جستجو به دنبال کلید واژه «رییس جمهور» - تعداد یافته ها 13 مورد

دولت و شتاب توسعه در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی هرمزگان

سومین برنامه افتتاح پروژه ‎های کلان درمناطق آزاد و ویژه اقتصادی به دستور ویدئوکنفرانسی رییس جمهور در اوایل سالجاری نشان داد که دولت، توسعه و پیشرفت این مناطق هرمزگان را در صدر برنامه‌های خود قرار داده و آن را ادامه می‌دهد.

افتتاح 50 طرح در مناطق آزاد به ارزش 7 هزار میلیارد تومان تا پایان امسال

معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: 50 طرح با سرمایه‌گذاری هفت هزار و 150 میلیارد تومان در هفت منطقه آزاد تا پایان سال 99 به دست رییس‌جمهوری افتتاح می‌شود.

رئیس جمهور در پیامی از زحمات بی شائبه «مرتضی بانک» قدردانی کرد

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور ضمن پذیرش استعفای «مرتضی بانک»، از زحمات بی شائبه وی قدردانی کرد.

15 پروژه بزرگ توسط ریاست جمهوری در قشم افتتاح می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از افتتاح افزون بر 15 پروژه بزرگ این منطقه توسط ریاست جمهوری اسلامی ایران به صورت فوق العاده خبر داد.

بهره برداری از دو پروژه اقتصادی در هرمزگان توسط رئیس جمهور

فاز اول شرکت گندله سازی مادکوش در بندرعباس و بندر منطقه ویژه اقتصادی پارسیان با دستور ویدئو کنفرانس رییس جمهوری و وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره‌ برداری رسید. کارخانه مادکوش به عنوان یکی از طرح‌های مهم دراستان هرمزگان، با ظرفیت تولید 2 و نیم میلیون تن گندله آهن در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس افتتاح شد.

اداره کشور بدون درآمدهای نفتی از افتخارات دولت است

حسن روحانی رئیس جمهوری در مراسم افتتاح طرح‌های ملی صنعتی و معدنی در سه استان هرمزگان، کرمان و مازندران به موضوعی پرداخت که طی چند وقت اخیر مورد توجه رسانه‌های داخلی و خارجی است. او تأکید کرد که احترام به مقررات و تعهدات بین‌المللی و اجرای آن جزو وظایف انسانی و سیاسی همه دولت‌ها است و تسلیم شدن در برابر قانون عیب نیست، دولت امریکا چاره‌ای جز تسلیم در برابر قانون و مقررات ندارد.

اطلاعیه روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

در پی سوال برخی خبرنگاران و انتشار اخباری در رسانه ها در خصوص نحوه بازگشت به کار «دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی» به اطلاع می رساند.

200 پروژه آماده بهره‌برداری در مناطق ویژه اقتصادی طی 2 سال آینده

مدیر امور مناطق ویژه اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: حدود 200 پروژه داریم که قرار است طی یک سال و نیم تا دو سال آینده در مناطق ویژه اقتصادی به بهره‌برداری برسد.

سه طرح صنعتی و خدماتی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس افتتاح شد

در چهل و یکمین برنامه افتتاح جهش تولید، سه طرح صنعتی و خدماتی با سرمایه‌گذاری ارزی پنج میلیون یورو و ۳۰ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی روز پنجشنبه در آیینی ویدئو کنفرانسی با حضور و دستور دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری افتتاح شد.

3 پروژه‌ سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان افتتاح شد

سه پروژه سرمایه گذاری‌ منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان امروز به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور به بهره برداری رسید.

آخرین اخبار آرشیو