پیشرفت قشم تسریع می‌شود/ صدور دستورات لازم برای حل مشكل مجوزهای كسب و كار و اعتراضات مالیاتی
وزیر امور اقتصادی و دارایی در جریان دومین سفر جمهور و اعضای هیئت دولت به استان هرمزگان صبح امروز در نشست شورای اداری قشم حضور یافت.
كلنگ زنی احداث پروژه 4500 واحدی مسكن در جزیره قشم
در ادامه دومین دور سفر ریاست‌جمهوری به هرمزگان با حضور وزیر امور اقتصادی ودارایی پروژه احداث 4600 واحد مسکن در جزیره قشم کلنگ زنی شد.
واحد جدید آب شیرین كن جزیره قشم به بهره برداری رسید
همزمان با دومین روز از دهه فجر و در جریان دومین سفر استانی رییس‌جمهور و هیات دولت به هرمزگان، واحد جدید آب شیرین کن جزیره قشم با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، فرماندار قشم و مدیرعامل منطقه آزاد قشم به بهره برداری رسید.
كنترل شتاب افزایش قیمت‌ها در 9 ماهه امسال/ لنگرگاه تورم را از نرخ ارز به سمت نقدینگی تغییر دادیم
سخنگوی اقتصادی دولت با تاکید بر اینکه دولت لنگرگاه تورمی کشور را از نرخ تورم به سمت نقدینگی تغییر داد و با انضباط مالی و کنترل متغیرهای پولی، رشد نقدینگی را تحت کنترل درآورد، گفت: تا زمانی که نقدینگی تحت کنترل است ارتباطی میان پایه پولی و تورم وجود ندارد.
افزایش بیش از 7 درصدی تجارت خارجی در 9 ماهه نخست امسال / تراز تجاری مثبت 15 میلیارد دلاری
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: مجموع تجارت خارجی کشور در 9 ماهه امسال عدد 112 میلیارد دلار بوده است که نسبت به 9 ماهه مشابه سال قبل بیش از 7 درصد افزایش را نشان می‌دهد.
وزیر كشور از غرفه وزارت اقتصاد بازدید كرد
وزیر کشور از غرفه وزارت امور اقتصادی و دارایی در دومین رویداد بین المللی نمایشگاهی مدیریت بحران ایران قوی 1402 بازدید کرد.
دومین جلسه كارگروه اقتصادی شورای عالی ایرانیان مقیم خارج از كشور در سال 1402
دومین جلسه کارگروه اقتصادی شورای عالی ایرانیان مقیم خارج از کشور در سال 1402 با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.
رفع ناترازی‌ها را با رفع نابرابری‌ها دنبال می‌كنیم/ ناترازی اسم رمز تورم نیست
وزیر اقتصاد با تاکید رویکرد دولت سیزدهم رفع ناترازی با رویکرد رفع نابرابری‌ها است، گفت: ما باید نگران ناترازی‌هایی باشیم که مستمر است و علاج آن دشوار شده است.
منطقه آزاد مازندران می‌تواند الگوی موفق مناطق آزاد نسل دوم شود
وزیر امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد: ظرفیت منطقه آزاد مازندران برای اینکه تبدیل به یک الگوی موفق و از نمونه‌های خوب مناطق آزاد نسل دوم شود، بسیار بالا است.
1 - 12 of 1234

آخرین اخبار آرشیو