تشدید طرح ممنوعیت خروج ماهی از مرز شلمچه

معاون اقتصادی و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: با توجه به اینکه در فصلی قرار داریم که صید ماهی کم هست، خروج ماهی را از مرز شلمچه تا آخر شهریورماه ممنوع اعلام کردیم و نهادهای مربوطه بر این موضوع نظارت می‌کنند.

به گزارش فرینا، سید علی موسوی در نشست با نمایندگان اصناف افزود: هرگونه افزایش قیمت کالاها ممنوع است مگر اینکه کار کارشناسی بروی آن صورت گرفته و ابلاغ شود در غیر این صورت ممنوع بوده و با متخلفان برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

موسوی گفت: با توجه به اینکه در فصلی قرار داریم که صید ماهی کم هست، خروج ماهی را از مرز شلمچه تا آخر شهریورماه ممنوع اعلام کردیم و نهادهای مربوطه بر این موضوع نظارت می‌کنند.

وی افزود: نظارت بر گمرک و بازار تشدید می‌شود و در صورت مشاهده چنین موردی، هم با تأمین‌کننده و هم با عوامل مؤثر با آن برخوردی قاطع صورت می‌گیرد.

معاون اقتصادی و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: با توجه به اینکه سرانه مصرف ماهی در منطقه آزاد اروند بالا است و اولویت مصرف با مردم ما است، تا اطلاع ثانوی این ممنوعیت باقی می‌ماند تا ماهی در بازارهای ما کمیاب نشود.

موسوی افزود: نظارت بر نقطه خروجی مرز نیز تشدید می‌شود تا امکان خروج ماهی به هیچ شکل ممکن نباشد و با کمبودی در داخل مواجه نشویم.

معاون اقتصادی و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: گشت‌های مشترک اصناف و اداره صنعت و معدن نیز تشدید شده و به‌صورت مرتب انجام می‌شود 

خبرنگار منطقه آزاد اروند امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو