جستجو به دنبال کلید واژه «انزلی» - تعداد یافته ها 5 مورد

تقویت مسیرهای ترانزیتی جدید، راهبردی ملی برای جذب سرمایه گذار تولیدی و اشتغالزایی است

در دیدار معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی تصریح شد: منطقه آزاد انزلی در دهه آینده به عنوان مرکز ثقل ارتباطی اوراسیا به بازارهای ایران و حوزه جنوبی خلیج فارس به ایفای نقش خواهد پرداخت.

منطقه آزاد انزلی هاب داد و ستد و مهم ترین مرکز تجارت در اوراسیا

مدیر توسعه صادرات، گمرک و ارزش افزوده دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بیان کرد: منطقه آزاد انزلی به لحاظ قرار گرفتن در یک موقعیت استراتژیک، نزدیکی به پایتخت، برخورداری از زیر ساخت های بندری، تجاری و عمرانی؛ مهم ترین مرکز برای انجام مراودات تجاری با کشورهای اوراسیا معرفی شده است.

منطقه آزاد انزلی، محور توسعه روابط ایران و آذربایجان

منطقه آزاد انزلی به واسطه قرار گیری مجتمع بندری کاسپین در این منطقه و گذر کریدور شمال به جنوب از آن، نقش بسیار مهمی در توسعه روابط منطقه‌ای کشور ایفا خواهد کرد. در همین راستا نیازمند تکمیل به موقع و با کیفیت مسیر حمل و نقل ریلی این کریدور در ایران هستیم.

ورود کارآفرینان به روستاهای گیلان

مدیر محیط‌زیست سازمان منطقه آزاد انزلی در نشست مدیریت هوشمند روستایی با محوریت منابع انسانی در رشت گفت: روستا محیطی طبیعی است که افراد در آن با محیط پیرامون خود کنش و واکنش دارند و محیط‌های روستایی به‌دلیل کاهش جمعیت آنها آسیب‌پذیر شده‌اند.

توسعه گردشگری در منطقه آزاد انزلی زمینه‌ساز رونق اقتصادی گیلان است

استاندار گیلان گفت: اقدامات انجام شده در حوزه گردشگری منطقه آزاد انزلی مورد استقبال مردم گیلان و مسافران قرار گرفت که زمینه‌ساز رونق اقتصاد استان نیز است.

آخرین اخبار آرشیو