جزیره کیش برای نوروز آماده می شود

بیش از 2 میلیون 500 بوته گل فصلی در آستانه نوروز در جزیره کیش کاشته شد.

به گزارش فرینا، در روزهای پایانی سال در جزیره کیش نگین زیبای خلیج فارس فعالیت های عمرانی متعددی از جمله بهینه سازی و توسعه فضای سبز و کاشت گل های فصلی متناسب با شرایط آب و هوایی کیش در گوشه و کنار مناطق شهری و نوار ساحلی این جزیره زیبا به چشم می خورد.
بر اساس این گزارش، هر ساله با نزدیک شدن به سال نو، شرکت عمران، آب و خدمات شهری کیش برای آماده سازی فضای کالبدی شهر و استقبال شایسته تر از میهمانان نوروزی کاشت گل های فصلی را آغاز می کند. امسال نیز، کاشت گل های فصلی از جمله اطلسی ایرانی و خارجی، جعفری، شمعدانی، کالانکوآ، رعنا، کوکب، میمون، آمارانتوس، گل چینی، کالیبراچوآ، قرنفل و لاله عباسی در میادین، معابر و پارک ها آغاز شده که این عملیات تا پایان سال ادامه دارد.
همچنین هرس درختان و چمن ها، علف کشی، کود دهی، دفع آفات و آبیاری فضای سبز معابر و میادین از دیگر فعالیت هایی است که با هدف نگهداری و بهسازی فضای سبز جزیره کیش در حال انجام است.
لازم به ذکر است بهسازی معابر، تعمیر و لکه گیری خیابانها و اجرای روکش آسفالت خیابانها، نیز از جمله اقدامات و طرح هایی است که با هدف آماده سازی سیمای شهری کیش در آستانه نوروز اجرا شده است.

برچسب ها : منطقه آزاد کیش
میثم غلامی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو