قشم

بازدید خبرنگاران روسی از جاذبه های گردشگری قشم

رییس اداره گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با هماهنگی و همراهی موثر و سازنده ی دو اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان و منطقه آزاد قشم جاذبه های گردشگری جزیره قشم با حضور و تلاش تیم 10 نفره کشور روسیه به تصویر کشیده می شود.

10 کمپ پارک آماده پذیرایی از مسافران نوروزی در جزیره قشم

معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم از آمادگی 10 کمپ پارک در جزیره قشم برای اسکان و اقامت مسافران نوروزی خبر داد.

ساماندهی اماکن اقامتی و منازل استیجاری در جزیره قشم

اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با صدور اطلاعیه ای از مالکان و متقاضیان اجاره منازل شخصی در جزیره قشم درخواست کرد برای پذیرش مسافر و گردشگر در ایام نوروز حتماً مجوز دریافت کنند.

توسعه همه جانبه روستاهای جزیره قشم در دستور کار

جانشین معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، سال 96 را سال شکوفایی همه جانبه حوزه فرهنگی جزیره قشم دانست.

افزایش 100 درصدی ظرفیت هتل های جزیره قشم | سفر به عمان با خودرو از قشم

فرزین حقدل معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با نزدیک شدن به تعطیلات پایان سال و نوروز 96 در یک نشست خبری برنامه های حوزه فرهنگی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم را تشریح کرد.

نظارت دقیق بر ارائه خدمات اصناف جزیره قشم

رییس کمیته بازرگانی ستاد هماهنگی خدمات سفر منطقه آزاد قشم از آمادگی مجتمع های تجاری و اصناف قشم برای پذیرایی از مهمانان نوروزی و ارائه خدمات به آنان خبر داد.

حضور قشم در نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات

مدیر املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم از حضور فعال این سازمان در چهارمین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات تهران خبر داد.

انتصاب هیات امنای مرکز بین المللی رشد قشم با حکم وزیر علوم

اعضاء هیات امنای مرکز بین المللی رشد قشم به عنوان یکی از معدود مراکز رشد کشور که دارای هیات امنای مستقل است با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری منصوب شدند.

قشم میزبان نخستین جشنواره تربیت مدرس غواصی کشور

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری نخستین دوره جشنواره تربیت مدرس غواصی"یک و دوستاره" کشور در قشم خبر داد.

جزیره قشم با فضای سبز جانی دوباره می گیرد

مدیرعامل شرکت آب، برق و تاسیسات قشم از احیای نخلستان امیرالمومنین (ع) قشم در نزدیکی پارک زیست فناوری در مسیر ساحل جنوبی خبر داد.
4501 - 4510 of 4683

آخرین اخبار آرشیو