پنج‌شنبه 5 ارديبهشت 1398

بازدید دادستان مرکز استان مازندران از منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد

دادستان مرکز استان مازندران به همراه اعضای شورای حفظ حقوق بیت المال استان از قابلیت ها و توانمندی های بندرامیرآباد بازدید کردند.

به گزارش فرینا، در آغاز این بازدید سیاوش رضوانی مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد ضمن خیر مقدم به دبیر و اعضای شورای حفظ حقوق بیت المال، به تشریح ظرفیت ها و دستاوردهای بندرامیرآباد پرداخت.

دبیر شورای حفظ حقوق بیت المال استان نیز در این بازدید با بیان اینکه یکی از وظایف  اصلی قوه قضائیه احیای حقوق عمومی در حوزه های مختلف است گفت احیا و حفظ محیط زیست، منابع طبیعی، منابع آبزیان دریای مازندران و همچنین احیای و حفظ رودخانه های متصل به این دریا، از موارد اصلی حقوق عمومی مردم مازندران است.

حسینی عالمی با برشمردن مشکلات موجود در مازندران، رعایت نکردن محیط زیست و تعرض به منابع طبیعی  را از اصلی ترین مشکلات در این استان نام برد.

دادستان مرکز استان با اشاره به اینکه ۶۷ درصد صادرات بنادر شمالی کشور در بندرامیرآباد انجام می شود، این بندر را از افتخارات نظام جمهوری اسلامی برشمرد که دستاوردها و فعالیت های اقتصادی برای رشد و شکوفایی استان بسیار اهمیت دارد.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو