جستجو به دنبال کلید واژه «جزیره کیش» - تعداد یافته ها 87 مورد

تدوین 33 بسته فرصت سرمایه گذاری در جزیره کیش

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه کتابچه فرصت های سرمایه گذاری کیش آماده شد است از تدوین 33 بسته با بیش از 155 هزار میلیارد ریال فرصت سرمایه گذاری در جزیره خبر داد.

جزیره کیش به قطب برگزاری جشنواره های بولینگ و پتانک کشور تبدیل می شود

در دیدار محمدتقی امیری خراسانی سرپرست موسسه ورزش و تفریحات سالم سازمان منطقه آزاد کیش با هاشم اسکندری رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد جمهوری اسلامی ایران، سوابق اجرایی و میزبانی از رقابت های ورزشی کشور، ظرفیت ها و زیر ساخت های مناسب جزیره کیش برای میزبانی از رقابت های دو رشته بولینگ و پتانک بررسی شد.

پهلوگیری کشتی های بزرگ منوط به لایروبی بندرتجاری کیش است

لایروبی حوضچه اسکله 35 هزارتنی بندرتجاری کیش، با رعایت قوانین زیست محیطی و با هدف بستر سازی برای پهلوگیری کشتی های بزرگ صورت می گیرد که نقش بسزایی در رونق اقتصاد کیش خواهد داشت و در این میان استحصال زمین از دریا مطرح نیست.

ديدار مسئولان ارشد وزارت بهداشت و سازمان تامين اجتماعي با مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش

در نشست غلامحسین مظفری با باقر لاريجاني معاون آموزشي وزارت بهداشت همکاری های طرفین در خصوص توسعه فضاهاي درماني مورد گفتگو قرار گرفت.

جزیره کیش تا سه سال آینده شاهد اتفاقات و تحولات بزرگی خواهد بود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در آیین اختتامیه بیست و دومین جشنواره تابستانی کیش از روند رو به پیشرفت جزیره در حوزه سرمایه گذاری و فعال شدن طرح های نیمه تمام ابراز خرسندی کرد.

2 / الگوهای موفق سرمایه گذاری در مناطق آزاد قابل تعمیم به سرزمین اصلی است

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: از مجموعه مدیران و مسئولان کشور که پیش از این ـ به تصویب قانون مترقی و جامع اداره مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی اهتمام ورزیده اند ـ می خواهیم که با مقررات جدید مغایر به قانون و فعالیت های این مناطق، اهداف، مفاهیم و روح آزاد بودن فعالیت های تجاری ـ صنعتی خدشه وارد نکنند.  

1 / افتتاح پروژه های هفته دولت در منطقه آزاد کیش با حضور مرتضی بانک

همزمان با هفته دولت، پروژه های منطقه آزاد کیش در بخش های فرهنگی، عمرانی، تولیدی و صنعتی و سرمایه گذاری با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی افتتاح می شود.

لزوم معرفی ظرفیت و توانمندی جزیره کیش، به منظور رونق صنعت گردشگری کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، معرفی ظرفیت و توانمندی و زیرساخت های خوب ایجاد شده در جزیره کیش برای رونق صنعت گردشگری و جلوگیری از خروج سرمایه های داخلی را وظیفه و رسالت خود و مجموعه منطقه آزاد کیش بر شمرد.

رونمایی از سند راهبردی کیش در هفته دولت

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش در برنامه زنده تلویزیونی سیمای مرکز کیش از آغاز بکار برج نو آوری و رونمایی از سند راهبردی کیش در هفته دولت خبر داد.

جزیره کیش میزبان شایسته رقابت های بین المللی کبدی جوانان جهان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: جزیره کیش با زیرساخت های مناسب و امکانات استاندارد ورزشی میزبان شایسته ای برای رقابت های بین المللی کبدی جوانان جهان خواهد بود.

آخرین اخبار آرشیو