جستجو به دنبال کلید واژه «لجستیک» - تعداد یافته ها 5 مورد

همایش و نمایشگاه لجستیک چابهار برگزار می‌شود

رویداد لجستیکی چابهار در قالب یک گردهمایی تخصصی و نمایشگاه حضوری و مجازی با مشارکت متعاملین زنجیره‌های تأمین اعم از دولتی و خصوصی، در تاریخ 29 و 30‌ دی و اول بهمن‌ماه سال جاری در منطقه آزاد چابهار برگزار می‌شود.

عملکرد مثبت مناطق آزاد در توسعه اقتصادی کشور

از سال 1392 تا 1399 حدود 90 هزار میلیارد ریال در 8 منطقه آزاد کشور صرف هزینه‌های عمرانی شده که حدود 60 درصد از کل هزینه‌های مجموع این مناطق را دربرمی‌گیرد.

اعلام آمادگی مجمع تشخیص مصلحت نظام در جهت رفع موانع توسعه ای مناطق آزاد کشور

«حمیدرضا مومنی» دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به منظور ارائه گزارش در خصوص راه اندازی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی جدید با «محسن رضایی» دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفتگو کرد.

درخشش فعالان اقتصادی مناطق آزاد کشور در شرایط تحریم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: فعالان اقتصادی مناطق آزاد در شرایط کرونایی و تحریم شاهکار کرده اند .

رشد 106 درصدی واحدهای تولیدی فعال در مناطق آزاد طی هشت سال / اولین ها و رکوردزنی ها در مناطق آزاد در هشت سال دولت یازدهم و دوازدهم  

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: طی 8 سال گذشته، تعداد واحدهای تولیدی فعال مستقر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی  106 درصد رشد داشته و در اجرای پروژه‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی، با اعمال سیاست های جذب صنایع فناور و صادراتی، افزایش صادرات و نیز مدیریت واردات، طی 2 سال اخیر تراز تجاری مناطق آزاد مثبت شده است. 

آخرین اخبار آرشیو