راه اندازی سامانه اینترنتی آزمون های دریانوردی در استان هرمزگان

معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از راه اندازی سامانه ثبت نام اینترنتی آزمون های دریانوردی و صدور حدود 4300 فقره شناسنامه دریانوردی طی سال جاری در این استان خبر داد.

به گزارش فرینا، مهدی نوفرستی گفت: از این پس متقاضیان شرکت در آزمون های دریانوردی می توانند بدون حضور در محل اداره استانداردهای آموزشی و گواهینامه های دریانوردی هرمزگان با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی بندر شهید رجایی به آدرس shahidrajaeeport.pmo.ir نسبت به ثبت نام در آزمون ها اقدام نمایند.
نوفرستی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون، بیش از چهار هزار و 96 نفر آزمون در این استان برگزار شده است، و با حذف دوره تطبیقی برای تمدید گواهینامه سمت های غیرکنوانسیونی هزینه های تمدید گواهینامه برای متقاضیان به طور محسوسی کاهش یافته است.
وی گفت: طی 9ماهه نخست سال جاری، 10 هزار و 882  فقره گواهینامه و چهار هزار و 294 فقره شناسنامه دریانوردی صادر شده است.
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان در پایان افزود: اداره استانداردهای آموزشی و گواهینامه های دریانوردی در استان به نمایندگی از سازمان بنادر و دریانوردی با هدف تسهیل فرآیندهای آموزشی، آزمون و صدور اسناد دریانوردان به صورت مستمر اقدام به بازنگری و بهبود فرآیندهای اجرایی خود می نماید.


 

امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو