شنبه 4 خرداد 1398

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از بندر آفتاب

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با هدف آماده سازی بنادر ورودی به کیش و چگونگی ارائه خدمات به مسافران نوروزی از بندر آفتاب بازدید کرد.

به گزارش فرینا، در این بازدید که با مداد جمعه 27 بهمن ماه جاری انجام شد، چند تن از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش، انصاری لاری را همراهی کردند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و هیات همراه پس از بازدید از بخش های مختلف بندر آفتاب با مسئولان این بندر به گفت و گو نشستند.
در این بازدید موضوعاتی از جمله جاده حد فاصل بندر چارک به بندر آفتاب، موضوع دریافت وجه از خودرو ها توسط حق العمل کاران، کاپوتاژ خودرو، و ارائه خدمات رفاهی به مسافران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
انصاری لاری از مسئولان بندر آفتاب و همچنین معاونان سازمان منطقه آزاد کیش درخواست کرد تدابیری اندیشیده شود تا پذیرش مسافران و گردشگران نوروزی به نحو مطلوب و شایسته انجام و با کمترین مشکل عازم جزیره کیش شوند.
لازم به ذکر است مسئولان بندر آفتاب نیز متذکر شدند در تعطیلات نوروزی سال گذشته بیش از 4 هزار و 500 خودرو از این بندر به کیش انتقال داده شد که این رقم می تواند در تعطیلات نوروزی 97 قابل افزایش تا ده هزار خودرو باشد.
یاد آور می شود بندر آفتاب نخستین بندر تجاری-مسافری است که توسط بخش خصوصی در خلیج فارس احداث شده است.
این بندر مجهز به انبار سر پوشیده، پارکینگ خودروهای سبک و سنگین، ترمینال مسافری، پمپ بنزین و رستوران است.
بندر آفتاب از توابع شهرستان بندر لنگه در غرب استان هرمزگان و در فاصله 18 کیلومتری جزیره کیش قرار دارد.

امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو