جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد چابهار » - تعداد یافته ها 47 مورد

باارزش‌ترین امتیاز ایران، نقش لجستیکی و ارتباط است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، در آیین افتتاح نمایشگاه و همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور IFEEX2021 که سوم آبان‌ماه با حضور دبیرشورای عالی مناطق آزاد و نمایندگان مناطق آزاد در مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش برگزار شد، با اشاره به شرایط اقتصادی کشور اظهار داشت: مرور اسناد تاریخی و توجه به گذشته‌های اقتصادی در طول تاریخ، بیانگر این است که مهم‌ترین ویژگی کشور ما، نقش لجستیکی و ظرفیت ارتباطی آن است و نگاه به نقشه‌ی جهان و جغرافیای ایران و محوریت اتصال شمال و جنوب، موید همین مطلب است.

بازتاب تولید و عمران در منطقه آزاد چابهار

خبرنگاران چابهار در بازدیدی متفاوت از جنس پیگیری مطالبات و مشکلات تولیدی‌های منطقه آزاد چابهار بازتابِ شفافیت در مقوله تولید و عمران این خطه را رقم زدند. مسلما تداوم ارتباط با سرمایه‌گذاران و پرداختن به موانع پیشِ روی آن‌ها می‌تواند به افزایش تولید و اشتغال منطقه کمک کند.

تیم فوتبال بلوچ چابهار قهرمان امیدهای سیستان و بلوچستان شد

مدیر آکادمی فوتبال بلوچ چابهار گفت: فوتبالیست‌های چابهار در بازی فینال مقابل تیم مرزداران زاهدان به برتری رسید و در نخستین حضور خود در این رقابت‌ها، قهرمان امیدهای استان سیستان و بلوچستان شد.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش از مجتمع آموزشی شبانه‌روزی چابهار دیدن کرد

سرپرست وزارت آموزش و پرورش از پروژه احداث بزرگترین مجتمع آموزشی شبانه‌روزی چابهار که با مشارکت سازمان منطقه آزاد چابهار و خیریه سیدالشهداء در حال احداث است دیدن کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار: مسیر مدرسه‌سازی هموار شده است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه مسیر مدرسه‌سازی هموار شده است گفت: این مسیر با شتاب در حال پیشرفت بوده و طی چند سال آینده نگرانی و دغدغه‌ای در خصوص میزان سرانه‌های آموزشی نخواهیم داشت.

راه‌اندازی مرکز تولید تئاتر خیمه شب بازی در جنوب شرق کشور در چابهار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد چابهار از برگزاری دوره‌های آموزش تئاتر خیمه شب بازی برای علاقه مندان در شهر چابهار خبر داد و افزود: با حمایت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در سال قبل با حضور استاد سیاوش ستاری از برجسته‌ترین هنرمندان تئاتر خیمه‌شب‌بازی کشور حدود 500 اجرای نمایش تئاتر خیمه شب بازی به صورت سیار در تمامی مدارس شهرستان های چابهار و دشتیاری و در حاشیه شهر برگزار گردید.

دوره‌های دائمی تئاتر خیمه‌شب‌بازی در چابهار دایر شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد چابهار از برگزاری دوره‌های دائمی آموزش تئاتر خیمه‌شب‌بازی جنوب‌شرق برای علاقه‌مندان در شهر چابهار خبر داد.

نمایشگاه عکس اربعین در چابهار راه‌اندازی شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد چابهار گفت: به مناسبت دهه آخر ماه صفر نمایشگاه عکس و نقاشی در گالری خانه فرهنگ و هنر کمالان منطقه آزاد چابهار برگزار شد.

بندر چابهار دروازه توسعه سیستان و بلوچستان و قطب ترانزیت است

استاندار سیستان و بلوچستان بر ایجاد کارخانجات فرآوری در کنار سایر زیرساخت‌های تجاری در چابهار تاکید کرد و گفت: بندر چابهار دروازه توسعه این استان و قطب ترانزیت جنوب شرق کشور است.

استاندار سیستان و بلوچستان: قرارگاه بحران ساحلی در چابهار ایجاد شود

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه باید قرارگاه بحران ساحلی در چابهار ایجاد شود گفت: این موضوع باید به عنوان یکی از مصوبات مهم نشست ستاد پیشگیری هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان مد نظر قرار گیرد.

آخرین اخبار آرشیو