جستجو به دنبال کلید واژه «عبدالرحیم کردی» - تعداد یافته ها 28 مورد

مشارکت در احداث ۲۷ خانه فرهنگ توسط سازمان منطقه آزاد چابهار

سازمان منطقه آزاد چابهار ۲۷ خانه فرهنگ در روستاهای شهرستان‌های چابهار، کنارک و دشتیاری با تخصیص اعتبار ۲ میلیارد تومانی تا سال۱۴۰۰ به صورت مشارکتی با بنیاد فرهنگی دکتر مجتهدی راه‌اندازی می‌کند که کلنگ آغاز عملیات اجرایی خانه فرهنگ روستای صیادی رمین چابهار به نمایندگی از ۲۷ روستا، امروز سوم خردادماه ۹۹ به زمین زده شد.

قدس و مسجدالاقصی سمبل اتحاد مسلمین و اصالت تمدن اسلامی است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به اینکه قدس و مسجدالاقصی سمبل اتحاد مسلمین و اصالت تمدن اسلامی است، گفت: تلاش برای به انجام رساندن فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر جهاد با صهیونیستها برای همه مردم ایران اسلامی واجب است.

برنامه ویژه منطقه آزاد چابهار در سال "جهش تولید"/ ایجاد واحدهای تولیدی برای بازار پاکستان و افغانستان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از ایجاد واحدهای تولیدی صادرات محور برای بازارهای پاکستان و افغانستان در سال جهش تولید خبر داد.

با کدام امتیاز سرمایه تاسیس بانک خارجی ۵۰ میلیون یورو است؟

با وجود کاهش سرمایه تاسیس بانک‌های برون مرزی به ۵۰ میلیون یورو، مدیرعامل منطقه آزاد چابهار آن را مطابق ارقام بین‌المللی ندانست و گفت: چه برتری وجود دارد که باید تا این حد سرمایه تاسیس اختلاف داشته باشد.

قدردانی مدیرعامل منطقه آزاد چابهار از هماهنگی سپاه و ارتش در مقابله با شیوع ویروس کرونا

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار با قدردانی از هماهنگی سپاه و ارتش در مقابله با شیوع کروناویروس، گفت:در چابهار فقط ۲ مورد مثبت ویروس کرونا گزارش شد که آنها هم درمان شدند.

همه چیز درباره وضعیت سفید چابهار/ فعلا سفر نکنید

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با تشریح وضعیت این منطقه در جریان کرونا و همچنین اعلام وضعیت سفید در آن گفت که همچنان توصیه می‌کنیم هموطنان سفری به این منطقه نداشته باشند.

افزایش ۱۱۴ درصدی سرمایه‌گذاری خارجی در چابهار

در سال گذشته سرمایه‌گذاری خارجی در منطقه آزاد چابهار ۱۱۴ درصد افزایش داشته است.

پیام مدیرعامل منطقه آزاد چابهار به مناسبت فرارسیدن سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

  • چابهار,
  • چهارشنبه 3 ارديبهشت 1399 - 07:41
به مناسبت فرارسیدن سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار پیامی به شرح زیر صادر کرد.

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار درگذشت حامدعلی مبارکی را تسلیت گفت

  • چابهار,
  • پنج‌شنبه 28 فروردين 1399 - 10:40
عبدالرحیم کردی رئیس هیأت‌مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، با صدور پیامی درگذشت حامدعلی مبارکی، مدیرعامل سابق منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار را تسلیت گفت.

ورود برخی واحدهای تولیدی‌ منطقه آزاد چابهار به جبهه مبارزه با کرونا

منطقه آزاد چابهار علاوه بر فعالیت‌های اقتصادی و تجاری در این روزهای سخت شیوع ویروس کرونا و کمبود شدید ماسک و موادضدعفونی کننده در بازار با تغییر خط تولید برخی کارخانه ها و افزایش نیرو تمام توان خود را برای مقابله با گسترش این ویروس بکار گرفته است.

آخرین اخبار آرشیو