بازدید مرتضی بانک از پروژه های عمرانی و زیرساخت های شهری در منطقه آزاد اروند

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از پروژه ساماندهی و بهسازی شهری «کوی بهروز» در منطقه آزاد اروند بازدید کرد.

به گزارش فرینا، مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و هیأت همراه در روز دوم سفر به منطقه آزاد اروند از پروژه عمرانی در حوزه زیرساخت های شهری با محوریت ساماندهی و بهسازی و آسفالت «کوی بهروز»، ساماندهی و بهسازی معابر شهری، احداث شبکه آبرسانی و فضای سبز در منطقه آزاد اروند بازدید کردند.
این پروژه با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد تومان از سوی سازمان منطقه آزاد اروند در نظر گرفته شده و در حال احداث است. 
یادآور می شود؛ عليرضا جعفري هرندي معاون توسعه مديريت، اكبر افتخاري معاون توليد، صادرات و فناوري، محمود منزوی زاده مشاور امور بین الملل و ‌مدیر کل حوزه دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور مرتضی بانک را در این سفر همراهی می‌کنند.
گفتنی است، مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به منظور افتتاح و کلنگ زنی طرح های تولیدی و صنعتی و پروژه های عمرانی و زیربنایی به منطقه آزاد اروند سفر کرده است. 
به گزارش فرینا، منطقه آزاد اروند با مساحت 37 هزار و 400 هکتار در شمال غربی خلیج فارس شامل شهرهای آبادان، خرمشهر و مینوشهر(جزیره مینو) است که در محل تلاقی دو رودخانه اروند رود و کارون واقع است.
این منطقه همجوار کشورهای عراق و کویت بوده و با داشتن ظرفیتی از قبیل حمل و نقل جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
 

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو