جستجو به دنبال کلید واژه «رییس جمهور» - تعداد یافته ها 18 مورد

انتخابات 28 خرداد جلوه ای از مردم سالاری دینی بود/ پیام مردم در انتخابات پیام تغییر وضع موجود و ضرورت رفع مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه بود

رئیس جمهور انتخابات 28 خرداد را جلوه ای از مردم سالاری دینی دانست و گفت: در حماسه 28 خرداد همه مردم نقش داشتند و با انتخاب و رای خود از دولت جدید تحول خواسته اند که این تحول اجتناب ناپذیر و مستند بر سند ارزشمند و ماندگار بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است.

مناطق آزاد را به مراکز تولیدی، صادراتی و جذب سرمایه تبدیل کردیم / دولت یازدهم و دوازدهم به حق دولت سلامت و محیط زیست بوده است

رئیس جمهور با بیان اینکه در زمینه مناطق آزاد تجاری و اقتصادی در 8 سال گذشته فعالیت بسیار خوبی انجام شده است، گفت: تلاش ما این بود که مناطق آزاد اقتصادی و تجاری از وارد کننده کالا به مراکز تولیدی و صادراتی و مراکز جذب سرمایه داخلی و خارجی تبدیل شود.

آغاز بهره‌برداری از 33 طرح‌ اقتصادی و زیر بنایی در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی کشور

بهره‌برداری از طرح‌ های اقتصادی و زیر بنایی به ارزش 16 هزار و 693 میلیارد ریال با حضور ویدیوکنفرانسی رییس‌جمهور آغاز شد.

افتتاح 33 پروژه با ارزش نزدیک به 17 هزار میلیارد ریال در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی

فردا دوشنبه(4مردادماه) در هفتمین و آخرین مرحله افتتاح پروژه های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، 33 پروژه عمرانی، تولیدی و زیربنایی با ارزش 16 هزار و 693 میلیارد ریال در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی با فرمان رئیس جمهور و از طریق ویدئو کنفرانس آغاز خواهد شد.

بولتن رسانه ای ششمین دوره افتتاح پروژه های مناطق آزاد با حضور رییس جمهور

بولتن رسانه ای ششمین دوره افتتاح پروژه های مناطق آزاد با حضور رییس جمهور | 15 تیرماه 1400

بولتن رسانه ای پنجمین دوره افتتاح پروژه های مناطق آزاد با حضور رییس جمهور

بولتن رسانه ای پنجمین دوره افتتاح پروژه های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با حضور رییس جمهور | 31 خردادماه 1400

14 طرح در منطقه آزاد انزلی به بهره برداری رسید

در ششمین دوره از افتتاح پروژه های مناطق آزاد،با دستور رییس جمهور و به صورت ویدئوکنفرانسی؛ همزمان با 66 طرح سرمایه گذاری-زیرساختی سایر مناطق آزاد تجاری-صنعتی، 14طرح تولیدی،خدماتی و زیرساخت بندری در منطقه آزاد انزلی با سرمایه‌گذاری 6 هزار میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

مناطق آزاد، نقش مهمی در اقتصاد و اشتغال بر عهده دارند/ مناطق آزاد امروز به تولید کننده و مرکزی برای سرمایه گذاری تبدیل شده است

رئیس جمهور با اشاره به افتتاح 62 طرح توسعه ای و زیرساختی در مناطق آزاد تجاری و اقتصادی کشور در هفتاد و هشتمین هفته از افتتاح طرح های ملی، گفت: مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی نقش مهمی در اقتصاد و اشتغال بر عهده دارند و در این دولت کارهای بسیار عظیم و بزرگی در این مناطق صورت گرفته است.

رشد 106 درصدی واحدهای تولیدی فعال در مناطق آزاد طی هشت سال / اولین ها و رکوردزنی ها در مناطق آزاد در هشت سال دولت یازدهم و دوازدهم  

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: طی 8 سال گذشته، تعداد واحدهای تولیدی فعال مستقر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی  106 درصد رشد داشته و در اجرای پروژه‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی، با اعمال سیاست های جذب صنایع فناور و صادراتی، افزایش صادرات و نیز مدیریت واردات، طی 2 سال اخیر تراز تجاری مناطق آزاد مثبت شده است. 

عملیات اجرایی 6 پروژه عمرانی و سرمایه گذاری در منطقه آزاد ماکو آغاز شد

مدیرسازمان منطقه آزاد ماکو گفت: بصورت ویدئو کنفرانس با حضور رییس جمهور، عملیات اجرایی 6 پروژه عمرانی و سرمایه گذاری بخش خصوصی در منطقه آزاد ماکو آغاز شد.

آخرین اخبار آرشیو