قشم

ارتقا كيفيت سفرهای نوروزی محور برنامه های ژئوپارك قشم

جزيره قشم به عنوان يك مقصد شناخته شده و پرطرفدار همه ساله در تعطيلات نوروز ميزبان خيل عظيم گردشگران و مسافران از جاي جاي ميهن عزيزمان ايران است.

موزه ژئوپارک منطقه آزاد قشم مجموعه ای از تاریخ و طبیعت

در هیاهوی آمد و شد مسافران به مجتمع های تجاری در مرکز شهر قشم، قدم های استواری نیز با گذر از شلوغی خیابان ها خود را به ساختمانی در زیر یکی از قدیمی ترین مجتمع های تجاری این شهر می رسانند

رشد 17 درصدی ورود مسافر به جزیره قشم

سخنگوی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از ورود بیش از 318 هزار مسافر از 25 اسفند ماه 95 تا سوم فروردین 96 خبر داد و افزود: این رقم نسبت به مدت مشابه پارسال 17 درصد رشد داشته است.

جمع آوری آب های سطحی ناشی از باران در قشم و درگهان

مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از جمع آوری آب های سطحی ناشی از بارش باران در 22 معبر اصلی و پر رفت و آمد شهرهای قشم و درگهان خبر داد.

اسکان مسافران نوروزی قشم در اماکن سرپوشیده

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از شروع اسکان تعدادی از مسافران در اماکن سرپوشیده همچون سالن های ورزشی، مساجد و مدارس شهرهای قشم و درگهان و بندر تاریخی لافت خبر داد.

نجات 63 خودرو در آب های سواحل قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از نجات 63 خودرو گرفتار شده توسط نیروهای امدادی و آتش نشانی در آب های اطراف جزیره قشم از تاریخ 26 اسفندماه 95 تاکنون خبر داد.

منطقه آزاد قشم در تکاپوی خدمات نوروزی

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد قشم گفت: همه مراکز اقامتی، بوستان ها، تفریحات دریایی و هوایی، مراکز خرید در جزیره این ایام پر رونق ترین روزهای خود را سپری می کنند.

شفاف سازی درآمدهای سازمان منطقه آزاد قشم در بندر پهل

سرپرست مدیریت اطلاعات و فناوری اطلاعات سازمان منطقه آزاد قشم از نمایش لحظه ای درآمدهای سازمان منطقه آزاد قشم بابت ورود خودروها به اسکله لافت در جزیره قشم خبر داد.

راه اندازی غرفه های اقتصاد مقاومتی در قشم توسط بانوان جزیره

مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در امور بانوان و خانواده از راه اندازی غرفه اقتصاد مقاومتی توسط بانوان قشمی برای عرضه مستقیم صنایع دستی خبر داد.

پیشکسوتان استقلال تهران در قشم پا به توپ می شوند

مدیر سلامت، ورزش، امور اجتماعی و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم گفت: فوتبالیست های پیشکسوت استقلال تهران در ورزشگاه تختی شهر قشم و زمین اختصاصی استقلال درگهان، پا به توپ می شوند.
4301 - 4310 of 4560

آخرین اخبار آرشیو