جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد چابهار » - تعداد یافته ها 47 مورد

برگزاری جشنواره عکاسی از جاذبه‌های گردشگری، آثار تاریخی و مردم‌شناسی

مدیریت گردشگری منطقه آزاد به مناسبت بزرگداشت هفته میراث فرهنگی جشنواره عکاسی برای شرکت‌کنندگان و علاقه‌مندان به جاذبه‌های گردشگری و آثار تاریخی برگزار می‌شود.

سرعت پیشرفت در منطقه آزاد چابهار

هم‌اینک مرزهای غیرواقعی در منطقه آزاد چابهار برداشته شده و پیشرفت و آبادانی به عنوان نقطه عطفی در این خطه شتاب گرفته است.

جذب حدود 22 میلیارد یورو سرمایه جدید در چابهار

منطقه آزاد چابهار به‌عنوان یکی از قطب‌های مهم صنعتی ایران، پنجشنبه گذشته با حضور رئیس‌جمهور شاهد افتتاح طرح‌ها و پروژه‌هایی بود که سواحل مکران را یک گام به سمت تحقق اهداف ملی و بین‌المللی تعریف‌شده برای این منطقه در اسناد بالادستی نزدیک‌تر می‌کند. طرح‌هایی که در منطقه آزاد چابهار افتتاح شد، به گفته عبدالرحيم کردی زمینه جذب 14 میلیارد یورو سرمایه در حوزه پتروشیمی و 7.6 میلیارد یورو سرمایه در حوزه فولاد را براساس برآوردهای قطعی انجام‌شده، فراهم می‌کند. به این اعداد باید جذب سرمایه‌های مرتبط با توسعه شهری و افزایش ظرفیت گردشگری را هم اضافه کرد که بدون شکل عدد قابل توجهی خواهد بود.

تحولات توسعه چابهار با سرعت پیش می‌رود

عبدالرحیم کردی در گفت وگو با روزنامه ایران اظهار داشت: با بهره‌برداری بیش از 150طرح سرمایه‌گذاری تولیدی کوچک و بزرگ در حال ساخت ظرف 2 سال آینده به یک انقلاب تولیدی در منطقه چهابهار منجر خواهد شد.

دولت در سخت ترین شرایط تاریخ کشور را اداره کرد

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه آنچه از انتخابات در جمهوری اسلامی ایران مورد انتظار است، انتخابات باشکوه و سالم توأم با اخلاق اسلامی است، گفت: انتخابات اخلاقی و رعایت اخلاق در انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است و تهمت زدن و دروغ گفتن برای گدایی رأی بدترین کار است.

هنرمندان به کالبد جامعه روح و جلا می‌بخشند

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه هنرمندان به کالبد جامعه روح می‌بخشند گفت: توجه به هنر و هنرمندان یکی از مهمترین مولفه‌های جدی فرهنگِ هر جامعه است.

چهار طرح زیرساختی و اقتصادی در منطقه آزاد چابهار افتتاح شد

همزمان با عید سعید فطر و با حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهوری چهار طرح زیرساختی و اقتصادی با اشتغالزایی 675 نفر در منطقه آزاد چابهار به بهره‌برداری رسید.

حاشیه‌نشینی چابهار با یکپارچگی مدیریتی ساماندهی می‌شود

مدیرعامل و رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه معضل حاشیه‌نشینی این شهرستان با یکپارچگی مدیریتی برطرف می‌شود گفت: با تحقق این اتفاق، طی سه سال چابهار را به شهر بدون حاشیه‌نشینی تبدیل می‌شود.

چهار طرح اقتصادی منطقه آزاد چابهار به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی چابهار از افتتاح چهار طرح مهم اقتصادی با اعتبار 14 هزارو 137 میلیارد ریال در پنجشنبه‌های افتتاح توسط رییس جمهوری در این منطقه خبر داد.

چابهار، قطب پتروشیمی منطقه می شود

منطقه آزاد چابهار در آغاز قرن جدید بسوی تعالی و پیشرفت بیشتر حرکت می کند و رسانه های ملی و بین المللی، هر روز مطالب مهمی درباره این منطقه منتشر می کنند. کمتر سخنرانی و مصاحبه ای را می توان دید و شنید که اگر حرفی از توسعه و لجستیک می آید، نام چابهار برده نشود.

آخرین اخبار آرشیو