جستجو به دنبال کلید واژه «فرودگاه پیام» - تعداد یافته ها 30 مورد

منطقه ویژه اقتصادی پیام یکی از پایه های قدرتمند اقتصادی ایران است

اشتفان شلتس سفیر کشور اتریش در ایران صبح روز دوشنبه (11 آذرماه) ضمن بازدید از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با مدیرعامل منطقه دیدار و گفتگو کرد .

تبدیل منطقه ویژه پیام به قطب‌فناوری بلاک چین در کشور

فناوری بلاک چین به‌عنوان یک فناوری آینده‌نگر مطرح است و امروزه در حال ایجاد انقلاب در حوزه خدمات مالی و بانکی است و کسب‌وکارها باید چگونگی فعالیت در این سیستم را بدانند و از آن در کسب‌وکارهای خود به کار ببرند.

منطقه ویژه اقتصادی پیام جایزه ملی کیفیت ایران را از آن خود کرد

در اختتامییه شانزدهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران، منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام حائز رتبه اشتهار کیفیت تک ستاره شد .

ارتقا ء تولید ملی در گروی افزایش کیفیت است

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به روز ملی کیفیت و تاکید به اهمیت این روز گفت: هدف از نام‌گذاری این روز توجه به ارتقا دانش کیفیت است و امروز فرصتی است تا فعالان در حوزه‌های مختلف کشور ارزیابی درستی از زمینه های رشد و ارتقاء کیفیت فعالیت ها در رونق تولید داشته باشند.

تسهیل در جذب سرمایه گذاری، اولویت برنامه های 99 منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام اولویت برنامه ریزی و تدوین بودجه در سال 1399 را با رویکرد تسهیل در امور جذب سرمایه گذاری در این منطقه دانست و گفت: بودجه سال آتی با رویکرد بهبود فضای کسب و کار و حذف فرآیندها و هزینه های غیرضروری تدوین شده است.

بیش از 13 هزار نشست و برخاست در فرودگاه بین المللی پیام صورت گرفته است

13 هزار و پانصد و سی و نه نشست و برخاست هواپیمای آموزشی در شش ماه نخست سال 1398 در فرودگاه بین المللی پیام انجام شده است که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشد 9 درصدی داشته است.

ورود بیش از 5800 ترانزیت کالا به منطقه ویژه اقتصادی پیام

بنا بر اعلام امور گمرکی و ترانزیت کالا در منطقه ویژه اقتصادی پیام، در شش ماهه نخست سال جاری 5842 TEU (واحد سنجش ترانزیت کالا) به انبارهای منطقه ویژه اقتصادی پیام ثبت و وارد شده است.

محموله‌ 45 تنی از محصولات IT وارد فرودگاه پیام شد

بیش از 340 تن بار هوایی در شش ماه نخست سال جاری از طریق فرودگاه پیام وارد کشور شد که از این تناژ 45 تن آن مربوط به ورود محصولات IT و ICT در شهریور ماه است.

رشد 74 درصدی صدور جواز فعالیت در منطقه اقتصادی پیام

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: 33 جواز در منطقه اقتصادی پیام در 6 ماهه نخست سال جاری صادر شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 74 درصد رشد یافته است.

تقدیر از مدیرعامل فرودگاه پیام در مراسم خادمین و سفیران سیل مهربانی

در مراسم تجلیل از دست اندرکاران یاری رسانی به مناطق سیل زده جنوب کشور از نادر ثناگو مطلق مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اهدای لوح و تندیس، تقدیر شد.

آخرین اخبار آرشیو