جستجو به دنبال کلید واژه «جزیره کیش» - تعداد یافته ها 110 مورد

کیش؛ جزیره امن برای سرمایه گذاران

معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با اعلام اینکه منطقه آزاد کیش بستر مناسبی برای سرمایه گذاری تلقی میشود از اعلام آمادگی دو شرکت بزرگ ترکیه ای برای ورود سرمایه به این منطقه خبر داد.

امضاء تفاهم نامه همکاری میان سازمان منطقه آزاد کیش و سازمان ملی کارآفرینی ایران

به منظور توسعه همکاری های مشترک در زمینه توسعه، ترویج و نهادینه سازی کارآفرینی، نوآوری و فنآوری در جامعه، تفاهم نامه همکاری میان سازمان منطقه آزاد کیش و سازمان ملی کارآفرینی ایران به امضاء رسید.

بزرگترین مشکل جذب سرمایه خارجی انتقال پول است

مدیرعامل بورس تهران اعلام کرد: محدودیت‌های انتقال پول در ایران بزرگترین مشکل جذب سرمایه‌گذاری خارجی در بازار سهام است.

آغاز همکاری های کیش و گرجستان در آینده نزدیک

هیات پارلمانی گرجستان، برای بررسی ظرفیت های جزیره کیش و گسترش روابط اقتصادی و تعاملات تجاری ـ گردشگری با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش دیدار کردند.

شروع به کار بورس بین‌الملل تا پایان امسال

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از شروع به کار بورس بین‌الملل تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: از این طریق فرصتی برای همکاری بنگاه‌‌های بزرگ داخلی و بین‌المللی فراهم خواهد شد.

آغاز به کار نمایشگاه اینوکس2019 در کیش

یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور و ششمین نمایشگاه بین‌المللی بورس بانک، بیمه و خصوصی‌سازی، با حضور هیات‌های دیپلماتیک کشور‌های جهان، در جزیره کیش آغاز به کار کرد.

کیش میزبان 15 کشور در بزرگترین رویداد اقتصادی و بین المللی

یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور و ششمین نمایشگاه بین‌المللی بورس بانک، بیمه و خصوصی‌سازی با عنوان تجاری کیش اینوکس ایران، با حضور هیات های دیپلماتیک بیش از 15 کشور جهان، 27 آبان در کیش گشایش می یابد.

برگزاری کارگاه دانش افزایی کارکنان واحد حراست سازمان در کیش

اداره کل حراست سازمان منطقه آزاد کیش به منظور افزایش علم و آگاهی کارکنان این بخش، اقدام به برگزاری نخستین دوره از کارگاه آموزشی توانمند سازی حوزه حراست کرد.

پیام تبریک مظفری به مناسبت كسب عنوان قهرمانی نخستین دوره مسابقات کبدی قهرمانی جوانان جهان در کیش

  • کيش,
  • شنبه 25 آبان 1398 - 16:40
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در پیامی كسب عنوان قهرمانی نخستین دوره مسابقات کبدی قهرمانی جوانان جهان در جزیره کیش را تبریک گفت.