جستجو به دنبال کلید واژه «مناطق آزاد مشترک» - تعداد یافته ها 6 مورد

مناطق آزاد ایران، پلی بين افغانستان و بازارهاي آسياي

رییس هیات اجرایی اتاق مشترک بازرگانی ایران و افغانستان (شعبه خراسان رضوی) گفت: موقعيت جغرافيایی ایران و وجود مناطق آزاد با دسترسی به کانال‌های ترانزیتی مهم، امکان صادرات و واردات به افغانستان را تسهيل می‌کند. این مناطق می‌توانند به‌عنوان پلی بين افغانستان و بازارهاي آسياي مرکزي و حتی شرق آسيا و اروپا عمل کنند و تجارت ميان این مناطق را تسهيل نمایند.

سومین نشست كارگروه همکاری های بین‌الملل با هدف ایجاد مناطق آزاد مشترک با سایر کشورها برگزار شد

سومین جلسه كارگروه همکاری های بین‌الملل به منظور بررسی برنامه عملیاتی(Action Plan) ایجاد و یا همکاری جهت ایجاد مناطق آزاد مشترک با سایر کشورها برگزار شد.

نقش مهم ارس در کریدور شرق به غرب / توسعه صادرات، محور تشکیل مناطق آزاد مشترک

مدیر هماهنگی امور نهادهای مالی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد در نشست تخصصی مناطق آزاد مشترک در ارس، اظهار داشت: ایجاد مناطق آزاد مشترک میان ایران و کشورهای هدف در دستور کار دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد قرار دارد و ما بر تحقق این موضوع تاکید داشته و پیگیر شکل‌گیری این مناطق هستیم.

پيشنهاد ايجاد شهرك سرمايه گذاري در مرز پاكستان و افغانستان

معاون اقتصادي دبيرخانه شورايعالي مناطق آزاد و ويژه اقتصادي پیشنهاد کرد شهرک سرمایه گذاری ویژه تجار و سرمایه گذاران دو کشور پاکستان و افغانستان در مرزهای شرقی کشور ایجاد شود.

تهیه 370 پروژه سرمایه‌گذاری به ارزش 5 میلیارد یورو در مناطق آزاد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: مطالعات و مجوزهای 370 طرح به ارزش پنج میلیارد یورو انجام شده و آماده جذب سرمایه‌گذاری برای آغاز کار است.

عبدالملکی: پیگیری برای ایجاد منطقه آزاد مشترک سه جانبه با عراق و سوریه 

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: با سفر رئیس جمهور به کشور سوریه، ایجاد منطقه آزاد مشترک سه جانبه با عراق و سوریه وارد مرحله فنی و اجرایی شد.

آخرین اخبار آرشیو