جستجو به دنبال کلید واژه «عبدالرحیم کردی» - تعداد یافته ها 19 مورد

چابهار نقطه ثقل تجارت در منطقه / دانش‌بنیان‌ها راه‌حل توسعه اقتصادی سیستان و بلوچستان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: ظرفیت‌های تجاری موجود در چابهار تنها محدود به منطقه‌ای خاص نیست و می‌تواند موجب توسعه اقتصاد ملی شود.

ريمدان، ايران را به كريدور اقتصادی چين ـ پاكستان متصل می‌كند

در بازه ۸۲ هزار هكتاری كه به‌عنوان محدوده‌ی جديد منطقه آزاد چابهار ابلاغ شد، ۶هزار و ۳۰۰ هكتار به‌عنوان نقطه منفصل در ‏محدوده‌ی مرزی ريمدان به منطقه آزاد چابهار افزوده شد كه به عنوان نقطه حياتی و حساس می‌تواند ايران را به كريدور اقتصادی چين ـ ‏پاكستان متصل كند.

۲۵۰۰ میلیارد تومان پروژه در محدوده منطقه آزاد چابهار در حال اجراست

رییس هیات مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار در نشست ستاد توسعه سواحل مکران در چابهار گفت: اکنون ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در این منطقه در حال اجراست که ۹۳۷ میلیارد تومان آن تا پایان دولت دوازدهم به بهره برداری خواهد رسید.

گسترش همکاری های دو جانبه بین سازمان منطقه آزاد چابهار و شرکت ملی پست ایران

مدیرعامل شرکت ملی پست در دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی چابهار ضمن بررسی روند فعالیت های صورت گرفته، بر گسترش همکاری ها و تعاملات سازنده دو جانبه تاکید کرد.

یادداشت | شکوفایی مزیت چابهار در تقاطع تجارت جهانی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در یادداشتی به مناسبت روز ملی حمل و نقل به ویژگی‌های استراتژیک چابهار در این راستا پرداخته و معتقد است که چابهار در نقطه‌ای استراتژیک از جهان قرار گرفته که به پشتوانه ظرفیت‌های حمل‌ونقلی می‌تواند هاب حمل‌ونقل کالا و مسافر در منطقه باشد و حتی شرق دور را با کمترین هزینه به آسیای میانه، روسیه و یا اروپا متصل کند.

ایجاد و توسعه صنایع دانش‌بنیان شیلاتی در منطقه آزاد چابهار

در دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با معاون امور زیستی مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری گسترش فعالیت‌های دانش‌بنیان شیلاتی بررسی و توافقات اجرایی در این زمینه صورت پذیرفت.

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در پی شهادت محسن فخری زاده

در پی شهادت دکتر محسن فخری زاده دانشمند هسته ای و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جریان عملیات تروریسی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار پیامی صادر کرد.

چابهار به عنوان شهر لجستيک، قدرت رقابت بین‌المللی دارد

مديرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: چابهار تنها در صورتی توان رقابت در عرصه بين‌المللی را دارد كه به عنوان يك شهر لجستيک زيرساخت‌هايش تكميل شود.

چابهاری متفاوت تا 5 سال آینده

آنچه چابهار را در مقابل رقبای منطقه‌ای متفاوت کرده است و اینکه چرا این روزها در مورد چابهار زیاد می‌گوییم و می‌شنویم به‌خاطر دو ویژگی مهم این منطقه است. اولین ویژگی مربوط به جغرافیای اقتصادی منطقه است. منطقه‌ای که چابهار در آن قرار گرفته است نقطه اتصال کریدورهای شمال و جنوب و شرق و غرب است.

راه‌اندازی فرودگاه چابهار توسعه اقتصادی منطقه را به همراه دارد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، گفت: راه اندازی فرودگاه چابهار توسعه و پیشرفت اقتصادی منطقه را در همه زمینه ها به همراه دارد.

آخرین اخبار آرشیو