جستجو به دنبال کلید واژه «وزیر راه و شهرسازی» - تعداد یافته ها 19 مورد

پیگیری تعهدات مجموعه های وزارت راه و شهرسازی توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در دیدار با وزیر راه و شهرسازی، پیگیر تعهدات مجموعه های وزارت راه و شهرسازی در منطقه آزاد ماکو شد.

چابهار؛ سرفصل تعاملات شهر و بندر است

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه در راستای تعامل هرچه بیشتر شهر و بندر دو اقدام در دستور کار قرار گرفته است، گفت: از لحاظ پیوستگی و تاثیرات متقابل شهر و بندر در طرح‌های جامع و تسریع فعالیت‌های بندری فراتر از حدود اولیه تعریف شده در حوزه زیرساخت دو گام مورد نظر برای تعامل شهر و بندر است.

توسعه همکاری ترانزیتی ایران و هند با محوریت چابهار

وزیر راه و شهرسازی گفت: بخش مهم توافق‌ها با هند تحرک‌بخشی ترانزیت و حمل و نقل است که نقطه کانونی آن بندر چابهار به عنوان تنها بندر اقیانوسی کشور به شمار می‌رود.

منطقه آزاد شهر فرودگاهی، فرصتی برای صادرات دانش بنیان

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه ظرفیت فعلی فرودگاه‌های کشور اجازه مشارکت ایران در پروازهای ترانزیت را نمی‌دهد، گفت: باید با ایجاد زیرساخت ها، سهم خود از بازار ترانزیت را پس بگیریم.

خط آهن چابهار ـ زاهدان تا سال ۱۴۰۰ افتتاح می شود

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: قسط اول مصوبه ۳۰۰ میلیون یورویی مقام معظم رهبری که قرار است از محل صندوق توسعه ملی به خط آهن چابهار ـ زاهدان اختصاص پیدا کند به مبلغ ۳۰۰ میلیارد تومان تا چند روز آینده پرداخت می شود.

پیشتازی دو شرکت صنایع دریایی قشم در نمایشگاه های ملی و بین المللی

چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته و پنجمین نمایشگاه بین المللی دریایی جمهوری اسلامی ایران روز یکشنبه 24 آذرماه با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور افتتاح شد.

توسعه راه‌های جزیره قشم با همراهی وزارت راه

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در دیدار حمیدرضا مؤمنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با وی، بر اهمیت توسعه راه‌های جزیره با کمک وزارت راه تاکید کرد.

چابهار؛ پیش به‌سوی شهر لجستیک

روایتی از آغاز عملیات اجرایی فرودگاه بین‌المللی چابهار که با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام شد.

پرواز توسعه در چابهار تا 1400

منطقه آزاد چابهار یکی از استراتژیکی‌ترین نقاط کشور در توسعه ترانزیت با کشورهای همسایه و همچنین نقطه اتصال کریدور شمال ـ جنوب و شرق ـ غرب محسوب می‌شود؛ اهمیت موضوع تجارت در منطقه آزاد چابهار بعد از رفع تحریم‌های آمریکا از بندر با نگاه به توسعه افغانستان دوچندان شده است و روند رو به رشد توسعه چابهار با مشارکت سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی نشان از آینده روشنی در این منطقه از کشور دارد.

آخرین اخبار آرشیو