استفاده بیش از 162 هزار نفر از امکانات پلاژهای کیش

از ابتدای سالجاری تا پایان تیر ماه تعداد 162هزار و 151 نفر از ساکنان و گردشگران کیش از امکانات تفریحی پلاژ های بانوان و آقایان بهره مند شدند.

به گزارش فرینا، پلاژ های ساحلی جزیره کیش یکی از جاذبه های گردشگری جزیره کیش است که از دیر باز مورد استقبال گردشگران و شهروندان بوده اند.
در چهار سال گذشته و در دولت تدبیر و امید توجه ویژه سازمان منطقه آزاد کیش به توسعه گردشگری و تفریحات خانوادگی در جزیره این دو مجموعه را نیز مشمول گسترش و ارتقاء کیفی کرد تا جایی که در حال حاضر پلاژ بانوان به یکی از انگیزه های سفر خانواده ها به کیش به ویژه در فصل تابستان شده است.
پلاژ آقایان نیز به واسطه وجود امکانات خوب تفریحی و ساحلی و زمین های استاندارد والیبال ساحلی هر ساله میزبان رقابتهای جهانی در این رشته ورزشی است.
بنابراین گزارش در طول 4 ماه نخست سال جاری 126 هزار و 765 نفر از امکانات مجموعه پلاژ ساحلی بانوان و 35 هزار و 386 نفر از امکانات مجموعه ساحلی پلاژ آقایان استفاده کرده اند.
مجموعه ساحلي پلاژ آقایان با مساحتي در حدود 10 هزار متر مربع در سواحل شمال شرقي واقع شده  و  شامل پلاژ آقايان، 3 باب زمين واليبال ساحلي، يك باب زمين فوتبال ساحلي، هندبال ساحلی، امكانات قايقراني پاروئي ( كانو- تورينگ ) دوش هاي سر پوشيده و رو باز،  رختكن، اتاق ماساژ،  بوفه و نماز خانه است.  
همچنین مجموعه پلاژ بانوان در سواحل شمالي جزيره در زمینی به وسعت 20 هزار  متر مربع میزبان بانوان گردشگر و شهروند است. در اين پلاژ امكاناتي از قبيل دوش آب شيرين صحرايي و سر پوشيده، تخت و سايه بان، غرفه های فروش لوازم شنا و بهداشتی، مواد غذایی، آرایشگاه، نقش حنا، بافت مو، زمین والیبال، زمین بدمینتون، سرویس های بهداشتی، نمازخانه، رختکن با ظرفیت 878 لاکر و امکانات ماساژ  وجود دارد که به مراجعه کنندگان خدمات ارائه می کنند.
در کنار این امکانات وجود ناجيان غريق  در دو پلاژ آقایان و بانوان تامین کننده ايمني مراجعه کنندگان است.
شایان ذکر است، در بیستمین جشنواره تابستانی منطقه آزاد کیش نیز پلاژهای بانوان و آقایان به عنوان یکی از جاذبه های اصلی کیش با استقبال خوب ساکنان و گردشگران مواجه شده است.

برچسب ها : منطقه آزاد کیش
امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو