جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد» - تعداد یافته ها 6 مورد

سرمایه گذاری 700 میلیارد تومانی در بندر امیرآباد طی سال جاری

مدیر سابق منطقه ویژه اقتصادی بندر امیر آباد از سرمایه گذاری بخش خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد طی سال 99 به ارزش حداقل 700 میلیارد تومان خبر داد و گفت: این سرمایه گذاری‌ها با هدف ساخت مخازن روغن خوراکی به ویژه سویا و نیز صنایع چوب صورت می‌گیرد.

مدیر جدید منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد منصوب شد

مدیر جدید بندر و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد از سوی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد.

رونق صادرات در بندر امیرآباد

یکی از دستاوردهای نام‌گذاری سال 98 به عنوان "رونق تولید"، افزایش میزان صادرات کالاهای غیرنفتی از کشور بود؛ دستاوردی که در گزارش آماری عملکرد بندر امیرآباد استان مازندران با ثبت رکورد 70 درصدی نسبت به سال 97 آشکارا دیده می‌شود.

اعلام رضایت از روند تخلیه و بارگیری و اقدامات بندر امیرآباد علیه کرونا

در بازدید عضو هیئت‌عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی از بندر امیرآباد، ضمن اعلام رضایت از روند تخلیه و بارگیری، اقدامات بندر امیرآباد علیه ویروس کرونا را مؤثر و قابل‌تحسین توصیف و بر روند این اقدامات تا ریشه‌کن‌شدن کامل این بیماری تأکید شد.

سرمایه‌گذاری هفت هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی در بندر امیرآباد

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: هفت هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری جدید از سوی بخش خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد در دست اجراست.

نقش کلیدی بندرامیرآباد در رونق تجارت و اشتغال منطقه

​​​​​​​وزیر کشور بر نقش مهم منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد در عملیاتی شدن شعار “رونق تولید” منطبق با اهداف اقتصادی کشور تأکید و ایجاد خط سیر گردشگری دریایی از آستارا تا گلستان با محوریت ایجاد آن در بندرامیرآباد را امری لازم در توسعه گردشگری این بندر برشمرد.