بهره برداری از سه پروژه زیربنایی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: سه پروژه زیربنایی و عمرانی در بندر و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد در شرق مازندران با حضور معاون بنادر و دریانوردی ایران به بهره‌برداری رسید.

به گزارش فرینا به نقل از خبرنگار ایرنا، سیاوش رضوانی در مراسم افتتاح این طرح ها گفت: برای بهره برداری از این پروژه ها که از محل اعتبار دولتی و بخش خصوصی تکمیل شد حدود 540 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
پروژه های افتتاح شده را شامل  فاز اول  راه رستمکلا ـ بندرامیرآباد، سیلوی 20 تنی و جرثقیل موبایل اعلام کرد.
رضوانی گفت که فاز اول راه دسترسی به امیرآباد از رسمتکلا به مسافت 12 کیلومتر با اعتبار 200 میلیارد ریالی به مرحله بهره برداری رسید .
وی افزود: فاز دوم این محور به طول  8 کیلومتر با اعتباری افزون بر 100 میلیارد ریال در دست ساخت است که تا دهه فجر به بهره برداری  می رسد.
مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: سیلوی 20 هزار تنی غلات هم با روش بی او تی (قرارداد مشارکتی) با اعتباری افزون بر 77 میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی احداث شد و اکنون با بهره برداری از ان حجم ذخیره سازی غلات در بندرامیراباد به افزون بر 200 هزار تن رسید.
رضوانی افزود: جرثقیل موبایل هم با ظرفیت 60 تنی و با اعتبار 270 میلیارد ریالی با مشارکت بخش خصوصی به مرحله بهره برداری رسیده است و ظرفیت باربرداری حدود 60 تنی را به طور همزمان دارد.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو