جستجو به دنبال کلید واژه «فرودگاه پیام» - تعداد یافته ها 30 مورد

ورود بیش از 5800 ترانزیت کالا به منطقه ویژه اقتصادی پیام

بنا بر اعلام امور گمرکی و ترانزیت کالا در منطقه ویژه اقتصادی پیام، در شش ماهه نخست سال جاری 5842 TEU (واحد سنجش ترانزیت کالا) به انبارهای منطقه ویژه اقتصادی پیام ثبت و وارد شده است.

محموله‌ 45 تنی از محصولات IT وارد فرودگاه پیام شد

بیش از 340 تن بار هوایی در شش ماه نخست سال جاری از طریق فرودگاه پیام وارد کشور شد که از این تناژ 45 تن آن مربوط به ورود محصولات IT و ICT در شهریور ماه است.

رشد 74 درصدی صدور جواز فعالیت در منطقه اقتصادی پیام

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: 33 جواز در منطقه اقتصادی پیام در 6 ماهه نخست سال جاری صادر شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 74 درصد رشد یافته است.

تقدیر از مدیرعامل فرودگاه پیام در مراسم خادمین و سفیران سیل مهربانی

در مراسم تجلیل از دست اندرکاران یاری رسانی به مناطق سیل زده جنوب کشور از نادر ثناگو مطلق مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اهدای لوح و تندیس، تقدیر شد.

برقراری خط پروازی کرج ـ جزیره کیش از فرودگاه پیام

معاون هوانوردی و امورفرودگاهی فرودگاه پیام از برقراری خط پروازی کرج ـ کیش خبر داد .

تاسیس بخش بین المللی دانشگاه خواجه نصیر الدین در منطقه ویژه اقتصادی پیام 

با درخواست ریاست دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی و موافقت مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام، واحد بین الملل این دانشگاه در این منطقه تاسیس می‌شود.

منطقه ویژه اقتصادی پیام بستر لازم برای حضور موثر دانشگاه ها را فراهم می‌کند

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام گفت: ثناگومطلق اعلام حمایت مجموعه منطقه ویژه اقتصادی پیام از دانشگاه های کشور گفت: منطقه ویژه اقتصادی پیام بستر لازم برای حضور موثر دانشگاه ها را فراهم می‌كند.

تاسیس انجمن نیكوكاری پیام با اهداف حمایتی در حوزه كار آفرینی، اشتغال زایی و درمان افراد نیازمند

به همت انجمن نیکوکاری منطقه ویژه اقتصادی پیام در راستای اجرای طرح های همکاری با کمیته امداد امام خمینی (ره) و با هدف حمایتی در توسعه اشتغال زایی، کار آفرینی، آموزش و حمایت های درمانی افراد کم توان در منطقه ویژه اقتصادی پیام تاسیس شد .

ضرورت استفاده از الگوهای موفق دانشگاهی در توسعه بخش اقتصادی كشور

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام در دیدار با رییس دانشگاه خوارزمی و هیات همراه ضمن تاکید بر استفاده از الگوهای مفید و موفق دانشگاهی در توسعه بخش اقتصادی کشور گفت: باید برای رفع چالش های ملی افزایش توان اقتصادی و رونق تولید و اشتغالزایی در کشور از الگوها و برنامه های پژوهش محور و موفق دانشگاهی بهره برد که مجموعه پیام حمایت خود را در این زمینه رسما اعلام می‌کند. 

رشد 2 برابری اشتغال در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیر عامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: ایجاد فرصت شغلی در 5 ماه نخست سال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 2 برابر شده است .

آخرین اخبار آرشیو