جستجو به دنبال کلید واژه «وزیر راه و شهرسازی» - تعداد یافته ها 14 مورد

محدودیت های مناطق آزاد برای واردات با تغییر شرایط برداشته می شود / کشف استعداد توسعه ای سواحل مکران توسط مقام معظم رهبری انجام شد

نشست ستاد توسعه سواحل مکران شامگاه دیروز(چهارشنبه) در چابهار به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

ظرفیت بنادر چابهار به ۱۰ میلیون تن رسید

وزیر راه و شهرسازی گفت: هم‌اکنون ظرفیت بندر شهید بهشتی چابهار در توسعه فاز اول به ۸.۵ میلیون تن رسیده و با ظرفیت ایجاد شده در بندر شهیدکلانتری ظرفیت تخلیه و بارگیری بندر چابهار در مجموع به حدود ۱۰ میلیون تن رسیده است.

بررسی پروژه‌های توسعه سواحل مکران با سفر معاون اول رئیس‌جمهور به چابهار

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در سفر «اسحاق جهانگیری» معاون اول رئیس جمهور که با همراهی «محمد اسلامی» وزیر راه و شهرسازی و «مرتضی بانک» مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی انجام می شود، پروژه‌های توسعه سواحل مکران مورد بررسی قرار می گیرد.

بهره‌برداری از پایانه مکانیزه غلات بندر امام خمینی (ره) با حضور وزیر راه و شهرسازی

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) گفت: امروز و با حضور وزیر راه و شهرسازی عملیات اجرایی و بهره‌برداری ١٨ پروژه سرمایه‌گذاری و عمرانی به ارزش ١5 هزار و ٧٨٨ میلیارد ریال در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) آغاز می‌شود .

تاکید استاندار سیستان و بلوچستان بر انجام مطالعات پل دوم پایانه مرزی میلک

سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار با وزیر راه و شهرسازی بر انجام مطالعات پل دوم مرز میلک و شتاب بخشی به اجرای این پروژه تاکید کرد.

تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری در اراضی 2400 هکتاری بندرشهید رجایی امضا شد

تفاهم نامه سرمایه‌گذاری در اراضی 2400 هکتاری بندر شهید رجایی در مجاورت بندرعباس با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار هرمزگان و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی امضا شد.

درخواست صدور مجوز واردات 500 دستگاه کامیون با پلاک منطقه آزاد به ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو طی نامه ای به وزیر راه و شهرسازی خواستار صدور مجوز واردات 500 دستگاه کامیون به مقصد منطقه آزاد ماکو برای فعالیت های بین منطقه آزاد و خارج از کشور با پلاک منطقه آزاد شد.

مرز ریمدان پس از 12 سال افتتاح شد

مرز ریمدان ایران و گبد پاکستان با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و وزیر تولیدات دفاعی پاکستان و مسئولانی از وزارتخانه‌های کشور، خارجه و صنعت و معدن به صورت رسمی افتتاح شد.

تفاهم نامه اجرا ۸ «تیرپارک» در مسیر چابهار ـ سرخس با حضور وزیر راه امضاء شد

تفاهم نامه اجرای هشت «تیرپارک» جاده ترانزیتی چابهار ـ سرخس بین شرکت گسترش لجستیک مکران با مشارکت سازمان منطقه آزادچابهار و همکاری سازمان حمل و نقل و راهداری کشور با حضور وزیر راه وشهرسازی، استاندار سیستان وبلوچستان، مدیرعامل منطقه آزاد چابهار و مسئولان امضا شد.

استفاده از ظرفیت شرکت های بین المللی در پروژه های زیربنایی منطقه آزاد قشم

وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با یکدیگر ضمن بررسی آخرین وضعیت پروژه های عمرانی و زیربنایی جزیره قشم درباره تامین منابع مالی و امکان استفاده از ظرفیت شرکت های بین المللی در پروژه های عمرانی و زیربنایی قشم مذاکره کردند.

آخرین اخبار آرشیو