جستجو به دنبال کلید واژه «تفاهم نامه » - تعداد یافته ها 28 مورد

امضای تفاهم نامه همکاری میان ژئو پارک‌های قشم و اسپانیا

مدیران دو ژئو پارک جهانی قشم و بیوارکاس ایبورس خارا (villuercas ibores jara) اسپانیا در نمایشگاه بین‌المللی فیتور به منظور توسعه ژئوتوریسم (طبیعت گردی) تفاهم‌نامه‌ همکاری امضا کردند.

زمینه حضور سرمایه گذاران قطری در منطقه ویژه اقتصادی لامرد فراهم می شود

با تمهید مقدمات و انجام توافقات اولیه برای انعقاد تفاهم نامه همکاری اتاق بازرگانی ایران و قطر با منطقه ویژه اقتصادی لامرد؛ شرایط مساعدی به منظور حضور سرمایه گذاران قطری و مشارکت آنها در پروژه های مناطق ویژه اقتصادی لامرد و پارسیان مهیا شده است.

اولویت مهارت‌آموزی در مناطق آزاد با جوامع محلی است

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، انگیزه این تفاهم‌نامه را نقش دروازه‌داری مناطق آزاد در روابط بین‌الملل عنوان کرد و گفت: علاوه بر اینکه این تفاهم‌نامه رسالت ایجاد زمینه مهارتی برای استفاده حداکثری در مناطق دریایی و ساحلی دارد در سرزمین اصلی نیز ماموریت‌هایی برای توسعه سطح مهارت فعلی در مناطق ویژه اقتصادی در نظر گرفته شده است.

ارتقا و توانمندسازی مهارتی جوامع محلی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

به گفته معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، توسعه اجتماعی از طریق توانمندسازی جامعه امکان پذیر خواهد بود.

امضای «تفاهم نامه توانمندسازی منابع انسانی» میان دبیرخانه شورایعالی و سازمان فنی و حرفه ای کشور

امروز دوشنبه (30 دی ماه) «تفاهم نامه توانمندسازی منابع انسانی» با همکاری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزادتجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور امضاء شد.

دانش آموزان بخش مرکزی قشم همیار ژئوپارک می شوند

مدیر ژئوپارک جهانی قشم گفت: با تمدید تفاهم نامه همکاری میان این ژئوپارک و اداره آموزش و پرورش بخش مرکزی قشم، دانش آموزان قشم همیار ژئوپارک می شوند.

امضای تفاهم نامه همکاری میان سازمان منطقه آزاد اروند و وزارت صمت

تفاهم نامه مشترک توانمند سازی منابع انسانی و تعالی سازمانی بنگاه های اقتصادی، سازمان ها و شرکت های حوزه وزارت صمت در محدوده منطقه آزاد اروند میان سازمان منطقه آزاد اروند و وزارت صمت امضاء شد.

امضای تفاهم‌نامه ژئوپارک جهانی قشم با آموزش و پرورش بخش شهاب

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از تمدید تفاهم‌نامه همکاری میان این ژئوپارک و اداره آموزش و پرورش بخش شهاب و حرای شهرستان قشم برای چهارمین دوره خبر داد.

خط پرواز باری میان فرودگاه پیام و دوبی ایجاد می‌شود

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام با اشاره به رایزنی برای ایجاد خط پروازی میان دو فرودگاه پیام و دوبی، گفت: این خط برای حمل بار در حوزه الکترونیک ایجاد می شود.

امضای تفاهم نامه سه جانبه فرودگاه پیام، جمعیت هلال احمر و اداره کل کنترل ترافیک هوایی شرکت فرودگاه ها

تفاهم نامه سه جانبه میان فرودگاه پیام، جمعیت هلال احمر و اداره کل کنترل ترافیک هوایی شرکت فرودگاه ها با هدف ارائه خدمات مطلوب جستجو و نجات در سوانح هوایی صورت گرفت.

آخرین اخبار آرشیو