تلاش برای ایجاد فضایی شفاف، صادقانه برای رشد و ارتقا کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: صمیمتی که در بین ارکان مختلف جزیره کیش وجود دارد فضایی برای کار وخدمت مهیا کرده و باید با پذیرفتن این امر که خادم ملت هستیم در فضایی شفاف، صادقانه برای رشد و ارتقا کیش وکشور تلاش کنیم.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش؛

به گزارش فرینا به نقل از خبرنگار صداوسيما مركز كيش، غلامحسين مظفري با تقدير از امام جمعه كيش و با بيان اينكه حضور در جمع مردم صميمي جزيره كيش كه از نقاط خوب كشور است فرصتي براي خدمت است، افزود: اميدوا رم با دعاي خير مردم كيش در آغاز كار كه توفيق خدمت در اين جزيره را دارم با كمك مردم و مسيولان بتوانيم كاري كنيم كه كيش باعث عزت ايران اسلامي شود.
مظفری گفت: نكته اي كه امروز براي همه ما مهم است اينكه امروز ما را در جريان يك جنگ همه جانبه اقتصادي قرار داده اند زيرا در مقاطع مختلف نتيجه نگرفته اند و براي ايجاد بحران ما را در گير يك نبرد همه جانبه در حوزه اقتصاد كرده اند كه به تعبيري زيربناي خيلي از موضوعات است. اين بدين معناست كه به اين نتيجه رسيده اند كه اگر كشور ما را تحت فشار قرار دهند شايد راهي باشد تا ملت قهرمان ايران را به زانو در آورند در حاليكه اين گونه نخواهد بود.
وی تاكيد كرد: مطمئن هستم با تمام توان و به پشتوانه رهنمودهاي رهبر انقلاب و تلاش هاي دولت با اتكا به ظرفيت هايمان اين ترفند به نتيجه نخواهد رسيد.
مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش گفت: وظيفه همه ما در اين شرايط تلاش مجدانه است، در اين نبرد ابزار ولوازمي لازم است و مهمترين آن داشتن باور واعتقاد است و بايد از همه توان وظرفيت ها براي پيروزي استفاده كنيم.
مظفري با بيان اينكه اگر كنار هم نباشيم و نسبت به هم زاويه پيدا كنيم و اگر منافع شخصي را به منافع ملي ترجيح دهيم دچار مشكل مي شوي افزود: همانطور كه در دوران جنگ رزمنده ها بي هيچ پرسشي و بدون توجه به جايگاه و موقعيت خود براي دفاع از كشور متحدانه تلاش مي كردند امروز نيز بايد چنين فضايي داشته باشيم .
وی گفت: همه ما بايد توجه كنيم در شرايطي قرار گرفته ايم كه شرايط دشواري است و فشار اقتصادي براي مردم مشكلاتي ايجاد كرده است، مردم روزهاي سختي را سپري مي كنند مسايل پيچيده شده و بايد همه با هم فكر كنيم و از ظرفيت ها درست استفاده كنيم.
مظفری افزود: فرصتي در كيش در اختيار بنده قرار گرفته تا به عنوان خادم مردم در جزيره كيش كه داراي ظرفيت هاي بزرگي است مسايل و مشكلات مردم به ويژه مشكلات اقتصادي را حل كنيم و اين مهم جز با همفكري و تلاش ممكن نيست و بايد در عرصه هاي مختلف جزيره كيش علاوه بر دستيابي به جايگاه اقتصادي مناسب و بهبود شرايط زندگي مردم در اين جزيره، پشتيبان كشور نيز است.
وی گفت: جزيره كيش بايد پيشران توسعه كشور باشد. بسياري از اتفاقات و طرح ها بايد ابتدا در كيش اجرا و پياده شود مثلا در حوزه هاي علمي، اي تي، اي سي تي، سرمايه گذاري، فرهنگي و اجتماعي جزيره كيش بايد نمونه موفق و خوب در اجراي طرح ها وتعميم به كشور است.
مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش با اشاره به اينكه تلاش مي شود جزيره كيش فضاي مناسبي براي اتفاقات خوب باشد گفت: بايد از همه ظرفيت هاي كشور و ايرانيان خارج از كشور كه دل بسته سرزمين مادري هستند كمك بگيريم وكارها و پروژه هاي خوب انجام دهيم كه بر جذب سرمايه وافزايش رتبه سرمايه گذاري در كشور موثر باشد. در اين صورت در مقابل  دشمنان توفيق خواهيم داشت.
مظفری ادامه داد: تلاش مي كنيم گردشگراني كه قصد سفر به كشورهاي خارجي را دارند به كيش جذب كنيم تا مانع از خروج ميلياردها تومان ارز و سرمايه از كشور شويم. كشورهاي همسايه در اين حوزه ها برنامه دارند ماهم بايد با كمك يكديگر و ميزباني شايسته از گردشگران از بهبود وضعيت شهري، ترافيكي، خدمات دهي و زيباسازي منظر شهري كه در واقع اسراف نيست و اقدامي موثر براي جذب رونق اقتصادي است فضاي خوب و متفاوتي از كيش ارايه كنيم  زيرا وظيفه اخلاقي، ديني وانساني ما ميزباني شايسته از ميهمانان و گردشگران است.
مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش در پايان با اشاره به پنج محور اصلي در برنامه كاري وي كه در بدو فعاليتش اعلام كرده بود و شامل: مردم داري، پاكدستي، خدمت صادقانه، شفافيت در كار و مشاركت واقعي با بخش خصوصي توانمند است گفت: صميمتي كه در بين اركان مختلف جزيره كيش وجود دارد فضايي مهيا براي كار وخدمت است وبايد با پذيرفتن اين امر كه خادم ملت هستيم در فضايي شفاف، صادقانه براي رشد و ارتقا كيش و كشور تلاش كنيم.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو