادر نمودند.

لنج باری تولیدی قشم به خارج از کشور صادر شد

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم گفت: دومین لنج باری فایبرگلاس ساخت صنعتگران جزیره قشم به ارزش ۱۵ هزار دلار به یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر شد.

آخرین اخبار آرشیو