آمادگی بانک مهر اقتصاد برای ارائه خدمات بانکی به فعلان اقتصادی منطقه ویژه بوشهر

مدیر بانک مهر اقتصاد استان بوشهر در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر و دیدار با مدیرعامل این منطقه، از آمادگی این بانک در ارائه خدمات بانکی به فعالان اقتصادی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر خبر داد.

به گزارش فرینا، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر در این دیدار، یکی از اساسی ترین نیازهای مناطق ویژه را همکاری و حمایت بانک ها دانست و گفت: حیات تولید ملی در گرو حمایت سیستم مالی است.

حسین نامور با بیان اینکه منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با وجود صنایع مختلف و با توجه به فاصله اندک بنادر استان بوشهر با بنادر کشور قطر و شرایط فعلی که 20 درصد صادرات قطر از طریق بوشهر انجام می شود، افزود: بوشهر در آینده نزدیک می تواند به قطب تولید و صادرات کشور تبدیل شود و این فرصت مهمی برای صادرات محصولات مختلف از طریق ناوگان دریایی بوشهر به کشور قطر است.

نامور گفت: حضور فعال بانک ها در عرصه های اقتصادی و اماکنی همچون منطقه ویژه باعث تسهیل در روند کارهای اقتصادی و تجاری است و همکاری همه جانبه در این زمینه از اولویت های کاری این منطقه است.

وی یکی از دغدغه های اصلی سرمایه گذاران خارجی که به این مجموعه اقتصادی رجوع می کنند را انتقال ارز برشمرد و افزود: در این زمینه نیازمند حمایت و همکاری بانک های داخلی هستیم تا بتوانیم از سرمایه گذاری خارجی ها هرچه بیشتر بهره مند شویم.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با اشاره توان مالی بانک مهر اقتصاد گفت: از بانک مهر اقتصاد خواستار کمک به حل مشکلات مالی و ارایه تسهیلات بانکی جهت سرمایه در گردش به سرمایه گذاران هستیم.

مدیر بانک مهر اقتصاد بوشهر نیز در این دیدار گفت: مباحث مطرح شده در این زمینه و طرح های حمایتی جهت سرمایه گذاران این مجموعه را بررسی خواهم نمود.

مهدی قاسمی ضمن اعلام آمادگی و استقبال بانک مهر اقتصاد در ارائه خدمات به فعالان اقتصادی افزود: در اولین فرصت خدماتی را که این بانک به سرمایه گذاران مستقر در این منطقه می تواند ارائه نماید را اطلاع رسانی خواهیم کرد تا موجب حرکتی مثبت در فعالیت های اقتصادی این مجموعه اقتصادی باشیم.


برچسب ها : منطقه ویژه بوشهر
امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو