جستجو به دنبال کلید واژه «کالاهای اساسی» - تعداد یافته ها 6 مورد

فراهم شدن فرصت طلایی توسط مناطق آزاد برای عبور از اقتصاد نفتی

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: این مناطق، فرصتی بزرگ را برای عبور از تجارت نفتی فراهم کردند که از دستاوردهای انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.

تداوم سیر صعودی تولیدات کالاهای ضروری در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان

منطقه ویژه اقتصادی سیرجان، در زمینه تولید شکر، لوازم خانگی، روغن خوراکی و محصولات کشاورزی بازوی تامین نیاز کشور نیز بوده است. این در حالی است که در سال گذشته تحریم و شیوع کرونا بسیاری از صنایع را در کشور با مشکل مواجه کرد.  

اهمیت بنادر انزلی و کاسپین در روزهای تحریمی برای تامین کالاهای اساسی

بنادر کاسپین و انزلی در منطقه آزاد انزلی در روز‌های سخت تحریم و مشکلات کرونایی پس از آن، یکی از شاهراه‌های اصلی ورود کالاهای اساسی نظیر گندم، ذرت، روغن خوراکی و... بوده است و بیشترین تردد و ترافیک کشتی‌های حامل مواد اولیه و کالا‌های اساسی در این بنادر مشاهده شده است.

مشاور رییس جمهور، جزئیات طرح پیشنهادی واردات خودرو به مناطق آزاد کشور را اعلام کرد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، هنوز طرح پیشنهادی واردات خودرو به این مناطق در دولت تعیین تکلیف نشده و امکان واردات بدون انتقال ارز نیز به دلیل ممنوعیت کلی اعمال شده در واردات خودرو وجود ندارد.

استمرار راهبرد تأمین کالاهای اساسی کشور از طریق منطقه آزاد انزلی

با پهلوگیری پنجاه و ششمین کشتی حامل روغن خوراکی به مجتمع بندری کاسپین میزان روغن وارده شده به مرز 130 هزار تن رسید.

تقدیر مدیرکل سازمان بازرسی گیلان تخلیه و ترخیص به روز کالای اساسی در منطقه آزاد انزلی

مدیرکل سازمان بازرسی گیلان به همراه جمعی از معاونان سازمان و مدیران گمرک از زیرساخت های ایجاد شده در مجتمع بندری کاسپین به منظور نگهداری کالای اساسی و نهاده‌های دامی بازدید به عمل آورد.

آخرین اخبار آرشیو