اخبار اقتصادی

مصوبه معافیت مالیات بر ارزش افزوده مناطق آزاد تجاری به کجا رسید

نایب رییس اول کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبه معافیت مالیات بر ارزش افزوده مناطق آزاد تجاری محصور مانند کیش که امکان کنترل مبادی ورودی و خروجی در آن وجود دارد، برای تایید نهایی به شورای نگهبان ارسال شده است.

بخش خصوصی باید میدان دار اقتصاد كشور باشد

معاون اول رییس جمهور در بیست و دومین نشست شورای‌عالی اجرای سیاست‎های کلی اصل (44) قانون اساسی اظهار داشت: مهم ترین پیام سیاست های کلی اصل (44) قانون اساسی این است که بخش خصوصی باید میدان دار اقتصاد کشور باشد.

اداره کشور بدون درآمدهای نفتی از افتخارات دولت است

حسن روحانی رئیس جمهوری در مراسم افتتاح طرح‌های ملی صنعتی و معدنی در سه استان هرمزگان، کرمان و مازندران به موضوعی پرداخت که طی چند وقت اخیر مورد توجه رسانه‌های داخلی و خارجی است. او تأکید کرد که احترام به مقررات و تعهدات بین‌المللی و اجرای آن جزو وظایف انسانی و سیاسی همه دولت‌ها است و تسلیم شدن در برابر قانون عیب نیست، دولت امریکا چاره‌ای جز تسلیم در برابر قانون و مقررات ندارد.

شكست دشمن در ایجاد شكاف دولت و ملت با اعمال تحریم های ظالمانه

وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: دشمن در ایجاد شکاف بین دولت و ملت با اعمال تحریم‌های ظالمانه شکست خورده است.

اقتصاد آب پیشران تحول مناطق شمالی كشور است

وزیر امور اقتصادی و دارایی در جمع صنعتگران و فعالان اقتصادی بابلسر و فریدونکنار اظهار داشت: مناطق شمالی باید به قطب آی تی کشور تبدیل شوند.

شاخص های توسعه اقتصادی مازندران ارتقا یافته است

وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه "توسعه متوازن منابع را در استان‌های کشور برنامه‌ریزی کردیم" گفت: شاخص‌های توسعه اقتصادی در مازندران ارتقاء یافته است.

بخشی از تحولات بازار سرمایه در ماه های اخیر ناشی از «عوامل غیر اقتصادی» بود

وزیر امور اقتصادی و دارایی با غیر طبیعی خواندن بخشی از تحولات بازار سرمایه در ماه های اخیر و بیان اینکه این تحولات ناشی از "عوامل غیر اقتصادی بیرونی" بوده است، تصریح کرد: متاسفانه برخی از ما سیاسیون درک درستی از شرایط بازار سرمایه نداریم و اظهار نظر هایی می کنیم که به بازار آسیب می زند.

دیدار دژپسند با بانوان همكار وزارت اقتصاد در محل كار آنان

وزیر امور اقتصادی و دارایی به مناسبت سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، با حضور در محل کار تعدادی از بانوان کارمند وزارت اقتصاد، ضمن دیدار با آنان، ولادت با سعادت دخت گرامی پیامبر اسلام و فرا رسیدن روز زن و روز مادر را به آنان تبریک گفت.

هوشمند سازی گمرك رویكردی متعالی برای تسهیل تجارت خارجی است

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تقدیر از اقدامات انجام گرفته توسط گمرک جمهوری اسلامی، تاکید کرد: هوشمند سازی گمرک رویکردی متعالی برای تسهیل تجارت خارجی است.

تامین مالی ۱۴۰۰ هزار میلیارد تومانی در سال ۱۴۰۰ برای تحقق رشد و خیزش اقتصادی

وزیر امور اقتصادی و دارایی خواستار تأمین مالی بیش از ۱۴۰۰ هزار میلیارد تومان تأمین مالی به منظور دستیابی به رشد اقتصادی و اشتغال مناسب در سال آینده شد.
1 - 10 of 953

آخرین اخبار آرشیو