جستجو به دنبال کلید واژه «عبدالرحیم کردی» - تعداد یافته ها 12 مورد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار: مسیر مدرسه‌سازی هموار شده است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه مسیر مدرسه‌سازی هموار شده است گفت: این مسیر با شتاب در حال پیشرفت بوده و طی چند سال آینده نگرانی و دغدغه‌ای در خصوص میزان سرانه‌های آموزشی نخواهیم داشت.

شاخه گروه‌های مردمی و جهادی در مدیریت بحران ایجاد شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: استفاده از ظرفیت نیروهای مردمی و جهادی در مقابله با بحران‌ها موثر است و می‌طلبد برای حضور گروه‌های مردمی و جهادی یک شاخه ویژه در ستاد مدیریت بحران ایجاد و ستادی تحت عنوان ساحل و دریا در چابهار تشکیل شود.

منطقه آزاد چابهار 6 پایگاه پشتیبانی برای مقابله با طوفان مهیا کرد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از آمادگی 6 پایگاه پشتیبانی و 83 نوع ماشین‌آلات سنگین برای مقابله با طوفان حاره‌ای خبر داد.

«آموزش» نخستین گام کوچ بیکاری از سواحل مکُران

رفع بیکاری و افزایش اشتغال در حوزه سواحل مکران سیستان و بلوچستان در گرو ایجاد رشته‌های جدید در دانشگاه‌های این دیار است تا جوانان بیکار این خطه بتوانند با آموزش‌های تخصصی، در آینده صنایع بزرگ منطقه سهیم باشند. به گفته مسوولان، گره کوچکی وجود دارد که به دستان وزیر علوم باز می‌شود.

چابهار گذرگاه مراودات تجاری کشورهای حوزه شرق است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: اینکه سرمایه‌گذاران و تجارِ کشورهای متعددی برای ارتباط با چابهار علاقه‌مندند یعنی اقتصاد جهان با ظرفیت‌های کم‌نظیر این منطقه راهبردی، آشنا شده است.

همدلی و هم‌صدایی رمز پیشرفت و آبادانی چابهار است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه همدلی و هم‌صدایی راز پیشرفت چابهار است گفت: اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار چابهار در راستای منافع مردم، برنامه‌ها و امکانات را متناسب با افزایش جمعیت ببینند تا آیندگان از آنها به نیکی یاد کنند.

چشم‌انداز عضویت چابهار در سازمان جهانی مناطق آزاد

 برقراری ارتباط تجار، تولیدکننده‌ها و فعالان اقتصادی چابهار با سه میلیون از صنایع کوچک، متوسط و بزرگ دنیا تنها یکی از مزایای عضویت این خطه از سواحل مکُران در سازمان جهانی مناطق آزاد خواهد بود.

چابهار عضو دائم سازمان مناطق آزاد جهان شد

سازمان مناطق آزاد جهان اعلام کرد که عضویت منطقه آزاد چابهار به‌عنوان یک عضو دائم با حق رای در این سازمان پذیرفته شده است.

تکمیل طرح‌های زیرساختی چابهار آبادانی سواحل مکران را به دنبال دارد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: تکمیل طرح‌های زیرساختی در حال اجرای منطقه آزاد چابهار ضمن اینکه برخی از مشکلات پیش رو را مرتفع می‌کند موجب پیشرفت، آبادانی و رونق تولید و اشتغال در سواحل مکُران می‌شود.

مجموعه 22 جلدی پژوهش‌های ایران فرهنگی به چاپ رسید

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اعلام این خبر که مجموعه 22 جلدی پژوهش‌های ایران فرهنگی به چاپ رسید گفت: این 22 جلد، کامل‌ترین مجموعه مکتوب در مورد بلوچستان، چه در حوزه تاریخ و فرهنگ و چه در حوزه موضوعات اجتماعی و مردم‌شناسی بوده که تاکنون به ثمر رسیده است.

آخرین اخبار آرشیو