جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد كيش» - تعداد یافته ها 19 مورد

دیدار سرهنگي با امام جمعه اهل تسنن کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش پس از دیدار با امام جمعه اهل تسنن، به منظور رسیدگی به مشکلات بومیان از منطقه سفین بازدید کرد.

حمایت از ثبات مدیریتی لازمه پیشرفت و توسعه کیش است

امام جمعه کیش گفت: رفع مشکل مردم و پیشرفت و توسعه کیش، منوط به ثبات مدیرتی و حمایت همه جانبه از مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش است.

بخش خصوصی خواستار سازمانی مقتدر، مستقل و قدرتمند است

مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش، موفقیت بخش خصوصی، رونق کسب و کارها و اقتصاد را در گرو وجود بخش حاکمیتی قدرتمند و مقتدر برشمرد.

تحقق «جهش سرمایه گذاری و صادرات» دو پروژه مهم در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری _ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: امسال بدنبال تحقق دو پروژه بسیار مهم «جهش سرمایه گذاری و صادرات» در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی هستیم.

افزایش ظرفیت تولید برق در دستور کار شرکت آب و برق کیش

با آغاز فصل گرما؛ سعید پورزادی در بازدید از شرکت آب و برق کیش بر سرعت بخشیدن در فرایند نصب و راه اندازی ژنراتورهای جدید و افزایش تولید ظرفیت برق این شرکت تاکید کرد.

تقدیر داود عزیزی از میزبانی کیش در مسابقات تور جهانی تنیس

رییس فدراسیون تنیس کشور از میزبانی شایسته جزیره کیش در رقابت های پرو تور جهانی تنیس مردان قدردانی کرد.

برگزاری آیین پیش راه اندازی "آزمایشِی" پایانه جدید فرودگاه کیش

به مناسبت گرامی داشت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران آیین پیش راه اندازی پایانه جدید فرودگاه کیش با حضور سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش و برخی از مسوولان محلی و مدیران عامل شرکت های تابعه سازمان برگزار شد.

ثبت اقامت بیش از 3 هزار نفر شب در اسکان ایثارگران

اسکان چادری ویژه ایثارگران جزیره کیش از 27 اسفند 1401 تا پایان روز چهارشنبه نهم فروردین امسال؛ میزبان تعداد 606 خانواده با اقامت 3 هزار و 214 نفر شب بود.

قدردانی شیخ یعقوب شمس در خطبه های نماز جمعه از عملکرد ستاد نوروزی کیش

  • کيش,
  • جمعه 11 فروردين 1402 - 17:41
شیخ یعقوب شمس، گفت: امسال با شعار "کیش برای همه ایرانیان" شاهد ورود و خروج هزاران خودروی سواری از مسیر دریایی به جزیره کیش بودیم که این امر مهم نشان از ارائه خدمات شایسته به مهمانان نوروزی است

ثبت بیش از 189 هزار مسافر ورودی تا دهم فروردین به جزیره کیش

گردشگران ورودی از مسیر هوایی و دریایی به جزیره کیش از 25 اسفند 1401 تا پایان روز پنجشنبه دهم فروردین امسال؛ 189هزار و 132 نفر در ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی به ثبت رسیده است.

آخرین اخبار آرشیو