جستجو به دنبال کلید واژه «مجتمع بندری کاسپین» - تعداد یافته ها 8 مورد

پهلوگیری بیستمین کشتی تجاری در مجتمع بندری کاسپین

با پهلوگیری بیستمین کشتی تجاری حامل کالاهای مسیر کریدور چین، قزاقستان، ایران، این کریدور تجاری در مسیر رونق قرار گرفته است.

صادرات ‌محور شدن مجتمع تجاری کاسپین با صدور اولین محموله

"خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا)" طی گزارشی تحلیلی به بررسی برنامه ها و اقدامات این سازمان در مسیر صادرات محور شدن مجتمع بندری کاسپین پرداخته و آن را گام مهمی در مسیر توسعه حمل و نقل بین المللی ارزیابی کرده است.

نخستین محموله صادراتی به مقصد چین از طریق کریدو چین، قزاقستان، ایران صادر شد

با صادرات اولین محموله صادراتی به مقصد چین، در مسیر کریدور چین، قزاقستان، ایران، تعداد کشتی هایی که در این مسیر ترانزیتی به حمل و نقل کالا پرداختند به 16 فروند بالغ شد.

نقش بی بدیل منطقه آزاد انزلی در ایجاد کریدورهای تجاری

کریدورهای بین المللی شمال جنوب و مسیر تجاری جدیدی که با محوریت این منطقه از سال گذشته میان چین، قزاقستان و ایران برقرار شده از مزیت های ژئواستراتژیک منطقه آزاد انزلی قلمداد می شود.

همکاری دو جانبه با بهره گیری از ظرفیت های مجتمع بندری کاسپین گسترش می یابد

دنیس توموکوندی سرپرست سفارت اوگاندا در تهران در بازدید ار منطقه آزاد انزلی، فرصت های همکاری دو جانبه را در مذاکره با معاونین اقتصادی و سرمایه گذاری و بندری مورد بررسی قرار داد.

ورود اولین محموله دام زنده از طریق مجتمع بندری کاسپین به کشور

برای نخستین بار در بنادر شمال کشور اولین محموله دام زنده از طریق مجتمع بندری کاسپین با حضور رضا مسرور و مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی، مدیران کشتیرانی دریایی خزر، مدیران گمرک جمهوری اسلامی و دامپزشکی وارد کشور شد.

ورود نهمین کشتی تجاری از مسیر کریدور بین المللی "یک کمربند ،یک جاده" به مجتمع بندری کاسپین

نهمین کشتی ورودی از مسیرکریدور بین المللی "یک کمربند،یک جاده" به مجتمع بندری کاسپین حامل محموله لوازم یدکی خودرو وارد منطقه آزاد انزلی شد.

صادرات ۲۴۰۰ تن کاشی ایرانی به کشور آذربایجان از مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی

نخستین محموله صادراتی مجتمع بندری کاسپین در سال ۹۸ به وزن حدود ۲۴۰۰ تن از طریق کشتی صادر شد.

آخرین اخبار آرشیو