برای نخستین بار در منطقه آزاد چابهار صورت گرفت؛

میزبانی از اردوی انتخابی تیم ملی موج‌سواری در چابهار

مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار از برگزاری اردوی انتخابی تیم ملی موج‌سواری در رشته استند آپ پدل برد برای نخستین بار در این منطقه آزاد چابهار خبر داد.

به گزارش فرینا، مهدی آبروش با اشاره به همکاری این سازمان با انجمن ورزش‌های موج‌سواری و فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی جمهوری اسلامی ایران، کمیته ورزش‌های موج‌سواری استان سیستان و بلوچستان و هیات استان برای این میزبانی گفت: این مسابقات باهدف رکوردگیری و انتخاب نفرات برتر برای اعزام به مسابقات جهانی و آسیایی به میزبانی منطقه آزاد چابهار از روز دوازدهم اردیبهشت ماه، آغاز به کار کرده است.

آبروش، از حضور 70 ورزشکار استند آپ پدل برد در این مسابقات خبر داد و افزود: برای نفرات منتخب در این مسابقات یک‌هفته‌ای در پایان، یک دوره آموزشی موج‌سواری برگزار می‌شود.

وی در پایان یادآور شد: موقعیت و آب‌وهوای مناسب این منطقه آزاد در حاشیه دریای عمان، فرصتی ارزنده برای برپایی اردوهای ورزشی به‌ویژه در حوزه ورزش‌های ساحلی و آبی است.

شایان‌ذکر است، اردوی انتخابی تیم ملی موج‌سواری در رشته استند آپ پدل برد از تاریخ 12 تا 18 اردیبهشت‌ماه 1402 به میزبانی منطقه آزاد چابهار در حال برگزاری است.

خبرنگار منطقه آزاد چابهار امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو