جستجو به دنبال کلید واژه «انزلی» - تعداد یافته ها 11 مورد

معرفی ۴۴ فرصت سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی، از تهیه و به روز رسانی بسته فرصتهای جدید سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی همزمان با نامگذاری سال ٩٩ با نام و رویکرد جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری خبر داد.

اجاره‌بهای اسفند و فروردين ماه املاک و اراضی سازمان مشمول بخشودگی شد

در راستای همراهی با سرمایه‌گذاران و فعالین بخش خصوصی که کسب و کار آنها تحت‌تأثیر تبعات شیوع ویروس کرونا قرار گرفته، با دستور دکتر محمد ولی روزبهان،رییس هیأت مدیره و مدیرعامل و براساس مصوبه هیأت مدیره سازمان، اجاره‌بهای اسفند ٩٨ و فروردين ماه ٩٩ املاک و اراضی این سازمان بخشیده شد.

افزایش تأمین کالای اساسی و تبدیل تجارت به سرمایه گذاری دو دستاورد سال 98

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی از افزایش تأمین کالای اساسی از طریق بنادر و گمرکات این منطقه و تبدیل تجارت به سرمایه گذاری دو دستاورد سال 98 این سازمان در حوزه اقتصادی خبر داد.

دومین نمایشگاه اپتیک شمال کشورnoptex در منطقه آزاد انزلی برگزار شد

دومین نمایشگاه اپتیک شمال کشور با عنوان noptex با حضور بیش از ۳۰ تولید کننده و واردکننده حوزه اپتیک کشور در مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی این منطقه برگزار شد.

اشتیاق سرمایه‌گذاران به فعالیت‌های صنعتی در منطقه آزاد انزلی

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: رونق اقتصادی در بخش صنعتی و تولیدات منطقه آزاد انزلی بسیار حائز اهمیت است و استقبال بسیار خوبی در این حوزه شاهد بوده‌ایم.

برگزاری همایش دوچرخه سواری هوای پاک به میزبانی منطقه آزاد انزلی

همایش دوچرخه سواری با محوریت هوای پاک و حفظ محیط زیست به میزبانی این منطقه برگزار شد.

تقویت مسیرهای ترانزیتی جدید، راهبردی ملی برای جذب سرمایه گذار تولیدی و اشتغالزایی است

در دیدار معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی تصریح شد: منطقه آزاد انزلی در دهه آینده به عنوان مرکز ثقل ارتباطی اوراسیا به بازارهای ایران و حوزه جنوبی خلیج فارس به ایفای نقش خواهد پرداخت.

منطقه آزاد انزلی هاب داد و ستد و مهم ترین مرکز تجارت در اوراسیا

مدیر توسعه صادرات، گمرک و ارزش افزوده دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بیان کرد: منطقه آزاد انزلی به لحاظ قرار گرفتن در یک موقعیت استراتژیک، نزدیکی به پایتخت، برخورداری از زیر ساخت های بندری، تجاری و عمرانی؛ مهم ترین مرکز برای انجام مراودات تجاری با کشورهای اوراسیا معرفی شده است.

منطقه آزاد انزلی، محور توسعه روابط ایران و آذربایجان

منطقه آزاد انزلی به واسطه قرار گیری مجتمع بندری کاسپین در این منطقه و گذر کریدور شمال به جنوب از آن، نقش بسیار مهمی در توسعه روابط منطقه‌ای کشور ایفا خواهد کرد. در همین راستا نیازمند تکمیل به موقع و با کیفیت مسیر حمل و نقل ریلی این کریدور در ایران هستیم.

ورود کارآفرینان به روستاهای گیلان

مدیر محیط‌زیست سازمان منطقه آزاد انزلی در نشست مدیریت هوشمند روستایی با محوریت منابع انسانی در رشت گفت: روستا محیطی طبیعی است که افراد در آن با محیط پیرامون خود کنش و واکنش دارند و محیط‌های روستایی به‌دلیل کاهش جمعیت آنها آسیب‌پذیر شده‌اند.

آخرین اخبار آرشیو