جستجو به دنبال کلید واژه «بازدید» - تعداد یافته ها 17 مورد

بازدید دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از طرح های کشاورزی و صنعتی منطقه آزاد ارس

دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در ادامه بازدیدهای دوره ای خود به مناطق آزاد کشور به منظور بازدید از پروژه های کشاورزی و صنعتی منطقه آزاد ارس به این منطقه سفر کرد.

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از مدیریت ها و ادارات زیرمجموعه

  • قشم,
  • يکشنبه 24 مرداد 1400 - 10:52
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با هدف بررسی شیوه خدمت رسانی، تکریم ارباب رجوع و همچنین بررسی وضعیت کارکنان و مراجعان صبح امروز از مدیریت های سازمانی و سایر ادارات مستقر در جزیره بازدید کرد.

پیام ظرفیت تبدیل شدن به منطقه آزاد را دارد

مشاور رییس جمهوری و دبير شوراي عالي مناطق آزاد وویژه اقتصادی كشور با اشاره به اقدامات صورت گرفته به خصوص طي سه سال گذشته در منطقه ويژه اقتصادي پيام اعلام کرد: با توجه به اقدامات مثبت و رو به جلوی صورت گرفته در این منطقه، پیام امروز قابلیت تبدیل شدن به منطقه آزاد را دارد.

قوانین دست و پاگیر مانع حضور سرمایه گذاران خارجی شده است

به گفته مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بروز مشکلاتی از جمله قانونین دست و پاگیر و بوروکراسی های پیچیده مانع حضور سرمایه گذاران خارجی در کشور شده است.

ترمینال جدید فرودگاه کیش در شرف عملیاتی شدن

مشاور رئیس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، طبق بازدیدهای دوره ای هر ماه از طرح های عمرانی جزیره از سالن جدید مسافری فرودگاه بین المللی کیش بازدید کرد.

حمایت از معلولان برای سازمان منطقه آزاد قشم یک وظیفه است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت هفته بهزیستی از موسسه آموزشی و توانبخشی معلولین گلهای بهشت هلر جزیره قشم بازدید و طی آیینی در جمع مسئولان، مربیان، مشاوران و معلولان این موسسه در سخنانی بر ضرورت توجه و حمایت از مددجویان و معلولان جزیره تاکید کرد.

بندر آزاد بوشهر صادرات‌محور می‌شود‌

استاندار بوشهر با اشاره به فراهم‌شدن زیرساخت‌های لازم برای ایجاد بندر آزاد بوشهر گفت: بندر آزاد بوشهر به‌هیچ‌ وجه به سمت واردات کالا به جز در آن محدوده‌هایی که دارای تعریف شده قانونی است و نیاز به کالاهای اساسی باشد، حرکت نمی‌کند.

بازدید مشاور رییس جمهور از محدوده «منطقه آزاد بانه _ مریوان» 

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی امروز چهارشنبه (23 تیرماه 1400) به منظور بازدید از محدوده منطقه آزاد بانه ـ مریوان یکی از هشت منطقه آزاد جدید کشور به استان کردستان سفر کرد.

توسعه فعالیت های اقتصادی کیش با تسریع در امر تولید و رفع موانع

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاددر بازدید از مصلای بزرگ کیش و تعدادی از واحدهای صنعتی و تولیدی در این منطقه؛ بر تسریع و رفع موانع ایجاد شده در مسیر فعالیت واحدهای تولیدی تاکید کرد.

ضرورت برخورد مناسب و ارائه مطلوب خدمات به مسافران در اسکله های مسافری قشم

علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بطور سرزده از بخش های مختلف اسکله مسافری شهید ذاکری قشم بازدید و مسائل و مشکلات هریک از این بخش ها را از نزدیک بررسی و برای حل آنها دستورات لازم به مسئولان ذیربط صادر کرد.

آخرین اخبار آرشیو