جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد چابهار » - تعداد یافته ها 71 مورد

آغاز فصل جدیدی در توسعه مبتنی بر دانش چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با هدف پیگیری مصوبات سفر اخیر ریاست جمهوری به منطقه آزاد چابهار با رییس دانشگاه شهید بهشتی دیدار کرد.

ریمدان، نقطه اتصال ایران به «سی‌پک»

همزمان با توسعه محدوده منطقه آزاد چابهار و فراهم آمدن بستر تحقق كاركردهاي واقعي تنها منطقه آزاد و بندر اقيانوسي ايران، منطقه كوچك در مزر پاكستان به صورت منفصل، آن هم در فاصله 130كيلومتر به محدوده منطقه آزاد چابهار افزوده شد؛ ريمدان، نقطه صفر مرزي ايران و پاكستان. ريمدان بسيار فراتر از يك مرز رسمي است؛ زيرا نه تنها چابهار را به پاكستان ارتباط داده و اقتصاد پاكستان را در اختيار توليدكننده و تجار ايراني قرار مي‌دهد، در واقع معبري است كه چابهار را به مگاپروژه کریدور اقتصادي چين و پاكستان «سي‌پک» وارد مي‌كند.

عمان جای هند را در چابهار می‌گیرد؟

سازمان بنادر و دریانوردی به‌تازگی اعلام کرد که انعقاد قرارداد با هندی‌ها با بندر چابهار در مرحله نهایی است و با وجود این وزیر راه چندی پیش از پیشنهاد عمان برای سرمایه‌گذاری در بندر چابهار خبر داد و گفت که منتظر پیشنهادهای قطعی عمان هستیم؛ در عین حال که با ظرفیت بندری ایران، نباید منت سرمایه‌گذاری را بکشیم.

بهره‌مندی بیش از 1200 نیروی خدماتی منطقه آزاد چابهار از بیمه درمان تکمیلی

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری، توسعه تجارت و صید صنعتی منطقه آزاد چابهار از بهره‌مندی بیش از 1200 نیروی خدماتی از بیمه درمان تکمیلی گروهی خبر داد.

مزارع عمودی، کسب‌وکار تازه‌وارد منطقه آزاد قطر

شرکت خلاق تولید محصولات کشاورزی AeroFarms به عنوان یکی شرکت‌های پیشرو در کشاورزی گلخانه‌ای جهان، ساخت مزارع عمودی در مناطق آزاد قطر را آغاز کرده است.

اطفا به‌موقع حریق یک فروند کشتی فایبرگلاس در چابهار

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار از اطفا به‌موقع حریق یک فروند کشتی فایبرگلاس شرکت سیلاب بدون هیچ‌گونه آسیب جانی خبر داد.

کلنگ کارخانه ساخت سلول‌های خورشیدی در منطقه آزاد چابهار بر زمین خورد/ چابهار دروازه ای برای ورود ایران به عرصه فتوولتائيک جهان

کلنگ ساخت کارخانه ساخت سلول‌های خورشیدی با حضور دبیر ستاد توسعه مکران و سرپرست وزارت صمت در منطقه آزاد چابهار بر زمین خورد.

روز پرکار مشاور رئیس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد در چابهار

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با حضور در جمع مردم و فعالان اجتماعی و فرهنگی چابهار و دشتیاری از نزدیک پروژه های مسئولیت اجتماعی منطقه آزاد چابهار را بازدید و دستوراتی در راستای سرعت بخشی آنها صادر کرد.

تسریع پروژه نوسازی و تأمین تجهیزات بیمارستان چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در بازدید از بیمارستان امام علی(ع)، دستور تسریع پروژه نوسازی و تأمین تجهیزات این بیمارستان را صادر کرد.

رسیدگی به تخلفات ساختمانی در محدوده منطقه آزاد چابهار

معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار بیان کرد : انواع تخلفات ساختمانی در محدوده منطقه آزاد چابهار در قالب کمیته های بدوی و تجدیدنظر مورد رسیدگی قرار می گیرند.

آخرین اخبار آرشیو