قشم

حمایت های اگزیم بانک ایران درمناطق آزاد

حضور بانک های تخصصی به منظور فراهم آوردن زیرساختهای لازم برای توسعه اقتصادی این مناطق امری ضروری است.

همه روستاهای قشم تا پایان دولت یازدهم به شبکه آب متصل می شوندبا آغاز دهه مبارک فجر سراسر ایران اسلامی از جمله شهرستان قشم با جشن و سرور همراه شد، مردم و مسئولان دست در دست هم آئین های این ایام خجسته را گرامی می دارند.

طرح راهبردی سوخت رسانی به کشتی ها در قشم؛ توسعه دریامحور

اقتصاد بین الملل تلاش می کند مزیت های نسبی را در دو طرف سرزمین های تجاری تقویت کند.

ایران باید قدرت اول بانکرینگ منطقه شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جمهوری اسلامی ایران با توان بسیار بالا در استخراج و فراوری انرژی‌های فسیلی و همچنین ظرفیت‌های فراوان کشتیرانی، باید به قدرت نخست بانکرینگ (سوخت‌رسانی به کشتی‌ها) در منطقه تبدیل شود.

تقویت اقتصاد هنر و تربیت هنرمندان توانمند بومی در منطقه آزاد ارس

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد ارس بر لزوم زمینه سازی برای تقویت اقتصاد هنر و تربیت هنرمندان توانمند بومی در ارس تاکید کرد.

شناسنامه دار شدن 67 روستای قشم تا پایان سال

67 روستای جزیره قشم تا پایان سال شناسنامه دار می شوند.

توسعه فضای ورزشی قشم با اختصاص 6 هکتار زمین

معاون فنی وعمرانی سازمان منطقه آزاد قشم از توسعه فضای ورزشی با اختصاص 6 هکتار زمین در ساحل جنوبی جزیره قشم و در مجاورت آب های نیلگون خلیج فارس خبر داد.

قشم مقصد مهم گردشگری داخلی و خارجی است

وجود ظرفیت های مهم و متفاوت گردشگری در قشم می تواند این جزیره را به یک مقصد ارزشمند در حوزه صنعت گردشگری به سرمایه گذاران داخلی و خارجی معرفی کند.

امضای تفاهم نامه توسعه بزرگترین پروژه سوخت رسانی در قشمتفاهم نامه توسعه بزرگترین پروژه سوخت رسانی دریایی جنوب کشور در جزیره قشم با حضور نمایندگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و سازمان منطقه آزاد قشم امضا شد.

قشم تسهیل گر توسعه تجارت بین الملل

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: راه اندازی ساختمان اتاق های بازرگانی سراسر کشور در این جزیره موجب پررنگ شدن نقش تسهیل گر این منطقه در توسعه تجارت داخل و خارج کشور می شود.
4601 - 4610 of 4709