جستجو به دنبال کلید واژه «عبدالرحیم کردی» - تعداد یافته ها 13 مورد

چرخش تاریخی از تجارت به تولید

منطقه آزاد اقتصادی چابهار که روزگاری بر پایه کارکردهای تجاری و عموماً وارداتی شکل گرفت، طی دو دهه فعالیت نتوانست ظرفیت‌های و توانمندی‌هایش آنچنان که باید را عیان کند تا اینکه با یک چرخش تاریخی مقصدی جذاب برای سرمایه‌گذاران شد: چرخشی از تجارت به تولید.

جزئیات سرمایه‌گذاری ۷.۱ میلیارد دلاری فولاد در چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از انعقاد تفاهم نامه ای برای تولید ۱۰ میلیون تن فولاد در سواحل مکران با سرمایه گذاری ۷.۱ میلیارد دلاری خبر داد.

کوچ غول‌های فولادسازی به سواحل مکران

عبدالرحیم کردی: با سرمایه‌گذاری هفت‌و‌نیم میلیارد دلاری در سواحل مکران با خام‌فروشی فولاد مقابله خواهد شد.

چابهار؛ آینه تمام‌نمای آرمان‌های نظام

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار در یادداشتی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نوشت: امروز و در چهل‌ودومین بهار انقلاب، چابهار خبر از همان آرمان‌شهری می‌دهد که آینه تمام‌نمای تحقق آرمان‌های انقلاب و دستاورد جمهوری اسلامی ایران است.

یونیدو و منطقه آزاد چابهار برای توانمندسازی و اشتغال تلاش می‌کنند

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار گفت: یونیدو و این منطقه برای توانمندسازی جوامع محلی، تولید و اشتغال در حال تلاش و در راستای فقرزدایی، اشتغال پایدار، توسعه مناطق کم برخوردار گام برمی‌دارند.

بررسی مسائل و مشکلات مالیاتی سازمان‌ها و فعالین اقتصادی مناطق آزاد کشور

در نشستی که با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، نماینده ویژه وزیر اقتصاد و دارایی، معاون درآمدهای سازمان امور مالیاتی، دبیر و اعضای هیئت‌رئیسه اتاق بازرگانی و صنایع، دبیر جامعه بازاریان و صنوف خدماتی و جمعی از فعالین اقتصادی منطقه آزاد چابهار برگزار شد، مسائل و مشکلات مالیاتی سازمان‌ها و فعالین اقتصادی مناطق آزاد کشور بررسی شد.

چابهار نقطه ثقل تجارت در منطقه / دانش‌بنیان‌ها راه‌حل توسعه اقتصادی سیستان و بلوچستان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: ظرفیت‌های تجاری موجود در چابهار تنها محدود به منطقه‌ای خاص نیست و می‌تواند موجب توسعه اقتصاد ملی شود.

ريمدان، ايران را به كريدور اقتصادی چين ـ پاكستان متصل می‌كند

در بازه ۸۲ هزار هكتاری كه به‌عنوان محدوده‌ی جديد منطقه آزاد چابهار ابلاغ شد، ۶هزار و ۳۰۰ هكتار به‌عنوان نقطه منفصل در ‏محدوده‌ی مرزی ريمدان به منطقه آزاد چابهار افزوده شد كه به عنوان نقطه حياتی و حساس می‌تواند ايران را به كريدور اقتصادی چين ـ ‏پاكستان متصل كند.

۲۵۰۰ میلیارد تومان پروژه در محدوده منطقه آزاد چابهار در حال اجراست

رییس هیات مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار در نشست ستاد توسعه سواحل مکران در چابهار گفت: اکنون ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در این منطقه در حال اجراست که ۹۳۷ میلیارد تومان آن تا پایان دولت دوازدهم به بهره برداری خواهد رسید.

گسترش همکاری های دو جانبه بین سازمان منطقه آزاد چابهار و شرکت ملی پست ایران

مدیرعامل شرکت ملی پست در دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی چابهار ضمن بررسی روند فعالیت های صورت گرفته، بر گسترش همکاری ها و تعاملات سازنده دو جانبه تاکید کرد.

آخرین اخبار آرشیو