جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد چابهار » - تعداد یافته ها 79 مورد

سرپرست وزارت آموزش و پرورش از مجتمع آموزشی شبانه‌روزی چابهار دیدن کرد

سرپرست وزارت آموزش و پرورش از پروژه احداث بزرگترین مجتمع آموزشی شبانه‌روزی چابهار که با مشارکت سازمان منطقه آزاد چابهار و خیریه سیدالشهداء در حال احداث است دیدن کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار: مسیر مدرسه‌سازی هموار شده است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه مسیر مدرسه‌سازی هموار شده است گفت: این مسیر با شتاب در حال پیشرفت بوده و طی چند سال آینده نگرانی و دغدغه‌ای در خصوص میزان سرانه‌های آموزشی نخواهیم داشت.

راه‌اندازی مرکز تولید تئاتر خیمه شب بازی در جنوب شرق کشور در چابهار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد چابهار از برگزاری دوره‌های آموزش تئاتر خیمه شب بازی برای علاقه مندان در شهر چابهار خبر داد و افزود: با حمایت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در سال قبل با حضور استاد سیاوش ستاری از برجسته‌ترین هنرمندان تئاتر خیمه‌شب‌بازی کشور حدود 500 اجرای نمایش تئاتر خیمه شب بازی به صورت سیار در تمامی مدارس شهرستان های چابهار و دشتیاری و در حاشیه شهر برگزار گردید.

دوره‌های دائمی تئاتر خیمه‌شب‌بازی در چابهار دایر شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد چابهار از برگزاری دوره‌های دائمی آموزش تئاتر خیمه‌شب‌بازی جنوب‌شرق برای علاقه‌مندان در شهر چابهار خبر داد.

نمایشگاه عکس اربعین در چابهار راه‌اندازی شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد چابهار گفت: به مناسبت دهه آخر ماه صفر نمایشگاه عکس و نقاشی در گالری خانه فرهنگ و هنر کمالان منطقه آزاد چابهار برگزار شد.

بندر چابهار دروازه توسعه سیستان و بلوچستان و قطب ترانزیت است

استاندار سیستان و بلوچستان بر ایجاد کارخانجات فرآوری در کنار سایر زیرساخت‌های تجاری در چابهار تاکید کرد و گفت: بندر چابهار دروازه توسعه این استان و قطب ترانزیت جنوب شرق کشور است.

استاندار سیستان و بلوچستان: قرارگاه بحران ساحلی در چابهار ایجاد شود

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه باید قرارگاه بحران ساحلی در چابهار ایجاد شود گفت: این موضوع باید به عنوان یکی از مصوبات مهم نشست ستاد پیشگیری هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان مد نظر قرار گیرد.

تیم فوتبال ساحلی منطقه آزاد چابهار در گروه 2 لیگ یک کشور قرار گرفت

مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار از راه‌یابی تیم فوتبال ساحلی سواحل مکُران منطقه آزاد چابهار به گروه دوم لیگ دسته یک کشور خبر داد.

شاخه گروه‌های مردمی و جهادی در مدیریت بحران ایجاد شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: استفاده از ظرفیت نیروهای مردمی و جهادی در مقابله با بحران‌ها موثر است و می‌طلبد برای حضور گروه‌های مردمی و جهادی یک شاخه ویژه در ستاد مدیریت بحران ایجاد و ستادی تحت عنوان ساحل و دریا در چابهار تشکیل شود.

منطقه آزاد چابهار 6 پایگاه پشتیبانی برای مقابله با طوفان مهیا کرد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از آمادگی 6 پایگاه پشتیبانی و 83 نوع ماشین‌آلات سنگین برای مقابله با طوفان حاره‌ای خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو