رشد 97 درصدی تخلیه انواع کالاهای غیرنفتی در بندر امیراباد

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: در خرداد ماه سال جاری، تخلیه انواع کالاهای غیرنفتی در بندرامیرآباد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۹۷ درصدی داشته است.

به گزارش فرینا، علی خدمتگزار افزود: در ماه گذشته  ۱۳۲ هزار و ۶۵۷ تن انواع کالای غیر نفتی در بندر امیرآباد تخلیه شد  که در مقایسه با ۶۷ هزار و ۲۴۵ تن خرداد ماه سال ۹۵، رشد ۹۷ درصدی را نشان می‌دهد.

خدمتگزار با بیان اینکه در خرداد ماه امسال تخلیه انواع غلات در بندرامیرآباد رشد چشمگیری داشته است گفت: در همین مدت، تخلیه ذرت با ۲۲۸ درصد رشد از ۱۶ هزار و ۶۱۸ تن در خرداد پارسال به ۵۴ هزار و ۴۸۹ تن و نیز جو با ۱۳۷ درصد افزایش به مقدار ۴۶ هزار و ۱۴۴ تن رسیده است.

وی افزود: تخلیه محصولات کشاورزی، دامی و احشام در ماه گذشته به میزان ۱۳ هزار و ۵۲۷ تن بوده که در مقایسه با هزار و ۳۹۶ تن مدت مشابه سال گذشته، ۸۶۹ درصد رشد داشته است.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد با اشاره به اینکه کالاهای غیرنفتی دیگری نیز با رشد ۱۰۰ درصدی از قبیل سویا، چوب و تخته در بندر امیرآباد تخلیه شده است گفت: مواد نفتی و روغن نباتی و حیوانی بخش دیگری از کالاهایی هستند که خرداد سال جاری در بندر امیرآباد تخلیه شده است.


امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو