جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد» - تعداد یافته ها 8 مورد

سرمایه‌گذاری هفت هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی در بندر امیرآباد

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: هفت هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری جدید از سوی بخش خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد در دست اجراست.

نقش کلیدی بندرامیرآباد در رونق تجارت و اشتغال منطقه

​​​​​​​وزیر کشور بر نقش مهم منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد در عملیاتی شدن شعار “رونق تولید” منطبق با اهداف اقتصادی کشور تأکید و ایجاد خط سیر گردشگری دریایی از آستارا تا گلستان با محوریت ایجاد آن در بندرامیرآباد را امری لازم در توسعه گردشگری این بندر برشمرد.

افزایش سرمایه گذاری بخش خصوصی در بندر امیرآباد

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: سرمایه گذاری بخش خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد تا پایان امسال به 17 هزار و 842 میلیارد ریال خواهد رسید.

یک مجتمع تولید فولاد در منطقه ویژه بندر امیرآباد به مدار تولید برگشت

یک مجتمع تولید فولاد مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد پس از سه سال تعطیلی صبح روز جمعه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت به مدار تولید برگشت.

بازدید وزیر صمت از زیرساخت‌های منطقه ویژه بندر امیرآباد

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر خود به استان مازندران با حضور در منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد از ظرفیت ها و توانمندی های عملیاتی و کارخانه های مستقر در اراضی پسکرانه این بندر بازدید کرد.

صادرات اولین محموله میله‌گرد از بندر امیرآباد

معاون بندری و امور اقتصادی بندر امیرآباد از صادرات اولین محموله میله‌گرد به عنوان کالای جدید صادراتی به وزن 3 هزار تن از طریق بندرامیرآباد به کشورهای حوزه CIS خبر داد.

بهره برداری از اسکله رورو بندر امیرآباد تا 10 ماه آینده

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد از بهره برداری از اسکله رورو بندر امیرآباد تا 10 ماه آینده خبر داد.

ثبت بیش از 2 میلیون تن تخلیه و بارگیری کالا در بندر امیرآباد

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد میزان تخلیه و بارگیری کالا در شش ماهه اول سال جاری در بندرامیرآباد را 2 میلیون و 25 هزار تن اعلام کرد.

آخرین اخبار آرشیو