جمعه 3 خرداد 1398
جستجو به دنبال کلید واژه «سازمان منطقه آزاد انزلی» - تعداد یافته ها 10 مورد

رفع تصرف ۲۵۰۰۰ متر از اراضی ملی در منطقه آزاد انزلی

در راستای ساماندهی و آزادسازی اراضی ملی منطقه آزاد انزلی، از سوی یگان حفاظت از اراضی و اجراییات و مدیریت حقوقی سازمان منطقه آزاد انزلی و با مشارکت مرزبانی بیش از دو و نیم هکتار از اراضی ملی و نوار ساحلی منطقه آزاد انزلی که با دیوار کشی تصرف شده بوددر شش ماه گذشته رفع تصرف و بیش از ۴ تن چوب قاچاق نیز کشف و ضبط شد.

دو انتصاب در منطقه آزاد انزلی

طی حکمی از سوی رضا مسرور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، امین افقی به عنوان سرپرست معاونت امور بندری و حوزه خزر سازمان و مهدی کاظمیان به سمت سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منصوب شدند.

کسب مقام نخست منطقه آزاد انزلی در جذب شرکت های نوآور و فناور در مناطق آزاد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از کسب مقام نخست سازمان متبوع خود در زمینه جذب شرکت های نوآور، فناور در سطح مناطق آزاد کشور در سال ۹۷ خبر داد.

استفاده از ظرفیت های قرارگاه خاتم الانبیاء در طرح های توسعه ای و زیر ساختی منطقه آزاد انزلی

مدیرعامل سازمان در دیدار جمعی از مدیران قرارگاه خاتم الانبیا با اعلام رضایت از عملکرد این قرارگاه در اجرای پروژه های عمرانی و زیرساختی منطقه آزاد انزلی از ادامه همکاری با این مجموعه در طرح های عمرانی و زیرساختی منطقه خبر داد.

استمرار تحقق اقتصاد مقاومتی بر محور رونق تولید و ایجاد اشتغال

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در پیامی فرارسیدن نوروز باستانی سال ۱۳۹۸ و همزمانی سال نو را با ولادت حضرت علی(ع) تبریک گفت.

اجرای طرح های الگویی در سطح مدارس منطقه آزاد انزلی

با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، مدیران و معاونین این سازمان، دبیر شورای آموزش و پرورش مناطق آزاد کشور، مدیرکل و معاونین آموزش و پرورش گیلان و مدیران مدارس پنج گانه محدوده منطقه آزاد انزلی نشست شورای آموزش و پرورش منطقه آزاد انزلی به منظور برسی مصوبات جلسات قبلی و اجرای طرح های الگویی در سطح مدارس این منطقه برگزار شد.

امضای تفاهم نامه همکاری میان سازمان منطقه آزاد انزلی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

تفاهم نامه همکاری میان سازمان منطقه آزاد انزلی و سازمان فنی حرفه ای کشور در تهران به امضاء رسید.

تحقق ۷۲۶۷ میلیارد ریال سرمایه گذاری در نه ماه امسال در منطقه آزاد انزلی

در نه ماهه سال جاری میزان تحقق طرح های سرمایه گذاری در این منطقه در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش ۲۸ درصدی داشته است.

11 / زیرساخت های ایجاد شده در منطقه آزاد انزلی فرصت های شغلی مناسبی ایجاد کرده است

نماینده مردم نهبندان و سربیشه و عضو فراکسیون مناطق آزاد مجلس شورای اسلامی گفت:زیر ساخت های ایجاد شده و سرمایه گذاری صورت گرفته در منطقه آزاد انزلی فرصت های شغلی مناسبی را ایجاد کرده است.

10 / منطقه آزاد انزلی ترکیبی از افکار و ایده های پویا و عملکرد درخشان است

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در بازدید از منطقه آزاد انزلی گفت: منطقه آزاد انزلی ترکیبی از افکار و ایده های پویا و عملکرد درخشان است.

آخرین اخبار آرشیو