جستجو به دنبال کلید واژه «سازمان منطقه آزاد انزلی» - تعداد یافته ها 10 مورد

رنگین کمانی از جشنواره های فرهنگی هنری، نمایشگاه و همایش های علمی

سازمان منطقه آزاد انزلی از عید سیعد قربان تا عید ولایت "عید غدیر"، با برگزاری جشنواره های متنوع شاد در فاز تجارت و گردشگری و روستاهای ساحلی، برپایی نمایشگاه صنایع دستی و کنسرت های موسیقی در کنار میزبانی از دو همایش علمی کشوری، ایجاد رنگین کمانی از نشاط، تفریح و تعالی علمی را پیگیری می کند.

آغاز یازدهمین دور ه آموزشی قالی بافی و بافت فرش ابریشم در منطقه آزاد انزلی

یازدهمین دوره آموزشی قالی بافی و بافت فرش ابریشم از سوی معانت فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی با حضور 12 هنرجو در در تالار فرهنگی این منطقه شروع به کار کرد.

امضای موافقت نامه اتصال ريل به مجتمع بندري كاسپين امضا شد

به منظور تسریع در مسیر ساخت مسیر ریلی میان مجتمع بندری کاسپین و خط ریل سراسری کشور، موافقت نامه همکاری مابین این سازمان و شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور در محل این وزارتخانه در تهران منعقد شد.

امضای توافق نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و چابهار با سازمان منطقه ویژه اقتصادی لوتوس آستراخان

توافق نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و چابهار با سازمان منطقه ویژه اقتصادی لوتوس آستراخان در اجلاس کمیسیون همکاری های تجاری واقتصادی ایران و روسیه منعقد شد.

معرفی فرصت ها و ظرفیت های منطقه آزاد انزلی در هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی اینوتکس

سازمان منطقه آزاد انزلی با حضور در هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی اینوتکس (Inotex2019)، فرصت ها و ظرفیت های این منطقه را برای شرکت ها و فعالین حوزه های فناوری و نوآوری کشور معرفی نمود.

حضور سازمان منطقه آزاد انزلی در هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی اینوتکس ایران

سازمان منطقه آزاد انزلی در هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی اینوتکس (Inotex2019) که از تاریخ 19 لغایت 22 خرداد ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود حضور پیدا می کند.

رفع تصرف ۲۵۰۰۰ متر از اراضی ملی در منطقه آزاد انزلی

در راستای ساماندهی و آزادسازی اراضی ملی منطقه آزاد انزلی، از سوی یگان حفاظت از اراضی و اجراییات و مدیریت حقوقی سازمان منطقه آزاد انزلی و با مشارکت مرزبانی بیش از دو و نیم هکتار از اراضی ملی و نوار ساحلی منطقه آزاد انزلی که با دیوار کشی تصرف شده بوددر شش ماه گذشته رفع تصرف و بیش از ۴ تن چوب قاچاق نیز کشف و ضبط شد.

دو انتصاب در منطقه آزاد انزلی

طی حکمی از سوی رضا مسرور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، امین افقی به عنوان سرپرست معاونت امور بندری و حوزه خزر سازمان و مهدی کاظمیان به سمت سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منصوب شدند.

کسب مقام نخست منطقه آزاد انزلی در جذب شرکت های نوآور و فناور در مناطق آزاد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از کسب مقام نخست سازمان متبوع خود در زمینه جذب شرکت های نوآور، فناور در سطح مناطق آزاد کشور در سال ۹۷ خبر داد.

استفاده از ظرفیت های قرارگاه خاتم الانبیاء در طرح های توسعه ای و زیر ساختی منطقه آزاد انزلی

مدیرعامل سازمان در دیدار جمعی از مدیران قرارگاه خاتم الانبیا با اعلام رضایت از عملکرد این قرارگاه در اجرای پروژه های عمرانی و زیرساختی منطقه آزاد انزلی از ادامه همکاری با این مجموعه در طرح های عمرانی و زیرساختی منطقه خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو