جستجو به دنبال کلید واژه «رییس جمهور» - تعداد یافته ها 27 مورد

200 پروژه آماده بهره‌برداری در مناطق ویژه اقتصادی طی 2 سال آینده

مدیر امور مناطق ویژه اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: حدود 200 پروژه داریم که قرار است طی یک سال و نیم تا دو سال آینده در مناطق ویژه اقتصادی به بهره‌برداری برسد.

سه طرح صنعتی و خدماتی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس افتتاح شد

در چهل و یکمین برنامه افتتاح جهش تولید، سه طرح صنعتی و خدماتی با سرمایه‌گذاری ارزی پنج میلیون یورو و ۳۰ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی روز پنجشنبه در آیینی ویدئو کنفرانسی با حضور و دستور دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری افتتاح شد.

3 پروژه‌ سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان افتتاح شد

سه پروژه سرمایه گذاری‌ منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان امروز به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور به بهره برداری رسید.

نقش محوری منطقه آزاد انزلی در مبادلات تجاری کشورهای اوراسیا و کشورهای حاشیه دریای خزر

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی، با بیان اینکه علی رغم تحریم های ظالمانه و مشکلات ناشی از کرونا ۱۸ پروژه زیرساختی و تولیدی با حجم سرمایه‌گذاری ۸۱۷۵ میلیارد ریالی بخش خصوصی در مدار تولید و خدمات قرار می گیرند، گفت: منطقه آزاد انزلی با موقعیت ژئوپلتیک، و دو بندر بزرگ انزلی و کاسپین و زیرساختهای صنعتی، گردشگری و تجاری؛ نقش محوری در مبادلات تجاری کشورهای اوراسیا و کشورهای حاشیه دریای خزر دارد و کریدورهای عبوری از این منطقه همچون کریدور چین ـ قزاقستان ـ انزلی و کریدور شمال ـ جنوب، نقش هاب توسعه هرچه بیشتر صادرات مجدد و تأمین کالاهای اساسی کشور را برای این منطقه به وجود آورده است.

با حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهور؛ 60 طرح تولیدی ـ صنعتی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به بهره برداری می رسد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، از بهره برداری 60 طرح تولیدی، صنعتی، تجاری و زیرساختی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خبر داد.

آغاز بهره برداری از ۱۸ طرح سرمایه گذاری تولیدی، زیرساخت بندری و گردشگری توسط رییس جمهور

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از بهره برداری ۱۸ طرح سرمایه گذاری با 8175 میلیارد ریال سرمایه و اشتغال مستقیم 468 نفر، به دستور دکتر حسن روحانی، رییس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس خبر داد.

یک واحد تولیدی بتن و قطعات بتنی در قشم افتتاح شد

یک واحد تولیدی فعال در حوزه تولید بتن و قطعات بتن توسط رییس دولت تدبیر و امید در در قشم افتتاح شد.

افتتاح 100 هزار مترمربع اماکن تفریحی ـ ورزشی با حضور مقام عالی دولت تدبیر و امید

100 هزار مترمربع اماکن تفریحی- ورزشی منطقه آزاد قشم به ارزش ریالی 120 میلیارد توسط مقام عالی دولت تدبیر و امید افتتاح شد.

بزرگ‌ترین پروژه عمرانی منطقه آزاد قشم در سال 99 افتتاح شد

بزرگ‌ترین پروژه عمرانی منطقه آزاد قشم در سال جاری، با 318 هکتار وسعت و اعتباری بالغ‌بر 9 هزار و 350 میلیارد ریال در حضور رییس جمهور و به‌صورت ویدیو کنفرانسی افتتاح شد.

3 هتل در منطقه آزاد قشم افتتاح شد

با افتتاح سه هتل توسط رییس جمهوری با سرمایه گذاری 320 میلیارد ریالی در مجموع بیش از 360 تخت به ظرفیت اقامتی منطقه آزاد قشم اضافه شد.

آخرین اخبار آرشیو