هوشمندسازی خدمات‌رسانی به مشترکین آب و برق منطقه ویژه بندر امام(ره)

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) گفت:سامانه امور مشترکین آب و برق مجتمع بندری امام خمینی(ره) به همت کارشناسان فاوای اداره‌کل بنادرودریانوردی استان خوزستان راه‌اندازی شد.

به گزارش فرینا، عادل دریس با اشاره استقرار و فعالیت بیش از ده‌ها شرکت در بخش‌های مختلف عملیاتی، صنعتی و خدماتی این مجتمع بزرگ بندری و بهره‌مندی تمام شرکت‌های مذکور از خدمات آب و برق گفت: به‌منظور مرتفع کردن مشکلات شرکت‌های مذکور در پرداخت حق‌انشعاب و قبوض دوره‌ای و همچنین پایش مستمر میزان مصرف آب و برق سامانه هوشمند امور مشترکین آب و برق مجتمع بندری امام طراحی و به بهره‌برداری رسید.

 دریس همچنین با اشاره به اهمیت هوشمندسازی خدمات‌رسانی به مشتریان به‌منظور ارتقای کیفی خدمات افزود: در این سامانه به‌منظور تسریع و تسهیل درروند خدمات به مشتریان امکان قرائت از راه دور جهت کنتورهای هوشمند بدون نیاز به مراجعه مأمور جهت قرائت کنتور فراهم‌شده است.

وی همچنین دریافت و پرداخت صورتحساب به‌صورت اینترنتی با استفاده از شناسه قبض شرکت بدون نیاز به مراجعه حضوری مشترک با استفاده از شناسه قبض و اعمال آن در سامانه ازجمله مزیت‌های این سامانه برشمرد.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره)در تشریح دیگر ویژگی‌های سامانه‌ مذکور، ارائه گزارش‌های آماری و مقایسه‌ای براساس دوره‌های مختلف، امکان تقسیط، المثنی، تسویه‌حساب صورتحساب‌های مشترکین و امکان ارسال صورتحساب به‌صورت پیامکی به مشترکین نیز ازجمله قابلیت‌های آن برای مدیریت بهتر خدمات‌رسانی به مشتریان می‌شود.

منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) با وسعتی بالغ‌بر 11044 هکتار ضمن فراهم کردن زیرساخت‌های لازم ازجمله واگذاری انشعاب آب و برق به مشتریان زمینه‌ی مساعد برای رونق فعالیت‌های اقتصادی و بازرگانی را در این مجتمع بزرگ تجاری فراهم آورده است.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو