برپایی «میز خدمت» در معاونت سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارها سازمان منطقه آزاد اروند

  • شنبه 4 تير 1401 - 10:26
  • اروند
  • 0 دیدگاه
«میز خدمت» معاونت سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارها سازمان منطقه آزاد اروند، با حضور معاون، مدیران و کارشناسان در محل این معاونت برگزار شد.

به گزارش فرینا، در این نشست، صاحبان مشاغل، تجار، سرمایه‌گذاران همچنین سایر مراجعین، موضوعات،  نقطه نظرات، انتقاد و پیشنهادات خود را در حوزه این معاونت مطرح که این موضوع با با ارائه راهکارها و مساعدت‌های معاون سرمایه‌گذاری، مدیران و کارشناسان این معاونت همراه بود.

معاونت‌های تخصصی سازمان منطقه آزاد اروند علاوه‌بر پاسخگویی به مراجعین در روزهای مختلف هفته، سلسله نشست‌های میز خدمت سازمان منطقه آزاد اروند در راستای دستور مدیرعامل این سازمان و در جهت ارائه بهتر خدمات، شناخت بیشتر از معضلات و کمبودها، همچنین پیگیری توأم با ضمانت اجرایی مراجعات از سوی حوزه‌های مختلف، با اختصاص یک روز در هفته را در دستور کار خود دارند.

«علی خانی» عضو هیأت مدیره و معاون سرمایه‌گذاری، «عادل جمعه‌زاده» مدیر توسعه نواحی صنعتی، «محبوبه آل‌علی» مدیر واحد کار و خدمات اشتغال، «روح‌الله تهرانی» مدیر توسعه و تسهیل سرمایه‌گذاری، «محمد ادیب‌کیا» مدیر توسعه تجارت، «محمدسقا کهوازی» به نمایندگی از مدیریت تسهیل و توسعه تولید در میزخدمت حضور یافته و پاسخگوی مراجعین بودند.

خبرنگار منطقه آزاد اروند امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو