جستجو به دنبال کلید واژه «محمدرضا عبدالرحیمی» - تعداد یافته ها 15 مورد

معافیت مالیاتی ۲۰ ساله؛ مهمترین مشوق جذب سرمایه گذار در مناطق آزاد کشور

به استناد ماده 13 اصلاحی قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی؛ اشخاص حقیقی و حقوقی که در منطقه به انواع فعالیتهای اقتصادی اشتغال دارند، نسبت به هر نوع فعالیت اقتصادی در منطقه آزاد از تاریخ بهره برداری مندرج در مجوز به مدت بیست سال از پرداخت مالیات بر درآمد و دارایی موضوع قانون مالیات های مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده معاف خواهند بود.

شهرک های صنعتی در مناطق آزاد باید الگویی از درخشش صنعت و تولید برای سرزمین اصلی باشد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو بستر سازی برای توسعه صنعت و ایجاد زیرساخت های تولید مبتني بر مزیت های جغرافیایی اقتصادی را از ماموریت های مناطق آزاد برشمرد و گفت: شهرک های صنعتی در مناطق آزاد باید الگویی اثربخش از درخشش صنعت و تولید برای سرزمین اصلی باشد.

توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل جاده‌ای در منطقه آزاد ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه این منطقه میزبان بخش مهمی از کریدور اصلی تجارت ایران و اروپاست، گفت: بهبود و توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل جاده‌ای در این منطقه با سرعت بیشتری ادامه می‌یابد.

احساس امنيت و انضباط اجتماعی لازمه توسعه پایدار است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: تامین امنيت، نخستین گام در جهت رشد اقتصادی و توسعه پایدار منطقه آزاد ماکو است و نیروی انتظامی در برقراری و حفظ نظم و امنیت در جامعه، نقش بسیار مهم و ارزنده ­ای ايفا می نمايد.

دستگاه قضایی پشتیبان تولید و رونق اقتصادی منطقه آزاد ماکو است

معاون اداری و مالی دادگستری کل آذربایجان غربی از عزم دستگاه قضایی برای حمایت از تولید،‌سرمایه گذاری و رونق اقتصادی منطقه آزاد ماکو خبر داد.

صورت های مالی سال 97 سازمان منطقه آزاد ماکو به تایید اعضای کارگروه تخصصی شورا رسید

صورت های مالی منطقه آزاد ماکو برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1397 مورد تأیید کارگروه تخصصی شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی قرار گرفت.

توسعه صنعت گردشگری نیازمند حمایت دولت،‌ مجلس و دستگاههای اجرایی است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو طی پیامی به مناسبت روز گردشگری گفت: امیدوارم شاهد بازتدبير نظام توسعه ملي براي رفع چالشها و موانع پيش روي صنعت گردشگری در سطح ملی از سوي حاكميت بويژه دولت و مجلس و در منطقه آزاد ماکو مشارکت فعالان و دستگاههای اجرایی مرتبط با سازمان منطقه آزاد باشیم.

موانع و مشکلات در مسیر رونق تولیدتسهیل می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: تسهیل موانع موجود در مسیر رونق تولید وظیفه این سازمان است و با تلاش تمام مسئولین منطقه ای و استانی موانع از سر راه توليد مرتفع می شود.

بنیاد مسکن بازوی توانمند دولت در توسعه مسکن روستایی و محرومیت زدایی است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ بنياد مسكن نقش مهمي در توسعه و آباداني مناطق محروم و روستايي دارد و بازوی توانمند دولت در محرومیت زدایی است.

آخرین اخبار آرشیو