استقبال مسئولان جزیره کیش از قهرمان مسابقات تیر و کمان

قهرمان مسابقات تیروکمان آمریکا دربدو ورود به جزیره کیش، مدال خود را به شهدای نیروی انتظامی تقدیم کرد.

به گزارش فرینا، کیان مرادی ورزشکار شایسته جزیره کیش که به همراه تیم ملی کشورمان عنوان قهرمانی رشته ریکرو و مدال طلای رقابتهای جهانی تیروکمان آمریکا را کسب کرده است عصر دیروز با استقبال گرم مسئولان ومردم کیش وارد این جزیره شد.
در مراسم استقبال که با حضور امام جمعه کیش، مشاور مدیرعامل ومدیرکل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، فرمانده ویژه انتظامی کیش، سرپرست روابط عمومی واموربین الملل سازمان، اعضای شورای شهر کیش، دبیرشورای ورزش، مربی واعضای تیم های تیروکمان جزیره و جمعی از شهروندان برگزار شد کیان مرادی دربدو ورود مدال طلای خود را در قدردانی از شهدای والامقام نیروی انتظامی در دفاع از کشور ومبارزه با اشرار، به فرماندهی ویژه انتظامی کیش تقدیم کرد.
سرهنگ رحیم جهانبخش نیز ضمن تقدیر از کسب عنوان قهرمانی جهان درآمریکا واین اقدام ارزشمند، با اهدای مجدد این مدال به کیان مرادی، مسئولیت نگهداری از این مدال را برعهده این جوان برومند جزیره کیش گذاشت.
خدادادی رییس هیات تیراندازی با کمان کیش نیز دراین مراسم با بیان اینکه کیان مرادی ودیگر اعضای تیم ملی کشورمان با دو روز استراحت قهرمانی جهان را بدست آوردند و امریکا میزبان مسابقات، نایب قهرمان شد افزود: هدف گذاری ما برای سوگند رحمانیان ، کیان مرادی و دیگر ملی پوشان جزیره کیش دراین رشته، حضور موفق در المپیک 2020 است. این ورزشکاران زیرنظر مربی خوب جزیره کیش ، استاد سلیم اف هر شب از ساعت 17 تا 23 تمرین می کنند و امیدواریم باتوجه به اینکه برخی مسابقات در مناطق سردسیر برگزار می شود با حمایت مسئولان ، تیم تیروکمان کیش امکان برگزاری اردو دراین مناطق را داشته باشد.

امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو