جستجو به دنبال کلید واژه « ویروس کرونا» - تعداد یافته ها 8 مورد

ثبت نام 353 صنف آسیب دیده از ویروس کرونا در ارس

مدیربازرگانی سازمان منطقه آزاد ارس از ثبت نام 353 صنف در محدوده که از شیوع ویروس کرونا آسیب دیده از ویروس کرونا در محدوده منطقه آزاد ارس خبر داد.

برگزاری رزمایش کمک مومنانه در منطقه ویژه اقتصادی ایرانیان

منطقه ویژه اقتصادی ایرانیان با شروع ماه مبارک رمضان در راستای توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در قالب رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه و در راستای مسئولیت اجتماعی خود اقدام به توزیع بسته های کمک معیشتی به خانواده های کمتر برخوردار می کند.

ارائه خدمات بالینی به بیماران کرونایی و افراد مشکوک و غربالگری بیش از 1600 نفر در ارس

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس  از ارائه خدمات بالینی به بیماران کرونایی و افراد مشکوک و غربالگری بیش از 1600 نفر توسط اکیپ مراقبت سیار بیماران کرونایی در سطح شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس خبر داد.

مساعدت یک میلیارد و هفتصد میلیون ریالی به بیمارستان ساجدی هادیشهر

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از مساعدت یک میلیارد و هفتصد میلیون ریالی به بیمارستان دکتر ساجدی هادیشهر خبر داد.

تسریع در ترخیص کالاهای مربوط به مقابله با کرونا در منطقه آزاد ارس

مدیر توسعه تجارت سازمان منطقه آزاد ارس از تسریع ترخیص کالاهای مربوط به مقابله با شیوع کرونا جهت عرضه در منطقه آزاد ارس خبر داد.

عملکرد منطقه آزاد اروند در سالی که گذشت؛ از افزایش صادرات تا کسب جایزه منطقه برتر در توسعه زیرساخت‌ها

منطقه آزاد اروند در سال ۹۸ شاهد موفقیت‌هایی در زمینه‌های تولید، صادرات و سرمایه گذاری بود که به نظر می‌رسد تصمیم دارد برنامه‌های خود را در سال جدید در این زمینه‌ها با قوت بیشتری پیگیری کند. این منطقه در حوزه‌های فرهنگی، هنری و گردشگری نیز اتفاقات خوبی را در سالی که گذشت پشت سر گذاشت.

اقدامات مثبت منطقه آزاد قشم در مقابله با شیوع ویروس کرونا

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: افزون بر 600هزار ماسک معمولی(سه لایه کشی) برای مقابله با شیوع ویروس کرونا از سوی سازمان منطقه آزاد قشم خریداری و وارد جزیره شده است.

پرداخت ۴۵۰ میلیارد تومان توسط صنعت بیمه به وزارت بهداشت در روز های آتی

كمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با ویروس كرونای وزارت امور اقتصادی و دارایی از پرداخت ۴۵۰ میلیارد تومان توسط صنعت بیمه به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی در روز های آتی خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو