جستجو به دنبال کلید واژه «گردهمایی معاونین فرهنگی» - تعداد یافته ها 23 مورد

24 / رشد ۴۲ درصدی سرمایه گذاری در منطقه آزاد اروند

معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: در 9 ماهه سال جاری 12 هزار 200 میلیارد ریال میزان سرمایه گذاری در منطقه آزاد اروند شد، که در مقایسه با سال گذشته که هشت میلیارد و 600 میلیون ریال بود رشد 42 درصدی را نشان می دهد.

23 / گردشگری دریایی می تواند مبنایی برای توسعه مناطق آزاد باشد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت : با توجه به ظرفیت مناطق آزاد در حوزه گردشگری دریایی، این صنعت می تواند مبنایی برای توسعه این مناطق باشد.

22 / نشست های مشترک مناطق آزاد باعث بهبود روند اطلاعات می شود

مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: این گردهمایی ها سبب می شود تا یک روند اطلاعات درستی در مناطق وجود داشته باشد.

21 / صنعت گردشگری بهترین راه برای عبور از تحریم ها است

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: صنعت گردشگری بهترین راه کار عبور از تحریم ها است.

20/ بیانیه نوزدهمین نشست معاونان و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد کشور

پس از پایان نوزدهمین نشست دور روزه معاونان و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد کشور در منطقه آزاد ماکو در روزهای 10 و 11 دیماه 98، بیانیه پایانی این نشست منتشر شد.

19 / استمرار برگزاری نشست های معاونت های فرهنگی مناطق آزاد باید به مصوبه تبدیل شود

مدیر توسعه گردشگری منطقه آزاد شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گفت: استمرار برگزاری نشست های معاونت های فرهنگی مناطق آزاد باید به مصوبه تبدیل شود.

18 / تدابیر لازم برای جذب گردشگر در آستانه نوروز اندیشیده شده است

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: در قوانین و مقررات مربوط به مناطق آزاد، قانون به صورت شفاف مباحث حاکمیتی را به صورت یک رویکرد بسیار قوی پیش بینی کرده اما در مسیر اجرا بعضا موازی کاری هایی پیش می آید.

15 / ارتقای مسئولیت های اجتماعی رویکردهای اصلی منطقه آزاد ماکو

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو بیان کرد: ارتقای مسئولیت های اجتماعی و نگاه به شکل گیری استارت آپ های اجتماعی از جمله رویکردهای اصلی منطقه آزاد ماکو است.

14 / تبادل تجربه ها راهکار عبور از چالش ها

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد چابهار برگزاری نشست های معاونین و مدیران مناطق آزاد را راهکاری برای تبادل تجربه ها و عبور از چالش ها دانست.

13 / نشست های مشترک منجر به رشد مناطق آزاد می شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد قشم گفت: چنین نشست هایی منجر به ایجاد رابطه هر چه بهتر و تولید انرژی های بیشتر برای تعالی و رشد مناطق آزاد کشور به ویژه در بحث گردشگری و حوزه فرهنگی و اجتماعی با نگاه به صنایع خلاق، می شود.

آخرین اخبار آرشیو