جستجو به دنبال کلید واژه «واحد تولیدی» - تعداد یافته ها 6 مورد

تولید سالانه ۸۴۰ هزار دست دندان مصنوعی در منطقه آزاد ماکو

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: واحد تولیدی «بتا دنت» مستقر در شهرک شماره یک صنعتی ماکو سالانه ۸۴۰ هزار دست دندان مصنوعی و ۳۸ تن پودر ساخت پروتز تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند.

فعالیت ۲۰۵ هزار نفر در واحدهای تولیدی مناطق ویژه اقتصادی در سال ۹۸

بررسی آمار نشان می‌دهد در سال گذشته در مناطق ویژه اقتصادی ۵۹۹ واحد تولیدی ـ صنعتی با بیش از ۲۰۵ هزار شاغل فعالیت می‌کردند.

آغاز عملیات احداث کارخانه تولید «کاربید کلسیم» در منطقه آزاد ماکو

کلنگ آغاز عملیات اجرایی احداث اولین کارخانه تولید «کاربید کلسیم» منطقه آزاد ماکو با سرمایه‌گذاری هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال، با حضور جمعی از مسئولان این منطقه به زمین زده شد.

هفته‌ای یک واحد تولیدی در منطقه آزاد ماکو افتتاح شده است

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به تلاش همه جانبه در این منطقه برای تحقق شعار جهش تولید طی سال جاری گفت: از ابتدای امسال به صورت میانگین در هر هفته، یک واحد تولیدی در این منطقه به بهره‌برداری رسیده است.

بازدید معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی از منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

با رویکرد بررسی مسائل و مشکلات تولید کنندگان در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی به همراه مدیران این مجموعه ضمن بازدید از پنج واحد تولیدی که در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در نشستی ضمن بررسی موانع و مشکلات موجود، در زمینه برطرف نمودن این موانع به تبادل نظر پرداختند.

فیلم | راه اندازی واحد تولیدی پوشاک "راه ابریشم" در شهرک صنایع سبک منطقه آزاد ماکو

فیلم | واحد تولیدی پوشاک "راه ابریشم" امسال با سرمایه گذاری کل پروژه ۱۶۰ میلیارد ریال و اشتغال زایی ۴۰۰نفر در مراحل پایانی قرار دارد، این واحد تولیدی پس از اتمام پروسه جذب نیرو، افتتاح خواهد شد.

آخرین اخبار آرشیو