پنج‌شنبه 4 بهمن 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «جزیره کیش» - تعداد یافته ها 97 مورد

بورس انرژی در کیش راه‎ اندازی می‎شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از راه‎اندازی بورس انرژی در کیش خبر داد و گفت: بورس انرژی می‌تواند فرصتی‌ را فراهم کند تا شرکت‌های بزرگ نفتی سهام خود را در بورس بین‌الملل عرضه کنند و این موضوع می‌تواند تحول خوبی را در این حوزه ایجاد کند.

کیش؛ حلقه اتصال اقتصاد ایران و جهان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از برنامه‌ریزی این منطقه برای تبدیل شدن به محل مذاکرات شرکت‌های دولتی ایران با شرکتهای بین المللی خبر داد و گفت: کیش می‌تواند به عنوان حلقه اتصال اقتصاد ایران و جهان مطرح شود.

چند انتصاب در منطقه آزاد کیش

در نشستی با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، مدیران عامل شرکت های عمران، آب و خدمات و توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاههای منطقه آزاد کیش معرفی شدند.

برگزاري سمینار آشنایی و تمرین مواجهه با بحران در بيمارستان كيش

مسئولان کمیته خطر، حوادث و بلایا در بیمارستان کیش طی یک تمرین عملیاتی آموزش دیدند.

تحصیل هفت هزار و پانصد دانشجو در دانشگاه های کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: حدود 7 هزار و 500 دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه های کیش مشغول به تحصیل هستند که نشان از ظرفیت بالای علمی و آموزشی دانشگاه های کیش دارد.

حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در خبرگزاری جمهوری اسلامی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با حضور در دفتر مرکزی خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) با بخش های مختلف این خبرگزاری آشنا شد .

زیرساخت فعالیت شرکت های دانش بنیان در کیش فراهم است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اهمیت حضور شرکت های دانش بنیان در جزیره کیش و استفاده بهینه از ظرفیت دریا، گفت: زیرساخت فعالیت شرکت های دانش بنیان در کیش تا حد زیادی فراهم شده است.

هدف منطقه آزاد کیش جذب سالیانه 6 میلیون گردشگر خارجی به این جزیره است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از برنامه ریزی این سازمان برای جذب سالیانه 6 میلیون تا هشت میلیون گردشگر خارجی در این جزیره خبر داد.

برپایی هفدهمین مسابقات قرآن کیش و محفلی بر عرشه کشتی

مدیر فرهنگی ـ آموزشی سازمان منطقه آزاد کیش ضمن بیان جزئیات هفدهمین دوره مسابقات قرآن کیش از برگزاری این مسابقات طی روزهای 23 تا 26 بهمن‌ماه خبر داد و گفت: روز 19 بهمن‌ماه نیز محفل انس با قرآن بر روی آب‌های نیلگون خلیج فارس و بر عرشه کشتی را شاهد خواهیم بود.

بررسی مشکلات مردم کیش در حوزه عمران، آب و خدمات شهری

با برگزاری سومین هفته میز خدمت در مصلی کیش، مطالبات و مسائل شهروندان جزیره در حوزه عمران، آب و خدمات شهری بررسی و پیگیری شد.

آخرین اخبار آرشیو